תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    20.09.2017
    שלום להנהלה הגבוה!
    קיבלתי באן לא מוצדק

טוב אז ככה Jumping טוען כך: "מהרגע שנכנס לשרת לא מפסיק להספים את המיק ולהציק לאדמינים לאחר אזהרות ולאחר מיוט המשיך בצ'אט ובאדמין צ'אט בא לעשות בעיות"

חלק מהדברים נכונים אבל שאינם מצדיקים לבאן

אני נכנסתי לשרת כדי להנות ולצחוק עם שחקני השרת הספמתי תVOICE CHAT אני מודה אבל לא הצקתי לאדמינים או משהו בסגנון אני דיברתי וצחקתי עם שחקנים דבר כזה מצדיק מיוט [קצת הספמתי] אז הוא הביא לי מיוט ליום שלם[1440 דקות]

אחרי זה שאלתי אותו בצאט למה הבאתה לי מיוט [3-4 פעמים] כי זה לא היה מוצדק אני רק צחקתי עם השחקנים למרות שכן הספמתי קצת אבל זה לא הייתה למטרה רעה אחרי זה הוא אמר לי אם תמשיך ככה תקבל גם גג אמרתי לו
    "תביא גג תביא גג תביא גג בכוונה שלא יאיים עליי "ויחוש עליי" כי מנהל שרת כי גם אני וכמו כל שחקן פה יכולים להיות כמוהו ולעשות לו אותו דבר אז בגלל זה הבאן הזה אינו מוצדק וזה שהוא טוען שהמשכתי באדמין צאט הוא טועה אמרתי לו באדמין צאט תהנה וביי!!

בגלל זה הבאן אינו מוצדק כל השאר הגג והמיוט מוצדקים לחלוטין ואני לא מערר עליהם

מופנה להנהלה הגבוה ולא לשום מנהל/אדמין
    נערך לאחרונה על ידי orel412214; 11.05.2018 בשעה 14:22.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.08.2017
    עיר
    Rishon Lezion
    פתחת את זה במקום הלא נכון, מועבר לתת פורום 'תלונות ועזרה'.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    המיוט שלך, כמו שאמרת, מוצדק. כי הספמת את המיק.
    הגאג שלך, כמו שאמרת, מוצדק. כי הספמת את הצ'אט.
    הבאן שלך? כמו שאמרת, מוצדק. אתה לא אמור לרשום סתם הודעות באדמינצ'אט ו"תהנה וביי" זה בגדר התגרות.

מכיוון שלא ציינת פה גם מספיק פרטים, אשמח אם תשלח פה את פרופיל הסטים שלך, ואת הבאן בסורסבאן כדי שיענו על זה בצורה יותר מעמיקה.
    yukki, מנהל קהילת CSGO

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2017
    source ban:https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#29020
    profile steam:https://steamcommunity.com/id/orel4122/

כן הבאן לא היה מוצדק ולא התכוונתי לתהנה וביי כלהתגרות

ואם צריך לבקש סליחה אני יבקש
    כי בא לי להנות ולשחק בשרתים של vGames

- - - Updated - - -

נכתב במקור על ידי yukki
    המיוט שלך, כמו שאמרת, מוצדק. כי הספמת את המיק.
    הגאג שלך, כמו שאמרת, מוצדק. כי הספמת את הצ'אט.
    הבאן שלך? כמו שאמרת, מוצדק. אתה לא אמור לרשום סתם הודעות באדמינצ'אט ו"תהנה וביי" זה בגדר התגרות.

מכיוון שלא ציינת פה גם מספיק פרטים, אשמח אם תשלח פה את פרופיל הסטים שלך, ואת הבאן בסורסבאן כדי שיענו על זה בצורה יותר מעמיקה.
    שכחתי לתייג התשובה מעל
    נערך לאחרונה על ידי orel412214; 11.05.2018 בשעה 15:14.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    היי,
    כל הדברים שעשית מצדיקים את העונשים שקיבלת.
    איך להספים את המיק זה בגדר לצחוק עם השחקנים? קיבלת על זה מיוט ולאחר מכן המשכת לעשות בעיות לאדמינים ולהספים את הצ'אט ואת האדמין צ'אט ועל זה קיבלת גם את הבאן.
    בכל מקרה, אני מוכן לבוא לקראתך בגלל שאתה לא מוכר כשחקן בעייתי ולקצר לך את הבאן ל-12 שעות בלבד.

שים לב להתנהגות שלך בשרתים כשירד לך הבאן ואני ממליץ לך לקרוא את חוקי הקהילה והשרתים לפני שאתה חוזר לשחק.

שבת שלום, ננעל.
    נערך לאחרונה על ידי -Subwoofer; 11.05.2018 בשעה 15:58.

שתף ב-Google+

הרשמה