תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    02.05.2018
    לאחרונה יצא לי לשחק בכל השרתים ה"מובילים" של הקהילה מאז והים והשרתים השתנו מלא !
    כמובן שיתנו לטובה אבל שום דבר מושלם אני מקווה שתקחו את זה בתור ביקןרת בסך הכל ואשמח אם תגיבו את דעתכם.

שרת הג'ייל : השרת עצמו קיבל בוסט ענק והשתפר מכל דבר ושלא נדבר על התכנות באמת כל הכבוד לך FORCE ישר כוח !
    אבל היו כמה דברים שהייתי שמח שהיו נותנים לי הסבר אליהם אבל אחד רציני ושהסגן או המנהל יהיה מוכן לחתום שהשחקנים רוצים בחוק הזה או אחר אז הבעיה בו זה בעיקר החוקים שאם נזכר בפעם והיום אז היום לא נותנים לטרור את הזכות למרוד באיזו דרך שהוא רוצה כלומר אדמין העיר לי שהייתי בתא לאחר פתיחת תאים כבר 4 דקות על זה ש"עיכבתי" (ולא רק אני מרדתי) אם אני לא טועה ה CT הם אלו שאמורים לזרז את הראונד ולדאוג לזה ואם ה-T רוצה LR אז הוא ילשין ל CT ובסופו של דבר אם זה כבר באמת לא מתאים אז בשביל זה העלתם אדמינים לא רק שיקשיבו לחפירות של שחקנים על FK אלא שיגלו אחריות על השרת וזה לא חוק אחד אני אתן עוד דוג' על ויעבור לשרת הבא כי יש יותר מידי כאלה. שמעתי שאסור להתחכם יותר.... :\ יש לכם את זה ביותר זלזול במוד ?! זה כל היופי מאחורי זה שתמיד תהיה אלטרנטיבה להתחמק מדברים (כמובן שהכל בגבול המותר וכמו שאמרתי בשביל זה יש אדמינים שיחליטו מתי זה כבר לא מתאים בתור התחכמות).

קומבאט סארף : אני אישית לא אוהב את המוד הזה אז אין לי מה לומר אם יש לכם משהו אשמח שתגיבו למטה אני בטוח שההנהלה הגבוהה יותר מתשמח לשמוע את דעתם של השחקנים.

הארנה : השרת הזה באמת מתוכנת טוב וממש טוב מבחינת כל דבר אבל הבעיה היחידה היא תאמינו או לא אלו האדמינים שאתם מעלים.
    כמובן שלא כולם ויש כאלו שרק באו לתרום אבל גם יש כאלה שלא בא להם בטוב שאני הורג אותם ואומרים לי די להתקמפר שניה אחר כך הם מתקמפרים אבל זו בעיה קטנה שעם שיחה אחת עם האדמינים אפשר לסדר בטוח.

רולפליי RP : השרת הכי מתוכנת וטוב שקיים ב CS כרגע לפי דעתי. אבל זה נכון רק בזמנים כלומר היה עדכון ? הוא ישר עולה ל50 הראשונים בעולם ואז עוד פעם מתחיל לגסוס. רוצים ממני עצה מכל השרתים והמשחקים ששיחקתי בהם את המוד של הRP צריך לעשות כל זמן קצר של שבועיים או חודש עדכון כדי להשאיר את השרת מרוענן ויהיה כיף יותר ללמוד כל פעם מה חדש ועוד משהו שיתן לי סיבה להשאר כי אז אני כבר לא נהיה מאסטר במוד הזה. בלי שום קשר אני לא חשבתי להכניס את זה אבל חייב עבודות יותר משוחקות מ DRUGS DEALER ועורך דין שגם אז הוא תלוי ב CT שלפי דעתי זה כמובן מוסיף שהם תלויים אחד בשני אבל זה רק אלו. זה מה שחבל . ולמה לא חשבתי להוסיף את זה ? כי לפני שכתבתי את זה או חשבתי על לכתוב את זה שמעתי שניסו להכניס עוד עבודות בהצעות אבל הם לא יצאו לפועל סיבות ? אני לא יודע.

FUN : איך אפשר לשכוח את השרת שנתן לי את הסיבה לשחק בקהילה עוד ב CS:S היה אז מנהל OR.A אם הוא עדיין כאן שבאמת ידע מה הוא עושה. אך לצערי המנהלים היום הם אך ורק בשביל גישות (לפי איך שאני רואה את זה) כי הם לא עושים כלום חוץ מאיבנטים פה ושם שרק זה ממלא את השרת בואו פשוט נחליף את השם לשרת האיבנטים וקאש. לשרת הזה יש מלא פוטנציאל ולהיות מקום ראשון בגלל סיבה אחת !
    יש בו הכי הרבה מודים והאדמינים שם הם הכי ידידותים ועוזרים שיש ומדברים בגובה העיניים כמו שצריך להיות כי אדמין הוא אינו האל בשרת
    אז מה הביקורת שלי פה ? כמו ברולפליי תמיד להוסיף מפות או מודים ותמיד לשאול את השחקנים מה הם היו רוצים ומה הכי בדיחה כאן ? שהיה היה לי חבר שלומד עם המנהל הקודם באותו בצפר ויצא לו לדבר איתו ולא הסכימו לו להכניס מוד זומבים חדש לשרת ! - _ - בוא תענו על זה בכן ולא חברי ההנהלה הגבוה
    המנהל מנהל את שרת הפאן אז כנראה הוא יודע מה כדאי להוסיף ?(כן)
    אתם סומכים עליו שיתרום את כל כולו ?(כן)
    אתם מנהלים את שרת הפאן ? (לא)
    אם המנהל רצה להוסיף מוד לשרת אתם צריכים לתת לו להוסיף את זה כדי שהוא והסגן שלו ידעו אם המוד טוב או לא ? (כן) ("רק מטעויות לומדים")

אתם כנראה לא שמתם לב למילה מנהל בתפקיד מנהל שרת הפאן. כי בסוף זה יוצא שהוא מבקש מכם רשות להוסיף דברים טוב שאין שם טוק פאוור שגם את זה לא יבקש מכם. שימו לב מה אתם עושים ! ולמי אתם נותנים גישות כי אם עונים להם בכן ולא אז זה סתם גישות רוט בשרת.

אשמח שתגיבו פה למטה על מה אתם חושבים במיוחד ההנהלה הגבוהה
    נערך לאחרונה על ידי glila; 02.05.2018 בשעה 17:10.

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    אני מבקש מכל הצוות לא להתייחס לתלונה עד שהוא לא מגיב עם המיין שלו, כרגע לפי בדיקה אתה חשוד בהיותך שחקן מורחק בPBAN על W.H ולכן עד שלא נאמת שאתה באמת שחקן שמוזמן לשחק בקהילה אין טעם לענות לך.
    תגיב כאן את הקישור לפרופיל שלך ע"פ הטופס כמו שהיית אמור לעשות מההתחלה או תיצור איתי קשר בסטים: https://steamcommunity.com/id/SEXYDOGSEXYDOG/

תפסיקו להתחבא מאחורי משתמשים עם 0 הודעות המטרה פה לא לריב אלא לדון, בגלל שאתה מתחבא סימן שאתה או משקר או שיש לך משהו להסתיר ולכן אין טעם שנמשיך את הדיון אם אני לא יודע בכלל עם מי אני מדבר...

הרשמה