תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    שם המשתמש המתלונן: MarioIsNuts

שם האדמין: How Deep

סיבת התלונה: מכיוון שהאדמין How Deep הביא לי Pban.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 20.4.18

הערות נוספות: מה שהיה זה שחבר שלי Mario (wh only) קיבל VAC וגם קיבל Pban מהקהילה אותו בן אדם הוא חבר שלי מהכיתה שהמליץ לי להיכנס לקהילה. אני נכנסתי לקהילה כמו שהוא אמר לי ואז כולם מתחילים לשואל אותי אם אני מריו המקורי, אני לא עניתי לאף אחד חוץ מילד אחד שקרואים לו Fluxboys הוא שאל אותי אם אני מריו המקורי (שזה חבר שלי) ואמרתי לו "אולי" בתור צחוק. ממש דקה שתיים אחרי זה האדמין How Deep אמר ב Voice chat "תראו מה קורה למי שעוקף באנים" ואז קיבלתי את הבאן הזה.
    אשמח אם האדמין How Deep יענה לי לגבי תלונה זאת וגם אני יודע שהיה ביניכם סוג של ריב שפשוט שנאתם אחד את השני. תודה.
    נ.ב
    How Deep לא היו לך שום הוכחות שאני מריו המקורי אז פעם הבאה אתה יכול לתחקר אותי ולא פשוט באן ישר
    נערך לאחרונה על ידי MarioIsNuts131; 24.04.2018 בשעה 16:30. סיבה: הוספת שורה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.12.2016
    מריו זה לא ניראה לך צירוף מקרים שאתה ממליץ לחבר שלך להיכנס לשרת שקיבלת ממנו פיבאן ? ואז הוא ניכנס אחרי שאתה מקבל את הפיבאן ?
    לי זה לא ניראה צירוף מקרים נורמלי אבל לא משנה עזוב אותך מצרופי מקרים. כפי ששמת לב האדמינים ראו את ההודעות שלך עם flux boys
    ולפי ההודעות האלו הבנו שאתה עוקף באנים.
    אפשר לנעול.
    לכל עזרה מוזמנים לפנות בפרטי

http://steamcommunity.com/id/HowDeepGeverRezah

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    כל הסיפור הזה שרשמת לא נראה לי אמין ולא נראה לי הגיוני בכלל.
    יכול להיות שאם היית מחליט לספר את האמת ולא לנסות לעבוד עלינו, היה יוצא לך מזה משהו.
    כרגע הבאן נשאר.

ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה