תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    24.04.2018
    זה בלתי נסבל כבר , לא פעם ראשונה...
    אני נכנס לשרת 1V1 ARENA ומשחק שם האקר ואף אחד לא עושה כלום ולאף אחד אין מושג אפילו , היה אחד ששם לב כמוני אבל מה הוא יכול לעשות , שני אדמנים היו שם ואין להם מושג מה לעשות הם לא רק שחקנים ברמה נמוכה הם כל הזמן עסוקים בלצעוק "לא להתקמפר" זה פשוט מביך.
    אני שחקן של FPL-C ,גלובל , מקום 113 בשרת כרגע כי כבר תקופה לא שיחקתי , ואני יודע שההוא האקר וכל החנונים בסרבר אין להם מושג כולל האדמינים . VGAMES זאת לא הפעם הראשונה שזה קורה פשוט בלתי נסבל .
    עשיתי את השם משתמש הזה רק כדי להגיד את זה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.02.2013
    לך תעשה על זה סרטון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    היי, אני מבין את המצב שאתה נמצא בו כרגע ואני מזדהה איתך.
    כנראה שאתה לא יודע אבל כל יום לפחות שני שחקנים מקבלים באן על צ'יטים כשהם נתפסים על ידי האדמינים.
    מסכים איתך שחלק מהאדמינים לא ברמה מספיק גבוהה כדי לתפוס צ'יטרים ולכן הם לא יכולים לעשות כלום בנושא, אך אלה שכן יש להם את היכולת עושים את המיטב כדי לנקות את השרתים מצ'יטרים.
    במידה ואתה חושד שמישהו צ'יטר אתה יותר ממוזמן לעשות עליו רקורד ולשלוח לאחד האדמינים - משם העניין כבר יטופל.
    אנחנו עושים את המיטב שלנו כצוות הקהילה על מנת לנקות את השרתים מצ'יטרים כדי לאפשר לשחקנים חווית משחק רגילה נטולת האקים.

אם התשובה שלי לא סיפקה אותך או שיש לך עוד שאלות, אתה מוזמן להוסיף אותי בסטים : https://steamcommunity.com/id/Subwoofer1256/

ננעל.
    נערך לאחרונה על ידי -Subwoofer; 24.04.2018 בשעה 23:20.
    שתף ב-Google+

הרשמה