תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    22.04.2018
    קניתי XBOX ONE S חדש (אני מתנצל מראש, אני חדש בכל נושא הגיימינג וסליחה על הבורות). המוכר פיתה אותי באמצעות חודש חינם ב- Xbox one live gold.

שאלתי: לאחר שהורדתי את כל המשחקים שאפשר להוריד בחינם בחודש החינם (אני מבין שזה כולל משחקים שבלעדי החודש הזה היו עולים כסף, אחרת איפה הקץ'), אני יכול להמשיך ולשחק בהם ללא הגבלה? גם עם שחקנים אחרים? גם עם חברים שלי למשל?
    תהיה לי בעיה בעדכונים?

ועוד שאלה: אחת המתנות שקיבלתי (בדיעבד זו לא מתנה כי המכשיר עם ה"מתנה עולה יותר...) עם המכשיר היתה משחק battlegrounds. האם זה אומר שמהרגע שנרשמתי למשחק והורדתי אותו אני יכול לשחק בו לנצח וללא הגבלה, או שגם פה עלולה להיות לי בעיה עם עדכונים או משחק עם שותפים?

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    שלום,
    אין בבעלותי xbox ומעולם לא היה לי, אבל למיטב ידיעתי כל משחק שאתה מוריד למכשיר תמיד תוכל לשחק בו חוץ ממשחקים שדורשים גישה לרשת (online multiplayer) כמו לדוגמה battlegrounds שעצם המשחק הוא נגד אנשים.
    כדי לשחק עם אנשים ברשת אני מאמין שאתה צריך מנוי פעיל של xbox live, בלי זה אתה יכול לשחק רק ב-offline.
    אני מקווה שהתשובה שלי עזרה לך קצת, אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לכתוב פה או לשלוח לי הודעה פרטית באתר.

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    כל עוד המנוי בתוקף תוכל להמשיך ולשחק במשחקים אשר קשורים בתוכנית Games With Gold, בתור משתמש חדש מגיע לך מנוי גולד בחינם, המוכר לא עשה לך טובה.

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הרשמה