תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    12.08.2017
    שם בסטים : H2K
    קישור:
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198293468696/
    השרת: גייל ברייק
    תיאור המקרה: אז כל פעם כשאין שחקנים ויש מפה שהיא אינה לגו או רבל מעבירים או ללגו או לרבל בלי שום ווט ושום דבר כי כשעושים ווט יוצא נו אז האדמינים מנצלים את גישותיהם ומעבירים מפה.
    זה ששחקנים לא אוהבים תמפות האלה זו לא סיבה להעביר אותה ולפגוע במי שכן אוהב תמפות האלה

אני מאוד פעיל בגייל והיה מצב שחודש לא העבירו למפה מסויימת וגיוונו וכאשר העבירו אלייה ישר העבירו בחזרה ללגו כמובן כי זו מפה מדהימה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    שלום H2K ,
    אני אתחיל בנושא של הדיון שפתחת:
    "העברת מפה בלי סיבה מוצדקת ללא החלטת השחקנים (אביוזים)."
    אז אתה צודק זה כן אביוז אבל יש סיבה שאנחנו עושים את זה מדיי פעם.
    אז דבר ראשון, אדמין לא מעביר מפה על דעת עצמו אלה אני היחידי שמדיי פעם מחליף את המפה או אומר לאחד האדמינים בשרת להחליף אליה.
    אנחנו עושים את זה כי רוב קהל השרת כן רוצה מפה יותר משוחקת וכן נהנה יותר במפות הספציפיות שאנחנו מעבירים אליהן.
    בימים האחרונים, אני לא יודע אם שמת לב אבל אנחנו כן יותר מגוונים במפות שיש בשרת.
    עכשיו למקרה, שוחחתי עם האדמין שאמרתי לו להעביר מפה, ומה שקרה היה אי הבנה ואני מצטער ממה שנגרם מכך,
    במקרה המדובר אני ביקשתי מהאדמין להחליף למפה רק אם השרת יורד מספר שחקנים מסויים ומה שקרה זה שהאדמין לא הקשיב לי ובכל זאת העביר מפה שרף השחקנים היה מעל המספר שחקנים שביקשתי. דיברתי על כך עם האדמין והוא הצטער על כך ואני מקווה שמקרה כזה לא יקרה שוב.
    המשך יום טוב.
    נערך לאחרונה על ידי ForEver-; 05.05.2018 בשעה 15:25.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.08.2017
    עיר
    Rishon Lezion
    ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה