תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    שם המשתמש המתלונן: בר

שם האדמין: טייניטומוטו (איתי)

סיבת התלונה: שם לי באן בטימספיק ללא סיבה מוצדקת ואמר שקיללתי שבכלל לא קיללתי אף אחד וטוען שיקללתי אותו , בנוסף לכך הוא שם לי את הבאן בלי לשוחח איתי בכלל כי נוח לשים לי באן בלי לדבר איתי ולוודא שמה שהוא חושב שקרה או שמה שהוא אומר נכון פשוט שם לי באן ואני הייתי מופתע מכך מבקש שתטפלו באדמין כי הוא מתנקל אלי כבר תקופה ארוכה ומחפש שאני יענה לו ואני לא נגרר אליו אז אני מבקש שתבקשו ממנו להתרחק ממני וגם לטפל בעניין הזה שהוא שם לי באן בלי לשוחח איתי או להסביר לי על מה הבאן ובגלל זה הייתי צריך לפנות לצד שלישי כדי לדעת מה קרה חוסר אכפתיות בשחקנים התנכלות חסרת שחר חיפוש שלא מצליח אז עובר לבאן כלפי מבקש שזה יטפול במלוא החומרה
    התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 28/02/2017)

הערות נוספות: לפחות עם אתה נותן לי באן בלי סיבה מוצדקת אז תביא רקורד או שתדבר איתי לפני כי הקהילה לא שייכחת לך ואת לא תביא לי באן כי סתם בא לך ואני מקווה שזה מובן

אני רק יוסיף שאיתי כבר מחפש אותי תקופה ארוכה ואני רוצה לבצע שיחת בירור איתו כי נמאס לי שיש פה אנשים בקהילה שמחפשים אותי ללא שחר ומחפשים לתת לי באן רק על סמך זה שיש להם גישות !
    נערך לאחרונה על ידי *Barr*; 27.04.2018 בשעה 22:07.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.02.2017
    עיר
    תל אביב
    בר שלום,
    אני אתחיל ואומר שהדבר האחרון שאני עושה זה לחפש אנשים, ואתה מקבל יחס שווה כמו כל אחד פה בקהילה.
    לפי מה שרשמת אתה היית בסדר גמור וקיבלת באן בלי שום סיבה אז שכחת לציין שלא שמת לב שאני הייתי איתך בחדר שבזמן שהיה לך "פילטת פה"
    ולאחר שראית שאני איתך בחדר ניסית לגרום לזה להישמע כאילו זה בצחוק אבל אותי זה לא שיכנע.
    אתה מודע פה לחוקים ולכללים מאחר שהיית פה פעם חבר צוות ולכן אתה אמור לדעת שאחרי מקרה כזה העונש הוא באן מהטים ספיק.
    הבאן מוצדק.
    המשך שבוע נעים,
    נערך לאחרונה על ידי TinyTomato; 27.04.2018 בשעה 22:51.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    שקר וכזב לא קרה אני רוצה שיחה בטימספיק לברור המצב אתה מציג פה מצב שאינו נכון ואיני מקבל את התשובה הזאת אני מערער על העונש ואשמח לבירור מכיף בטימספיק כי אתה מציג פה מצבים הפוכים ושקרים מצדך אשמח לדבר עם המנהלים שלך בנוגע לכך וכן גם איתך עם תרצה לאור המצב ! דבר כזה אינו מתקבל בעייני שאני כבנאדם שבא לפה לשחק בקהילה נרדף בגלל חבר צוות ובגלל זה אני צריך לשלם את הזמן שלי בשישי שבת כשאני בבית בלחכות שירדו הבאנים שקיבלתי ללא סיבה מוצדקת אבקש לשוחח עם מנהל בכיר ! עוד דבר לא ניסיתי להצחיק אף אחד ממש שקר ללא שחר מאכזב אותי שאין הוכחות לדברים הללו ואתה מציג שקרים ללא ערף ! ורק אני אגיד כחבר צוות לשעבר שלא פעלת כמו חבר צוות לא שוחחת איתי ולא ביררתי את המקרה שעליו אתה מדבר שלא קרה ופשוט מהירת לתת לי באן בלי לשוחח איתי כי זה יותר נוח לך להשתיק אותי בלי שיחה כי אני צודק .
    נערך לאחרונה על ידי *Barr*; 27.04.2018 בשעה 22:56.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    העניין טופל בשרת הדיבור, ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה