תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    23.04.2018
    פעם הייתה פה תוכנת אנטי צ'יט סבבה כזאת SCLIENT או משהו כזה ולא היו פה בעיות בשרתי משחק. עכשיו יש פה אדמיינים שאין להם הרבה ניסיון והם לא מבינים אם מישהו משחק כמה שנים או צ'יטר. אז הייתי חורש על שרתי האיימ ב1.6 בויגיימס בלי בעיה עכשיו יש לכם כמה אדמיינים שפשוט מחפשים להעיף שחקנים.
    קיבלתי באן בעצמי בלי סיבה כמו שרשמתי פה https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1590509 - ואופ פתאום אי אפשר לשחק ונועלים תדיון ושלום ולא להתראות. אני מקווה שזה לא מייצג את הקהילה הישראלית בימינו, כי באמת שחבל. ממליץ לכם להשתפר ברמה בבסיס הקהילתי לפחות ואולי להחזיר תוכנת אנטי צ'יט בשביל למנוע מצבים כאלו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2015
    עיר
    חולון
    פעם שרז היה מנהל הפיקאפים הוא אמר שעוד מעט יוציאו אנטי צ'יט והוא כרגע מדבר עם המתכנתים לגבי זה, עבר מאז כמעט חודש ושום דבר לא זז פה חוץ משמועות... אני יודע או לפחות מקווה שהם מארגנים משהו מאחורי הקלעים והם לא מודיעים לנו לגביו ומקווה שיצא בקרוב מידע על זה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    נכתב במקור על ידי orenbenya1
    פעם שרז היה מנהל הפיקאפים הוא אמר שעוד מעט יוציאו אנטי צ'יט והוא כרגע מדבר עם המתכנתים לגבי זה, עבר מאז כמעט חודש ושום דבר לא זז פה חוץ משמועות... אני יודע או לפחות מקווה שהם מארגנים משהו מאחורי הקלעים והם לא מודיעים לנו לגביו ומקווה שיצא בקרוב מידע על זה...
    לפני כחצי שנה, על שרת פיקאפ שלוש ועל כל שרתי הליגה, הייתה תוכנת האנטי צ'יט של easy anticheat.
    במשך חודש שחקנים אשר רצו לשחק בשרת פיקאפ שלוש והליגות, היו חייבים להוריד את ה client ולהריץ אותו כדי להיכנס לשרת, הבעיה היא שאחרי חודש התחילו בעיות עם התוכנה בגלל עדכונים של הCSGO ותקלות של השרתים של הAntiCheat ובגלל זה היינו צריכים להוריד אותו מהשרתים.
    בנוסף על כך, בתקופה שהAntiCheat היה על השרתים, שחקנים רבים (כולל שחקנים "טובים") התלוננו שהדבר רק מעכב את תחילת המשחק וביקשו להסיר את התוכנה משרתים או לשחק בשרתים שבהם אין את הAntiCheat.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.04.2008
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי Xaipen
    לפני כחצי שנה, על שרת פיקאפ שלוש ועל כל שרתי הליגה, הייתה תוכנת האנטי צ'יט של easy anticheat.
    במשך חודש שחקנים אשר רצו לשחק בשרת פיקאפ שלוש והליגות, היו חייבים להוריד את ה client ולהריץ אותו כדי להיכנס לשרת, הבעיה היא שאחרי חודש התחילו בעיות עם התוכנה בגלל עדכונים של הCSGO ותקלות של השרתים של הAntiCheat ובגלל זה היינו צריכים להוריד אותו מהשרתים.
    בנוסף על כך, בתקופה שהAntiCheat היה על השרתים, שחקנים רבים (כולל שחקנים "טובים") התלוננו שהדבר רק מעכב את תחילת המשחק וביקשו
    להסיר את התוכנה משרתים או לשחק בשרתים שבהם אין את הAntiCheat.
    זה מעכב להפעיל את הצ'יטים, חצי מהשחקנים פה משחקים עם צ'יטים/סקריפטים לא חוקיים, תעשה לי טובה.
    כל קהילה שמכבדת את עצמה מחזיקה אנטי צ'יט משלה או חיצוני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    נכתב במקור על ידי zard
    זה מעכב להפעיל את הצ'יטים, חצי מהשחקנים פה משחקים עם צ'יטים/סקריפטים לא חוקיים, תעשה לי טובה.
    אני אשמח מאוד לראות קהילה שמחזיקה אנטי צ'יט משלה, כי מה שאתה אומר פה זה שטויות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    נכתב במקור על ידי zard
    לא רואה שיש בפיקאפים רמה כלכך גבוהה או שחקנים כאלה מטורפים שמעלה חשד שיש ציטרים.. בטח ובטח שלא "חצי מהקהילה"..
    אתה באמת מדבר שטויות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.04.2008
    עיר
    באר שבע
    בשביל להיות צ'יטר לא צריך לעשות "מהלכים מטורפים", מספיק שאתה יודע איפה אנשים נמצאים אתה מתמרן שונה את המשחק
    חכם שלי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.06.2014
    נכתב במקור על ידי Xaipen
    בנוסף על כך, בתקופה שהAntiCheat היה על השרתים, שחקנים רבים (כולל שחקנים "טובים") התלוננו שהדבר רק מעכב את תחילת המשחק וביקשו להסיר את התוכנה משרתים או לשחק בשרתים שבהם אין את הAntiCheat.
    עזוב ריטייק עזוב פיקאם לפחות בליגות שיהיה אנטי ציט ... או בנייטקפים ונפסיק עם כל שטויות הרקורד והדברים המוזרים האלה שאתם מנפיצים חשבתי זה רק צהל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.02.2014
    עיר
    kerning_city
    BUSTED הכי טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.02.2008
    נכתב במקור על ידי mooNslider
    BUSTED הכי טוב
    !BUST MOON

לא עובד...
    This is ten percent luck, twenty percent skill
    fifteen percent russians shouting idi nahui debil
    five percent faggots, fifty percent rage
    .and a hundred percent reason to leave this game.
    https://prnt.sc/i6bwol
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    אם זה לא battlEye, זה פשוט לא עובד...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.04.2014
    איזה אנטי ציט חיצוני יש בGO שיותר טוב מהVAC חוץ מESEA ?
    EAC פח וגם FAC על הפנים
    .00:55 - jAGUAR: אתה יודע אחי
    00:55 - jAGUAR: הידיים שלי קפואות
    00:55 - jAGUAR: אז הכנסתי אותם לביצים
    00:55 - jAGUAR: שיתחממו
    00:55 - jAGUAR: ועכשיו אני לא יודע מה יותר
    00:55 - jAGUAR: קר לי בביצים או חם לי בידיים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.06.2008
    עיר
    רמלה
    sclient=planet51
    Busted/EASY ANTI CHEAT=VGAMES
    CDO= ESGAMES
    CHEAT DEFENDER= היה נפוץ ב CZ ועוד קהילה ב1.6 שלא זוכר את שמה.
    PC Specs
    •Case: Corsair 740 air BIG tower Black

• Motherboard: ASUS RAMPAGE V10 RGB EDITION
    •CPU: Intel Core i7 6950X 4.2Ghz 10cores 20threads (4.3Ghz Turbo) 2011V3
    •Memory: Corsair Vengance 32gb 8X4GB DDR4 2666Mhz
    •Video Card: EVGA GTX1080TI SC 11GB
    •Sound Card: SounbLAster Z® PCIE
    •SSD:
    SSD 840Evo Series 2.5" +250GB 2.5" SSD 840Evo Series
    •Sata: WD BLACK 7200.14 1TB SATA3
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    נכתב במקור על ידי d4rkiii
    sclient=planet51
    Busted/EASY ANTI CHEAT=VGAMES
    CDO= ESGAMES
    CHEAT DEFENDER= היה נפוץ ב CZ ועוד קהילה ב1.6 שלא זוכר את שמה.
    iGonline משהו כזה נראה לי
    awkWard: לא עושה לייק בפייסבוק
    awkWard: אני רוצה שיחשבו שיש לי חברים
    awkWard: יא בן זונה

fredi nice to meat
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי orenbenya1
    לא יודע למה הוא סיפר לך דברים לא נכונים, השאיפה תמיד היה למצוא ANTICHEAT הבעיה היא שבכל פעם הייתה בעיה מצד הAC שבסופו של דבר אילץ אותנו להסיר אותו מהשרתים...

נכתב במקור על ידי mogli123
    עזוב ריטייק עזוב פיקאם לפחות בליגות שיהיה אנטי ציט ... או בנייטקפים ונפסיק עם כל שטויות הרקורד והדברים המוזרים האלה שאתם מנפיצים חשבתי זה רק צהל
    תהליך ההרשמה לNC כוללת בדיקה מקיפה על השחקן (איסור שימוש בVPN, בדיקת אייפים במערכת ועוד...) זה לא שכל אחד יכול להירשם ולהיות צ'יטר מתי שהוא רוצה. (אל תשכח גם שיש חובת רקורד על כל שחקן שבמידה וחשוד ניתן לבדוק אותו ישירות).

נכתב במקור על ידי haCKet
    אם זה לא battlEye, זה פשוט לא עובד...
    תגיד את זה לכל הצ'יטרים של PUBG.

לכותב האשכול אני ממליץ לך להיכנס לכאן: Bans.vgames.co.il/csgo ולראות בעצמך את כמויות הצ'יטרים המטורפות שנתפסים מידי יום בקהילה.
    לVGames יש את המאגר הכי גדול מבין כל הקהילה בארץ בנושא צ'יטרים שכולם כוללים רקורדים, תמונות והקלטות של הוכחות לבאנים.
    את הצ'יטים לא באמת ניתן לעצור וזה תחום שלצערי מתפתח בכל יום, לכן חוץ מלהמשיך לתפוס אותם לאט לאט אין פיתרון באמת יעיל.

פעם הבאה נא לפתוח בתת פורום תלונות.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה