תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    25.08.2017
    שמי בסטים:RoyBarad

מלך נתן לי פיגאג אתמול ורשם שזה היה בטעות, ואמר שזה ירד לי כאשר אני אגיע לשרת.
    הגעתי לשרת כדי שירד הפיגאג והוא לא ירד, אז חיכיתי עד שהוא יגיע והוא לא הגיע אז הוא אמר לי להוסיף אותו בסטים.
    הוספתי אותו בסטים כדי שהוא יוריד לי את הפיגאג ולא התכתבנו.
    חיכיתי יום כדי לראות מה קורה והתחברתי לגייל כדי לשחק.
    כאשר אני נכנס לגייל מלך נכנס ואני מבקש שיוריד לי את הגאג, אחרי שהוא מוריד לי את הגאג הוא אומר לי לא לעשות שטויות יותר אז שאלתי איך אני עשיתי שטויות אם הוא זה שנתן לי את הפיגאג וזה טעות שלו לא שלי והוא התחיל לצעוק עליי למרות שלא קיללתי ולא עשיתי שום דבר רע, רק אמרתי לו שהוא בא כדיי להוריד לי את הגאג שהוא עשה לכאורה בטעות במקום 30 דקות והוא אומר לי שהוא יתן לי פיגאג שוב על שום דבר.

מפה לשם אני קיבלתי עוד גאג של יום ואני כבר לא יודע מה לעשות כאשר יש אנשים ברמות ככ גבוהות של הקהילה אשר משתשים בכוח שלהם לניצול ולא לפתירת בעיות, אם צריך יש לי רקורד שהוא נותן לי גאג ליום שוב, ללא שום סיבה.

אם יבקשו אני אשלח רקורד אבל זה ממש נמאס שאנשים ברמות גבוהות בקהילה הזאת עושים דברים כאלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    ברגע שאתה מתלונן על אדמין/מנהל.
    אתה מחוייב לספק הוכחות.
    תעלה את הריקורד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.08.2017
    הרקורד בקישור הזה של mediafire

http://www.mediafire.com/file/489hmc...%20%283%29.mp4

אשמח אם יבדקו אותו ויטפלו במידת בצורך
    נערך לאחרונה על ידי arielprimov; 30.04.2018 בשעה 17:32.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    רקורד חלקי ואין להתייחס אליו אך בכל זאת אענה לך,

מדוע אתה חושב שביקשתי ממך להוסיף אותי בסטים? כדי שאני אחפש אותך? אסתכל מתי אתה בשרת?

התשובה היא חד משמעית לא.

1. ביקשתי ממך להוסיף אותי על מנת שתשלח לי הודעה (כן אתה ולא אני) כיוון שאם היה מספיק חשוב לך הגאג שניתן לך, היית מוצא דרך לתקשר איתי במקום להגיע לכאן ולרשום תלונות חסרות פואנטה.

2. אני לא חייב לך שום דבר. נכון, הגאג שקיבלת היה Pgag (במילים אחרות, גאג עד שאני אראה שיפור בהתנהגות שלך ואז אוריד).

3. תגיד תודה שהגאג הראשון ירד בכלל.

4. הטעות היחידה שעשיתי היא להוריד לך את הגאג הראשון. כפי הנראה לא שינית את ההתנהגות שלך.

5. תלמד לדבר בכבוד לחברי צוות כי אתה לא תהיה פה.

6. אל תשקר בתלונות בפורום כי אתה תורחק מהפורום.

להבא רקורד מלא שישמעו מה אמרת אחר כך.

בפעם הבאה שתדבר לאנשים איך שאתה רוצה אתה תקבל Pgag.

להמשך בירור נא להיגע לטימספיק הקהילה בכתובת ts.vgames.co.il:9601

ננעל.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הרשמה