תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    12.08.2017
    שם בסטים: H2K
    קישור לסטים:http://steamcommunity.com/profiles/76561198293468696/
    אדמין שעליו אני מתלונן: KAIZEN
    שרת בו קרה המקרה: RETEK 2 אני חושב

תיאור המקרה:
    נכנסתי לי לשרת אמרתי לאחד הילדים משהו והוא אמר לי שאני אפס אז עשיתי קול של בכי במיקרופון לממש שני שניות והאדמין שם לי פרם מיוט לאחר מכן הוריד אותו והחזיר לי ל 30 את זה אני כמובן שלשחקן שאמר לי שאני אפס לא עשה כלום.
    ראונד לאחר מכן הלכתי לכיוון B מהשורט ועשיתי WS באותו הזמן משהו פרץ אותי ודקר אותי לקראת סוף הראונד ונתנו לי קיק את זה עוד הבנתי.
    נכנסתי לשרת ולאחר כמה ראונד היה אנקאבר של קיזאן האדמין ואז כתבתי בצאט KAIZEN ATA PRO וקיבלתי באן עכשיו אדון אדמין אפשר להבין איך זה שמשהו אומר לי אפס ואתה לא עושה לו כלום ושאני כותב לך שאתה "פרו" אתה נותן לי באן? מה זה הפרוטקציות האלה זה פשוט לא יאומן.
    אני מבין את הרמיזה שכתבתי בצאט ואת הציניות אבל זה לא סיבה לבאן גבר הכי גרוע שזה יכול להיות זה גאג חאלס עם זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.04.2017
    H2K שלום ,
    המיוט הראשוני שלך היה מוצדק , מיוט זה דבר אשר ניתן לשיקול האדמין , אם האדמין לא נתן מיוט לשחקן אשר העליב אותך זה כנראה היה בכלל שלא שמע אותו (ואני מאמין שאם זה היה מספיק חשוב לך הייתה אומר לאדמין את הפרט הזה) .
    שלא נדבר על זה שלאחר שהוריד לך את המיוט לפרם (שניתן בטעות) הייתה פליטת מילה מצדך אשר לא הייתה לעניין ובגלל זה קיבלת את הקיק הזה .
    ה"רמיזה" שלך בצאט הייתה התגרות לכל דבר ובגלל זה קיבלת את הבאן , לאחר הכל הבאן היה מוצדק.
    המשך ערב טוב

ננעל
    נערך לאחרונה על ידי disponteX; 25.04.2018 בשעה 19:30.
    שתף ב-Google+

הרשמה