תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    12.08.2017
    שם בסטים: H2K
    קישור לסטים:http://steamcommunity.com/profiles/76561198293468696/
    שם האדמין שנתן תבאן: SKYPE נתן לשעה ואז הוארך לשבועיים משום מה
    סיבת הבאן: שחקן בעייתי עושה בעיות לאחר עונש + עושה בעיות בשרת
    תיאור המקרה מפי:
    נכנסתי לשרת דיברתי אם ילדים וצחקנו פתאום משום מקום הגיע אדמין ואמר לא להספים תמיק הגעתי למצב שהשארתי משהו על 4 HP אם אני לא טועה ועשיתי קול מוזר במיק וקיבלתי על כך אזהרה לאחר מכן אחד מהילדים שהיו בשרת אמר: מי בא קומפ רק ישראלים נמאס לי לצאת עם פולנים או עקיצה גזענית אחרת כלפי הפולנים אני פולני אז ישר רשמתי באדמין צאט שזו גזענות רשמתי בדיוק 2 הודעות באדמין צאט והאדמין אמר לי שהודעה הבאה ואני בבאן ארוך אז כתבתי ב ALL CHAT אדמין הוא מכפיש את שמם של הפולנים וקיבלתי באן לשעה מאוחר יותר כשהבאן נגמר ניסיתי להיכנס לשרת וגיליתי שהאריכו את הבאן.
    אני רוצה להבין איך לדווח לאדמין על גזענות גורם לי לקבל באן עם ריזון שבכלל לא קשור לזה זה פשוט באן חסר תועלת.
    שחקן בעייתי עושה בעיות לאחר עונש + עושה בעיות בשרת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.08.2017
    מה יהיה רק לשלי אתם לא עונים הגשתי 2 תלונות בימים האחרונים על באנים לא מוצדקים לשלי אתם לא עונים אבל לכאלה שהוגשו שעות לאחר מכן אתם מגיבים ועוזרים מה יהיה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    תחכה בסבלנות, אף אחד פה לא עובד אצלך.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.07.2017
    עיר
    לא עניינך!
    שלום h2k, אני DuCk האינספקטור של שרת הארנה.
    לאחר בירור עם האדמין הוחלט להוריד לך את הבאן אבל שים לב, הבאן ניתן והיה ארוך בגלל הסטוריית הבעיות שאתה עושה בשרת והסטוריית הבאנים.
    הבאן העכשווי שלך ירד אבל תזהר לא לעשות עוד בעיות בשרתים שיוכלו להוביל לעוד באן ארוך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2014
    עיר
    TLV
    ננעל.

F is for friends who do stuff together
    U is for you and me
    N is for anywhere and anytime at all
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    אוסיף למה שduck רשם.
    לא נראה לי הגיוני ולא נראה לי סביר שיש לך היסטוריית באנים של שישה עמודים ואתה מקבל באנים על בסיס שבועי.
    אני מודיע לך כבר מעכשיו, במידה ותמשיך עם ההתנהלות הזאת בשרתים אתה תורחק לפרק זמן ארוך שיכול להגיע אפילו לצמיתות.
    תתחיל להתעסק בנטו לשחק בשרת במקום להתעסק בדברים אחרים שלא קשורים.
    אוסיף עוד משהו : במקום להתלונן על הצוות ולהוציא אותם כאילו הם ה'רעים' בסיפור אולי תסתכל גם על הצד שלך ותנסה לשפר את ההתנהלות שלך בשרתים, כי האדמינים לא מביאים סתם באנים כי משעמם להם, לכל באן יש סיבה.

בהצלחה.
    נערך לאחרונה על ידי -Subwoofer; 25.04.2018 בשעה 18:35.

שתף ב-Google+

הרשמה