תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    11.04.2018
    שם המשתמש המתלונן: Appa Nasty
    שם השחקן שעליו התלונה מוגשת: R.I.P HD מזנוב

סיבת התלונה:נתקלתי בילד (RIP HD) בשרת הRP שתופס מעצמו יותר מדי...הילד חושב שיש לו סמכות גבוהה בשרת כלומר אדמין.
    ומרשה לעצמו לאיים על שחקנים רגילים בBAN ומעיר לאדמינים שהם עושים את עבודתם לא כראוי ואומר להם שהם עושים ADMIN ABUSE.
    לדוגמה:שחקן אחד שובר חוק RIP בא אליו ואומר לו אתה מודע לזה שזה באן הכוונה מתנהג כמו אדמין וחושב שיכול לטפל בכל מקרה.
    בזמן שיחה עם אדמינים הוא בא ומפריע באמצע השיחה וחושב שיודע את החוקים יותר טוב מאדמינים.

הערות נוספות:בשביל זה יש פורום RIP אתה לא צריך להתנהג בתור אדמין...אם אתה רוצה תגיש בקשה כמו כולם ותבקש שיענו עליה בהקדם האפשרי בנוסף אם יש לך תלונה כפי שאמרתי יש פורום.

המשך שבוע טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.02.2018
    אני לא חושב שיש לי סמכות גבוהה אני מנסה לשפר את השרת ולעזור לכולם יכול להיות שאתה צודק אבל זה לא בהכרח נכון בנוסף לכך האביוס שהתלונתי עליו היה מוצדק אחר שיחה עם סגן מהל שרת אני לא יגיד סתם אביוס ואני מודע לפורום הקהילה ולא צריך להסביר לי את זה פעמיים כמו ילד קטן.... בנוסף לכך אתה אומר שאני תופס מעצמי יותר מידי ועושה את תפקיד האדמין אם זה היה כך כבר הייתי מקבל באן על התחזות לאדמין וזה לא קרה עד עכשיו. המשך יום טוב
    נערך לאחרונה על ידי ruthfvi1234; 24.04.2018 בשעה 21:00.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.02.2018
    לאחר שיחה עם השחקן המקרה טופל.

אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2014
    עיר
    TLV
    ננעל.

F is for friends who do stuff together