תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    21.09.2017
    הייתי רוצה לדעת את הדעה שלכם על MODED או Vanilla מה זאת אומרת ונילה? זה הוא שרת בלי פלאגינים שאין לו את האפשרות להוכיח עד כמה הוא מושקע אלה רק שרת רגיל כמו רוב השרתים המקוריים של ראסט
    מודד זה שרת שיש אפשרות להוכיח שהוא השרת הטוב בארץ שהאפשרות לעשות מלא דברים שם זה בלתי סופי כגוון EVENTS
    מכירת מכוניות, HOME , TPR , FRIEND ועוד מלא דברים תלויים בשרת, האפשרויות לעשות בשרת זה אין סופי ההבדל בין השרת הזה (הונילה) לשרתים אחרים בקהילה הישראלית לא רוצה להציג שמות אבל כל השרתים הישראלים הם VANILLA*
    אין הבדל בין כך שאני אלך לשרת אחר אני רוצה שרת איכותי ילד בן 8 יכול לפתוח VANILLA!
    מודד לא כל אחד יכול לפתוח תוכיחו את עצמכם!, קהילת ראסט! אל תעשו צחוק! תעשו השקעה! כל מי שמסכים איתי לכתוב מסכים כל מי שלא תכתבו למה!

אנחנו רוצים מודד!!!!!!!!

הצטרף בתאריך
    21.01.2018
    יש כמה דרכים להסתכל על זה:
    1. אלו שאוהבים את קטע הPVP - עדיף שילכו למודד, אני אישית מציע 3-5 ולא יותר מזה (מתכוון לרמת הכפלה של מוצרים)
    2. אלו שאוהבים סולו - ונילה ישירות! דבר מאתגר שיוצר עניין במשחק (מנסיון של 500+ שעות על סולו ונילה)
    3. אלו שאוהבים לשחק בקבוצות אבל לא אוהבים להשיג דברים - ישר למודד, אין טעם לנסות בכלל ונילה אם אתם לא מתכוונים להשקיע
    4.קבוצות גדולות שמחפשות אתגר - ונילה ( סרברים של RustaField ) הכי טוב לאתגרים וממש קל לקבוצות גדולות
    בהצלחה
    Strike First
    Strike Hard
    No Mercy!

הרשמה