תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    25.02.2014
    עיר
    kerning_city
    למישהו יש מושג איך התשתית והספק של NETVISION?

הצטרף בתאריך
    30.11.2010
    עיר
    נתניה
    אהלן.
    האינטרנט של נטויזין היא מוגבלת ספק של בזק, זאת אומרת שאתה משתמש בתשתית של בזק.
    תהליך ההשכרה של התשתית הוא מאד פשוט, החברה משכירה את התשתית מבזק ואז מוכרת לך מהירות בהתאם.
    זהה ללהיות בבזק פשוט שירות לקוחות שונה.

יש רק 3 תשתיות היום בארץ:
    1.בזק
    2.הוט
    3.חברת החשמל

חברת החשמל זה אנלימיטד, ככה שרק הם משתמשים בזה.
    הוט ניתן לעוד מספר חברות, נטוויז'ן היא לא אחת מהחברות האלה.
    ובזק ניתן לכל החברות.

בכללי, התשתית של הוט היא הכי יציבה היום.(כבל קואקסיאלי לאומת תשדורת הלוך חזור)
    למרות שלהוט יש תשתית פרוסה בכל הארץ ויש להם תשתית חזקה, הם משתמשים בה כמו חמורים ולא מצליחים לספק שירות טוב.
    ואנלימיטד זה סיב אופטי, ככה שהמידע עובר במהירות האור, הכי מאיר שיש היום, לא יציב כי לא פרסו בכל הארץ עדיין.

הצטרף בתאריך
    25.02.2014
    עיר
    kerning_city
    נכתב במקור על ידי Or.A
    אהלן.
    תהליך ההשכרה של התשתית הוא מאד פשוט, החברה משכירה את התשתית מבזק ואז מוכרת לך מהירות בהתאם.

1.בזק
    2.הוט
    3.חברת החשמל

ובזק ניתן לכל החברות.

למרות שלהוט יש תשתית פרוסה בכל הארץ ויש להם תשתית חזקה, הם משתמשים בה כמו חמורים ולא מצליחים לספק שירות טוב.
    ואנלימיטד זה סיב אופטי, ככה שהמידע עובר במהירות האור, הכי מאיר שיש היום, לא יציב כי לא פרסו בכל הארץ עדיין.
    קודם כל תודה רבה לך ,דבר שני הציעו לי היום הצעה מסלקום של 2 קווי פלאפון + אינטרנט ב149ש"ח ,עכשיו המהירות אינטרנט של הפלאפון מספקת אותי והכל טוב, הבעיה שלי שהאינטרנט למחשב בארץ חרא אין שנה אחת שהאינטרנט עבד לי רצוף בלי בעיות של תקיעות ,ניתוקים וכ'ו לא משנה באיזה חברה הייתי.
    אני אשמח לדעת מה ההצעה הכי טובה בשוק היום מבחינת מחיר ואיכות לספק+תשתית וקווי פלאפון.

הצטרף בתאריך
    16.02.2008
    נכתב במקור על ידי mooNslider
    קודם כל תודה רבה לך ,דבר שני הציעו לי היום הצעה מסלקום של 2 קווי פלאפון + אינטרנט ב149ש"ח ,עכשיו המהירות אינטרנט של הפלאפון מספקת אותי והכל טוב, הבעיה שלי שהאינטרנט למחשב בארץ חרא אין שנה אחת שהאינטרנט עבד לי רצוף בלי בעיות של תקיעות ,ניתוקים וכ'ו לא משנה באיזה חברה הייתי.
    אני אשמח לדעת מה ההצעה הכי טובה בשוק היום מבחינת מחיר ואיכות לספק+תשתית וקווי פלאפון.
    אני ספק + תשתית של נטוויזן ותבדוק קודם את המהירות של בזק ברחוב שלך כי נגיד אצלי זה לא עובר את ה53 מגה ושכונה לידי (ממש לעבור את הכביש) מגיע ל100
    נערך לאחרונה על ידי TeraNova; 15.04.2018 בשעה 14:33.
    This is ten percent luck, twenty percent skill
    fifteen percent russians shouting idi nahui debil
    five percent faggots, fifty percent rage
    .and a hundred percent reason to leave this game.
    https://prnt.sc/i6bwol

הצטרף בתאריך
    21.02.2011
    נכתב במקור על ידי mooNslider
    זה יכול להשתנות לפי מיקום, בדרך כלל בזק בינלאומי זה ספק מומלץ אבל אישית לא עבד לי כזה טוב בבאר שבע נווה זאב... אני עם ספק נטוויזן (ותשתית הוט) השתמשתי בכל הספקים פחות או יותר וכרגע הם כנראה הכי בסדר בשבילי. 018 לא עבד טוב אצלי, מאוד איטי, טריפל סי עשה לי בעיות עם תוכנת שיתוף אחת, בזק בינלאומי בסדר אבל קצת יותר לאט מנטוויזן בשבילי ומחיר גבוה. מבחינת תשתית הוט עובד אצלי נורמלי ובזק לא, ואין יותר אופציות... בקיצור לנסות לא יהרוג אותך, מקסימום תתנתק אחרי יום

הצטרף בתאריך
    25.02.2014
    עיר
    kerning_city
    הבנתי חברה , תודה רבה לכלום!

הצטרף בתאריך
    13.06.2008
    עיר
    רמלה
    גם פרטנר מחזיקה תשתית סיבים אופטים בהמון איזורים בארץ שתכיר. ולא מגבילה במהירות הורדה סימטרית כמו חברת החשמל. מקבלים באיזור 700-900 מגגה הורדה ו 120-150מגה העלאה.

ותנו לי ללמד אותכם משהו קטן בתור טכנאי תקשורת [תשתיות ואינטרנט]
    כל השיט של "לנו יש כבל תת ימי" ו "לנו יש תוכי מדבר" זה הכל שיט. כל החברות כולל כל החברות בארץ שעובדים על תשתית בזק. זה בדיוק אותו דבר,
    ההבדל היחיד הוא המחירים וחוות השרתים. לא מכיר ספקיות אינטרנט בארץ עם חוות שרתים בתחת. אז אנשים שאומרים לי "אני משלם לבזק ובזק בינלואמי כי זה יותר טוב" ומשלמים 30-40 שח יותר ממה שהיו משלמים לפרטנר וכו בשוק סיטונאי הם פשוט דבילים. זה אותה התשתית ואותו הפאקינג אינטרנט. סה"כ בלי עמלות תיווך

נכתב במקור על ידי Or.A
    אהלן.

1.בזק
    2.הוט
    3.חברת החשמל

ובזק ניתן לכל החברות.

PC Specs
    •Case: Corsair 740 air BIG tower Black

• Motherboard: ASUS RAMPAGE V10 RGB EDITION
    •CPU: Intel Core i7 6950X 4.2Ghz 10cores 20threads (4.3Ghz Turbo) 2011V3
    •Memory: Corsair Vengance 32gb 8X4GB DDR4 2666Mhz
    •Video Card: EVGA GTX1080TI SC 11GB
    •Sound Card: SounbLAster Z® PCIE
    •SSD:
    SSD 840Evo Series 2.5" +250GB 2.5" SSD 840Evo Series
    •Sata: WD BLACK 7200.14 1TB SATA3

הצטרף בתאריך
    30.11.2010
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי d4rkiii
    גם פרטנר מחזיקה תשתית סיבים אופטים בהמון איזורים בארץ שתכיר. ולא מגבילה במהירות הורדה סימטרית כמו חברת החשמל. מקבלים באיזור 700-900 מגגה הורדה ו 120-150מגה העלאה.
    שמעתי משהו על זה, לא יצא לי לנסות.
    איפה פרסו עד כה?

הצטרף בתאריך
    04.10.2009
    עיר
    NTY
    נכתב במקור על ידי Or.A
    איפה פרסו עד כה?
    בחצי ארץ, מחר זה כבר אצלי. אשתדל לעדכן אם יהיה לי זמן.
    MegatroN: ma nick ba steam
    awkward: idk
    MegatroN: homo
    MegatroN: lo she ani homophobe o mashu
    MegatroN: thye mi she ata
    MegatroN: ya mizdayen ba tahat

הצטרף בתאריך
    16.02.2008
    נכתב במקור על ידי Or.A
    איפה פרסו עד כה?
    https://www.partner.co.il/partnerpag...fiber/fiberweb
    This is ten percent luck, twenty percent skill
    fifteen percent russians shouting idi nahui debil
    five percent faggots, fifty percent rage
    .and a hundred percent reason to leave this game.
    https://prnt.sc/i6bwol

הרשמה