תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    28.11.2016
    שם המשתמש המתלונן: FluxBoys

שם האדמין: כמעט על כל אדמינים של הגייל בעיקר על FOREVER

סיבת התלונה: עושים אביוזים ומאיימים עלי

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה:קורה מתי שאני נכנס לשרת XD

הערות נוספות: אני לא מבין למה אדמינים בקהילה הזאת כאלה גרועים שאני נכנס לשרת בקהילת VGAMES אני מצפה שיהיה כיף ולא יהיו אדמינים שעל כל פיפס קטן יאיימו אלייך בבאן או מיוט או גג כי בתכלס הקהילה הזאת נועדה לכיף וצחוקים ולא רק בשביל שאדמין יחפור לך אסור לך את זה ואסור לך את זה זאת דעתי
    ועוד משהו שאדמינים פשוט עושים דברים שלשחקנים אחרים אסור
    לדוגמה:אני שיחקתי עם ה TERROR והיה 5 TERROR אז עשיתי ככה 3 בטים ועוד 2 בטים אחרת שעשיתי את זה אדמין איים עלי ב FK ואמר פעם הבאה זאת באן
    וממש ממש ממש אחרי 10 דקות אדמין אחר עשה בדיוק בדיוק בדיוקקקקקק את מה שאני עשיתי וברור שלו מותר לעשות את זה כי הוא אדמין ואז שאני רושם את בצא'ט "למה לך מותר לעשות את המשחק הזה ואדמין אחר מאיים עלי ב FK" וכמובן הוא אמר לי אל תתחכם או שתקבל גג XD כמובן אדמינים מושלמים וכיפים ואזזזזז
    מנהל השרת רושם לי בפרטי פעם הבאה שאתה מעיר לאדמין אתה תקבל עונש
    כאילו אני לא מבין מה רע במה שעשיתי ששאלתי אדמין למה לו מותר ולי אסור
    וזה גם עוד סיבה למה השרת מתפורר ונהרס בגלל האדמינים האלה שעושים מה שבראש שלהם ועושים מכל דבר קטן באן או גג או מיוט
    והורסים את כללל הכיף שיש בשרת וכמובן שיש עוד המון מקרים שקרו בשרת ואני יתן עוד דוגמה אחת כי אין לי כוח לכתוב ולא נראלי שמישהו יקרא את זה
    לדוגמה: אני אמרתי לאדמין בצחוק "חנון" וכמובן שהוא נתן לי מיוט והוא אמר לי זה לא מצחיק מה שאתה עושה
    ואז אחרי 10 דקות אדמין אחר עושה VOTE מי יותר חנון
    בין שתי שחקנים
    כאילו אני לא מבין מה הקטע למה לאדמין מותר ולשחקן לא
    לדעתי מאז שעלה המנהל שרת החדש עלה השרת פשוט מתפורר וגוסס ויש הרבה שחקנים רק שיש UPDATE בפורטנייט או שפשוט משמעמם למישהו מוות והוא בא לשרת
    זאת דעתי לא נראלי שמישהו בכלל יקרא את זה רק אומר שהשרת מתחיל פשוט למותתתתתתתת ויש ביום יום 20 שחקנים ולפעמים 30 ופעם היה כל יום 30 וגם 40
    וילדים היו מחכים כל כך לחזור הביתה ולשחק בשרת הכיפי הזה אבל זה כבר לא אותו דבר
    (אדמינים דיי להיות אביוזרים אני כבר פרשתי מהשרת אולי עוד יפרשו בהמשך...)

וFOREVER אני לא מבין למה חסמת אותי בסטים בזמן שאני מדבר אלייך
    פשוט לא מבין למה אתה המנהל
    (מקווה שיעלה מנהל חדש בקרוב)
    השקעתי בתגובה הזאת 5 דקות מקווה שמישהו יקרא XD

נערך לאחרונה על ידי FluxBoys; 07.05.2018 בשעה 22:07.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    ‎שלום,
    דבר ראשון לא חסמתי אותך מהסטים והדבר ממש לא רלוונטי ואני אסביר לך למה:
    קודם כל אתה לא מעיר לאדמינים בשרת, בשביל זה יש פורום. במידה ואדמין עושה משהו לא תקין אתה קודם כל עושה מה שהוא אומר לך ורק לאחר מכן מגיב בפורום (מומלץ עם רקורד כדי לאמת את המקרה).
    מה שכתבת לגבי האדמינים לא תקין ולכן אני העביר הודעה מסודרת לכל האדמינים בנושא קשיחות מיותרת בשרת וכמובן שאדמינים חייבים לעמוד בחוקים ולכן אני אוודא שזה באמת המצב.
    שיחות בסטים/בשרת לא קשורות לתלונות ולכן אני מצפה ממך בהמשך להגיב בפורום בצורה מסודרת.
    במידה וממש לחוץ לך לדבר מחוץ לפורום זה יעשה בTeamSpeak ע"י Poke למנהל הרלוונטי ובמידה ולא שם לאינספקטור ומעלה. (רק במצבי קיצון!)
    בנוסף אני אשמח אם ננהל שיחה על הדברים שאתה מפנה אלי ישירות. (STEAM)
    שיהיה שבוע טוב.
    נערך לאחרונה על ידי ForEver-; 07.05.2018 בשעה 22:51.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2014
    עיר
    TLV
    שלום פלאקס בוי.
    המנהל ענה לך, ושאתה רושם מקווה שיעלה מנהל חדש זה ממש לא במקום.
    אני מבין שאתה פותח תלונה ממשהו שקרה לך בשרת אבל אתה לא במקום שלעביר כזאת ביקורת על מנהל שרת שנותן מעצמו בשביל השרת הזה כלכך הרבה,
    מקווה שהבנת, ננעל.

F is for friends who do stuff together
    U is for you and me
    N is for anywhere and anytime at all
    שתף ב-Google+

הרשמה