תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    15.02.2016
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש:
    el makdasi

קישור של הבאן ב-SourceBan: (אפשר למצוא את הבאן
    פה
    )
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#28253

שם האדמין שנתן את הבאן: CoolyCatFTW
    סיבת הבאן: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)
    אני פשוט בהלם, זה קרא לפני חצי שעה בערך. האדמין הזה החליט להביא לי גג סתם כי התחלתי לשאול בצאט למה הוא הביא לי מיוט בלי שום אזהרה. כתבתי שזה משטר פשיסטי ומה שהולך פה זה פאשיזם והשלטון של האדמינים בפאן עושים מה שבא להם ומביאים מיוטים לכמה שבא להם בלי אזהרה ובלי כלום. אולי הוא חשב שהתכוונתי למשהו שקשור לנאציזם? אני יכול להישבע שבחיים לא הייתי עושה צחוק מנאציזם או שהייתי משתמש בנושא הזה להעלבה. זה פשוט לא הגיוני האדמינים שלכם... עושים מה שרוצים ומביאים באן לתמיד על משהו שלא קרה... אם הוא טוען שכן קרה משהו כזה אני מבקש סקרינשוט או רקורד.

התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 28/02/2017) 19/04/2018
    נערך לאחרונה על ידי Shaloom; 19.04.2018 בשעה 18:45.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2016
    שלום El mekdasi
    קודם כל אתה קבלת מיוט על זה שאתה מדבר על זה ששלחו לך תמונות עירום, כמובן שזה היה לאחר אזהרה שקבלת שרבת אם שחקן בשרת, לאחר שקבלת מיוט הספמת את הצאט בלפחות 10 הודעות ובאחד מהם רשמת משטר פשיסטי.
    אני אתן לך הזדמנות אחרונה ואוריד לך את הבאן, אם תקבל שוב פיבאן הוא לא ירד.
    אפשר לנעול
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2016
    נכתב במקור על ידי CoolyCatFTW
    שלום El mekdasi
    קודם כל אתה קבלת מיוט על זה שאתה מדבר על זה ששלחו לך תמונות עירום, כמובן שזה היה לאחר אזהרה שקבלת שרבת אם שחקן בשרת, לאחר שקבלת מיוט הספמת את הצאט בלפחות 10 הודעות ובאחד מהם רשמת משטר פשיסטי.
    אני אתן לך הזדמנות אחרונה ואוריד לך את הבאן, אם תקבל שוב פיבאן הוא לא ירד.
    אפשר לנעול
    אתה צודק, המיוט והגג מוצדקים בהחלט. אבל הפי באן???? משטר פשיסטי לא קשור בהכרח רק לנאציזם! אני בכלל לא רציתי להשוות את האדמינים שלכם כאל נאצים... הפי באן שהבאת לי הייתה טעות חמורה שלך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2014
    עיר
    TLV
    שלום שלום.
    הבאן היה מוצדק בהחלט, אך הבאן ירד אז אין טעם להתווכח יותר.
    ננעל.

F is for friends who do stuff together
    U is for you and me
    N is for anywhere and anytime at all
    שתף ב-Google+

הרשמה