תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    21.03.2015
    שם המשתמש המתלונן: VIP STEAM_1:0:93014240

שם האדמין: Wolfy

סיבת התלונה: סתם נותן לי באן על הסיבה : מספים אדמין צ'אט לאחר המון אזהרות מספים פיאמים ומקלל בסטים

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 24.4.18

הערות נוספות: עשו עלי פרי קיל בשרת הגייל כתבתי fk בצאט הסיטי שהרג אותי ענה לא שמעתי אותו כי יש לו חרא מיק כתבתי לו בצאט שיסביר לי שוב הוא לא התייחס אז כתבתי באדמין צאט fk פעמיים ואז אמרו לי להפסיק להספים את האדמין צאט אז פניתי לוולפי בפיאם בשביל לא לכתוב באדמין צאט הוא התעלם ממני ונתן לי באן ל 3 שעות ואחרי שניסיתי להיכנס ראיתי שהוא שם ליום, קרה לי איתו עוד מקרה שעשו עלי פרי קיל והוא ראה את זה נתן לי 1up ואז התחרט למרות שכולם יודעים שזה היה פרי קיל אך לא אכפת לו מחוקי השרת.

לא קיללתי אותו בסטים ישירות כתבתי למישהו אחר לאחר הבאן ולכן זה גם לא יכול להיות חלק מהסיבה של הבאן+סטים לא שייך לקהילה ולכן גם אם אני מקלל אותו שם זה לא אומר שאני צריך לקבל באן בקהילה.
    נערך לאחרונה על ידי -VIP-; 25.04.2018 בשעה 17:22.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    שלום VIP,
    לא הבנתי למה התלונה פה על Wolfy אם אתה מתלונן על הבאן שקיבלת...
    אז אני אתייחס אל זה כתופס הורדת באן.
    הבאן מוצדק והוא באישור מנהל הקהילה. בנוסף לזה How Deep ראה לנכון לערוך את הבאן ליום מהסיבה הפשוטה שהיית חבר צוות ואתה יודע את החוקים טוב מאוד, בנוסף לזה אני דיברתי איתך גם ב Steam וגם ב Team Speak וביקשתי ממך לא לעשות בעיות בשרת ואמרת לי שלא תעשה בעיות. בנוסף לזה גם How Deep דיבר איתך על זה וכנראה שלא הפנמת את הבקשה ולבסוף אתה זה שמפסיד.
    הסיבה לבאן היא שאתה עשית בעיות לאחר שפרשת מתפקידך כאדמין.
    אני חייב לציין שאם תמשיך לעשות בעיות בשרת אתה תקבל באנים יותר ארוכים.
    לסיום הבאן לא יורד, תתאפס על עצמך. המשך יום טוב.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    קיבלת תשובה, חבל שבחרת להתנהג כך.

ננעל.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הרשמה