תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    15.04.2017

המשחק ה5000 של הפיקאפים הגיע, ואנחנו שואפים ליותר ויותר תמיד, בהזדמנות ובנימה זו אני מעוניין להזמין אתכם לשחק בשרתי הפיקאפים, שרתים בעל פינג נמוך, יציב וצוות תומך.
    כדי להיכנס ולשחק בשרתים עליכם להתחבר לטימספיק של קהילת ה CSGO של ויגיימס בכתובת:ts.vgames.co.il:9601
    בשביל להתחיל לשחק ולהנות בשרתי הפקיאפים היכנסו לאחד מהלובים הנ"ל וכשאר ישנם עשרה שחקנים בלובי וביניהם נמצא מריץ של שרתי הפיקאפים כל שעליכם לעשות הוא להתחבר לשרת שהכתובת שלו נמצאת בתיאור של החדר(יש גם כפתור לחיבור מהיר לשרת) ופשוט להתחיל לשחק.
    תמיד נשמח לעוד אנשי צוות שמעונינים לתרום ולהשקיע בשרתי הפיקאפים ולתרום מזמנם האישי כדי לשפר את חויית המשחק של השחקנים ואת השרתים.

מצפה לראותכם בשרתים,
    trippY

אחראי אדמינים תחרותיים

הצטרף בתאריך
    17.04.2017
    מוזמנים להגיע !!

הצטרף בתאריך
    25.03.2015
    עיר
    חדרה
    תמשיכו כך !!! אין על הפיקאפים !!!

הצטרף בתאריך
    16.06.2015
    עיר
    חולון
    holy moly, אני בתמונה

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    ממליץ מאוד !!!

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"

הצטרף בתאריך
    18.08.2017
    כל הכבוד המשיכו כך !!!

הצטרף בתאריך
    07.08.2017
    עיר
    Rishon Lezion
    כל הכבוד על הפרסום ! תמשיכו ככה אחלה של שרתים אחלה של צוות !

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    יפה שאתם שואפים בזמן שבשנה שעברה עשו 3 אלף פיקאפים בשלושה חודשים אתם מתלהבים מ 2 אלף פיקאפים ב5 חודשים קצת עצוב לפי דעתי תשפרו את הרמה של השרת בכך שתעלו אנשים שמתאמים והם זמנים הרבה בשרת ומשחקים המון ותנסו להעלות את הפעילות בו לא רק בערב אלא גם בצהרים ותעודדו את הפיקאפים ולא תכתבו רק פוסטים כי פוסטים בפורום ממזמן לא עובדים והם סתם ליופי כל זה בגדר המלצה תעשו מה שתעשו שיהיה בהצלחה כי כרגע כמות הפיקאפים היומית עומדת על 3-4 בקושי אלא עם כן יש פיקאפים בערב תנסו לשפר ולהעלות את השרת מבחינת מריצים זמינים ואיכותיים שבאמת תרמו ושיחקו הרבה בשרת ככה שיהיה לאדמינים שלכם עניין בשרת ולא סתם יעלו אדמינים שהגישו בקשה ועלו אחרי יום עם שתי פיקאפים ואתם יודעים על מה אני מדבר באמת שיהיה עניין בשרת תצטרכו להוסיף דברים מעניינים כמו WS לא לראונדים עצמם השאפשרות לחליף סקינים תפעל נגיד בwarpmap ובזמן המשחק שחקנים ישחקו עם סקינים זה יצור עניין בשרת תאמינו לי וגם יעשה את המשחק יותר כיף כי התעסקות באמת תיהיה בwarmap בנוסף תעשו כבר overtime זה משמעם לשחק לתיקו אני רוצה לנצח ואת זה אני מקווה שאתם מבינים בנוסף להכל לפי דעתי אתם גם צריכים לשפר את המשמעת של האדמינים אבל זה כבר עניין שלכם עם עצמכם כי יש קבוצה מעטה של אדמינים שעושים מה שבא להם והעניין איתם זה רק משמעת ולא אחרת בקיצור יש הרבה עבודה ובישביל שהשרת שלכם יצליח ויהיה במקום גבוהה בקהילה תשקיעו תנסו ליצור בו עניין כי שחקנים לא יבואו עם יהיה משמעם עם מלא פאוסים בקיצור בהצלחה מקווה שתקראו ותפנימו ואולי גם תבצעו לטובת השרת . שבת שלום .

הצטרף בתאריך
    27.04.2015
    נכתב במקור על ידי *Barr*
    יפה שאתם שואפים בזמן שבשנה שעברה עשו 3 אלף פיקאפים בשלושה חודשים אתם מתלהבים מ 2 אלף פיקאפים ב5 חודשים קצת עצוב לפי דעתי תשפרו את הרמה של השרת בכך שתעלו אנשים שמתאמים והם זמנים הרבה בשרת ומשחקים המון ותנסו להעלות את הפעילות בו לא רק בערב אלא גם בצהרים ותעודדו את הפיקאפים ולא תכתבו רק פוסטים כי פוסטים בפורום ממזמן לא עובדים והם סתם ליופי כל זה בגדר המלצה תעשו מה שתעשו שיהיה בהצלחה כי כרגע כמות הפיקאפים היומית עומדת על 3-4 בקושי אלא עם כן יש פיקאפים בערב תנסו לשפר ולהעלות את השרת מבחינת מריצים זמינים ואיכותיים שבאמת תרמו ושיחקו הרבה בשרת ככה שיהיה לאדמינים שלכם עניין בשרת ולא סתם יעלו אדמינים שהגישו בקשה ועלו אחרי יום עם שתי פיקאפים ואתם יודעים על מה אני מדבר באמת שיהיה עניין בשרת תצטרכו להוסיף דברים מעניינים כמו WS לא לראונדים עצמם השאפשרות לחליף סקינים תפעל נגיד בwarpmap ובזמן המשחק שחקנים ישחקו עם סקינים זה יצור עניין בשרת תאמינו לי וגם יעשה את המשחק יותר כיף כי התעסקות באמת תיהיה בwarmap בנוסף תעשו כבר overtime זה משמעם לשחק לתיקו אני רוצה לנצח ואת זה אני מקווה שאתם מבינים בנוסף להכל לפי דעתי אתם גם צריכים לשפר את המשמעת של האדמינים אבל זה כבר עניין שלכם עם עצמכם כי יש קבוצה מעטה של אדמינים שעושים מה שבא להם והעניין איתם זה רק משמעת ולא אחרת בקיצור יש הרבה עבודה ובישביל שהשרת שלכם יצליח ויהיה במקום גבוהה בקהילה תשקיעו תנסו ליצור בו עניין כי שחקנים לא יבואו עם יהיה משמעם עם מלא פאוסים בקיצור בהצלחה מקווה שתקראו ותפנימו ואולי גם תבצעו לטובת השרת . שבת שלום .
    אהבתי את השבת שלום

הרשמה