תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    21.01.2018
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: aXe-' , https://steamcommunity.com/id/axerust

קישור של הבאן ב-SourceBan: https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#28623

שם האדמין שנתן את הבאן: AmitBigZ (תוך כדי אני גם מתלונן עליו)

סיבת הבאן: מדבר אחרי שחזר מבאן לא יפה קלפי בצורה ממש לא יפה

התאריך שבו ניתן הבאן:29-04-18 20:57
    הערות נוספות: שיחקתי בסרבר והכל כרדיל ואז קרה לי מקרה כלשהוא עם האדמין: הייתי בכלא בתור עורך דין והאדמין אתר לכולם לתהרחק וספר 3 שניות (איים) הרגתי אותו, לאחר מכן הוא כתב לי בצאט: אתה לא מבין ציניות? אז הוא חזר לכלא ואמרתי לו להתרחק ואיימתי עליו , הוא דקר אותי ואז הרגתי אותו וכתבתי לו בצאט: עמית אתה לא מבין ציניות? לאחר מכן קיבלתי גאג ל5 דקות ) לא ראיתי סיבה כנראה התגרות)
    לאחר מכן אחרי כמה שעות שאלתי אותו ממש יפה: עמית אפשר להגיד לך משהו מהלב בלי מיוט או גאג? הוא אמר לי בטח
    אמרתי לו: עמית אתה חייב לעבור קורס מזורז לאדמין
    לאחר מכן קיבלתי גאג ל5 דקות ובאן ל4 שעות. לדעתי באן לא מוצדק בכלל!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    היי אקס.
    הסתכלתי בבאנים האחרונים שלך וראיתי לא פעם אחת שקיבלת באנים ארוכים על כך שאתה מקלל בשרת ללא הפסקה וממשיך לזלזל באדמינים (ולא בצחוק אלא על מנת להתגרות). הכי גרוע זה שיש לך באן מאתמול על כך מקלל בלי הפסקה את השרת והאנשים וממשיך גם בזמן השיחה כשמנסים לברר איתך מה קורה ועוד אחרי שחזרת מבאן של שבוע:
    Reason מאחל לאמא של שחקן סרטן ואחרי שקיבל מיוט ונלקח לשיחה ממשיך לקלל בצאט בזמן שהוא בשיחה עם האדמין

בכל מקרה הבאן שלך לא יורד וכמובן שאם תמשיך הבאן ייתארך עד שתלמד לשמור על שפה וחוקי הקהילה והשרת, בעצם תבחר בדרך הקלה, או עד שתורחק לצמיתות מהקהילה שזו תהיה הדרך הקשה.
    אני מקווה שתבחר דרך הקלה אך הבחירה היא שלך.
    קינגסמן מנהל הקלאבים לשעבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.01.2018
    אתה צודק, באמת זילזלתי בזמן האחרון באדמינים ובשחקנים בשרת
    אבל כשבאתי והודעתי לו מראש שמה שאני עומד לומר הוא לא יאהב והוא בכל זאת אמר לי להגיד את זה
    לא דורש ממנו לבוא ולתת לי באן ל4 שעות
    ומה שאמרתי לו היה בכוונה להעליב, התכוונתי לכל מילה
    יש אנשים שלא ראויים להיות אדמינים
    ואם לפני שלקחתם אותו להיות אדמין שאלתם אותו כל מיני שאלות ואני סומך על הבחירה שלכם
    לדעתי הוא ענה מה שתרצו לשמוע ולא מה שהוא באמת היה עושה
    אין לי בעיה שהבאן לא ירד אבל אני רוצה שתקחו בחשבון שאני ועוד כמה אדמינים שדיברתי איתם בסרבר לפני הבאן אני לא אזכיר שמות
    חושבים בדיוק כמוני שהוא לא בוגר מספיק ( לא קשור לגיל) בשביל להיות אדמין
    לדעתי יש לו עוד הרבה מה ללמוד ולחלק באנים וכל מיני שיט זה לא מה שעומד לעזור לו
    לילה טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    אני אענה לך גם לגבי זה.
    אם אתה חושב שיש אדמין שלא מתאים לדעתך אתה לא תזלזל בו בשרת, יש לך את הפורום יש לך אותי בסטים ויש לך את כל הנהלת השרת שאתה יכול לפנות אליה בעניין האדמין.
    אני טעיתי, הבאן עכשיו ירד אבל כל מה שכתבתי במידה ואתה תמשיך ייקרה בסופו של דבר ואני מקווה שתלמד ממה שדיברנו עליו.
    לילה טוב
    אפשר לנעול.
    קינגסמן מנהל הקלאבים לשעבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.08.2017
    עיר
    Rishon Lezion
    ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה