תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    25.10.2017
    עיר
    פנה ימינה בחיפה,תצמד למסלול הימיני בדרך לירושלים ותעשה חפלה בתל אביב. -הגעת ליעד.
    טופס הורדת באן:

שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: http://steamcommunity.com/id/MegaSharpSword/
    dsnipershot ------ סוסאיטי לאדמין

קישור של הבאן ב-SourceBan:

STEAM_1:1:213120892
    שם האדמין שנתן את הבאן: Apocalips
    סיבת הבאן: נכנסתי לשרת עם שם של שחקן שקיבל פי באן כמה דקות לפני, שאלו בצאט של השרת: האם ג'וליס הוא עמית ועניתי על כך שכן.
    שניות ספורות אחר כך קיבלתי פי באן.

התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 7/5/2018)

הערות נוספות: נכנסתי לשרת עם שם של שחקן שקיבל פי באן כמה דקות לפני כי חשבתי שהשם שלו יפה ושהוא לא ישחק יותר בשרת בגלל הפי באן שהוא קיבל מספר פעמים אז שמתי את השם שלו והמשכתי לשחק כרגיל.
    אפוקליפס נתן את הבאן של השחקן ג'וליס שוק האמיתי כמה דקות לפני וכשנכנסתי לשרת הג'ייל מישהו רשם בצ'אט "ג'וליס הוא עמית?",
    ועניתי "כן".
    אני עניתי כן משום שחשבתי שהם מתייחסים אל השאלה בפן כללי:
    שהשחקן האמיתי שהיה עם השם ג'וליס הוא שחקן בשם עמית שקיבל מספר פעמים פי באן מהשרתים של וי-גיימס משום שהוא עקף באנים.
    ובכל זאת שם זה שם ואני הייתי עם השם של ג'וליס כי חשבתי שזה שם יפה אז חשבתי שהאדמין יזהה אותי, אולם קרתה טעות שאני הייתי לא צריך להשים את השם מלכתחילה משום שלא ידעתי שאסור להשים את השם הזה בשרתי וי-גיימס.

השחקן ששאל את השאלה ואפוקליפס שהסיק שאני הוא ג'וליס האמיתי
    הסיקו את המקרה בפן האישי אלי, לגבי השחקן שבו אני השתמשתי באותו העת:
    את זה משום שהם לא התייחסו לתשובתי באופן כללי אלא באופן אישי אל השחקן שלי, הם חשבו שאני הוא ג'וליס האמיתי.
    אני שמתי לב שהשם הטעה אותם והתשובה שלי רק אחרי שקיבלתי את הפי-באן כי לא הנחתי שדבר כזה יקרה, לפי דעתי חשבתי שהם יזהו אותי משום שאני משחק בשרת הג'ייל לעיתים קרובות ושהשרת ימשיך כהרגלו.

אני ממש מצטער אם עשיתי לכם בעיות ואני מבטיח שהכל היה בשוגג ואני לא אעשה זאת שוב.
    ואני מבקש שתוריד לי בבקשה את הפי באן, קרתה פה אי הבנה מהצד שלי בלבד.

---

STEAM_1:1:213120892
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    אין צורך להשתמש בתהמולה ובמילים גבוהות בשביל לייפות את השטויות שעשית בשרת.
    אני לא אתייחס לכל התלונה כי זה בגדר בדיחה מה שרשמת פה וערבוב של המציאות עם שקרים.

אתה לא נכנסת לשרת עם השם שלו בגלל שהוא נראה לך יפה ולא שום דבר, גם אני, גם אתה וגם ג'וליס יודעים מצוין מה הקשר שלכם ואל תנסה להלבין את זה.

בכל מקרה, הבאן ירד.
    אבל:
    אני מזהיר גם אותך וגם את ג'וליס ותדאג שהוא ידע מזה כי אם לא זה באחריותך:
    אם הוא יעז לעקןף באן במשתמש הזה לא רק שהמשתמש הזה יקבל פיבאן אלא גם אתה תקבל פיבאן במשתמש הראשי שלך.
    ראו הוזהרתם.

נעול.
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הרשמה