תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    06.04.2018
    שם המשתמש המתלונן: gimiC
    https://steamcommunity.com/id/iv6995?tscn=1523633748

שם האדמין: volder

סיבת התלונה: היום בשרת volder החליט להמציא חוק מעניין שברגע ששלושה מיקרופונים פתוחים השלישי שפתח את המיקרופון שלו מקבל מיוט באופן מיידי, חבר בשם Fixxxy דיבר בצורה נורמלית ואיתו כנראה שני שחקנים אחרים ניהלו שיחה על הראונד, ו-volder ראה לנכון להשתיק את Fixxxy ללא שעבר על אף חוק מלבד החוק המאולתר ש-volder החליט להוסיף, כשבכלל לא היה בלאגן בסרבר, הרבה מהשחקנים שנוכחו ראו לנכון להעיר לו על זה שהוא מגזים ואין סיבה להשתיק אנשים במידה וקרה מקרה ושלושה דיברו יחדיו, אך הוא יצא מהסרבר והמושתקים נשארו באותו הסטאטוס למרות המחאות והתלונות על אכיפה מוגזמת.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 13/4.
    ארצה להוסיף שבשרת ה1v1 הגברי ביותר יש מספר אדמינים שרואים לנכון, כמו שרשמתי, לאכוף את החוקים (ואף לאלתר כמה מהם) בצורה מוגזמת בשיטת טרור, הפחדה ואיומים, לפעמים אומרים לשחקנים פשוט לסתום את הפה למרות שאסור לשחקנים לעשות את זה, ובאופן כללי אדמינים אחדים רואים לנכון לנצל את הסמכות שלהם בשביל (לפי דעתי) לקבל תחושת כוח אל מול שחקנים שלפעמים מנהלים דיון (ולפעמים מגזימים, אבל בכל מקרה) ובכך גורמים לתחושה לא ממש נעימה ולהשתקה של דיונים ושיחות בין שחקנים.

יש לציין שבשרת ה1v1 יש הרבה כאוס, מריבות, עצבים וקללות (שלפעמים אני לוקח חלק בהם ואף יוזם אותם!) אבל זה חלק מההווי של המשחק והסרבר, ורוב האדמינים עושים עבודה מעולה באכיפה של הבעיות האלו, אך כשאדמינים כמו volder נוקטים צעדים מוגזמים כמו אילתור של חוקים והשתקה מיידית של שחקנים ללא ערעור והריסה של דיון פורה תוך כדי, זה לא מכבד את השחקנים, הסרבר ככלל ואת העמדה של החברים כאדמינים.
    תודה והרבה אהבה לקופים מה1v1.
    נערך לאחרונה על ידי gimiC; 13.04.2018 בשעה 21:27.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    היי, gimiC

בתור מנהל שרת הארנה לשעבר וכאחד מיוזמי החוק (החוק ממש לא מומצא וזו שיטת הטיפול בארנה כבר חצי שנה ויותר). אני יכול להגיד לך

1. Volder לא המציא שום חוק, זה חוק שקיים בשרת המון זמן.

2. עובדתית שהחוק עובד פלאים ומבטל כל אווירה של כאוס בשרת. (בתקופת הניהול שלי השרת היה מקום ראשון בארץ עם אפס תלונות עליו).

הצגת נקודה חשובה כשאמרת שבשרת יש הרבה כאוס\קללות\עצבים ושזה
    חלק מההווי של המשחק והסרבר. אתה צודק, משחר השרת זוהי האווירה בו. אני מסכים איתך שאווירה זו היא בין הגורמים המושכים בשרת וזה מה שיוצר את הכיף.
    אבל, אתה חייב להסכים איתי שיש גבול מסויים של באלגן וצחוקים (כמובן שבדיחות ודאחקות זה סבבה לגמרי ואני מעודד את זה). כאשר 3 שחקנים ויותר לוחצים על כפתור הדיבור בו זמנית ומספרים את הבדיחות או מנסים לפתוח דיון (גם אם זה על דבר שמותר לדבר עליו) אי אפשר לשמוע שום דבר ממה שהם אמרו ושומעים רק מלמולים וצעקות של אנשים שמנסים שישמעו אותם בין כל הרעש שנוצר מהדיבור ביחד.

מפה בא החוק, שמאפשר להשתיק את כל הבאלגן שנוצר.

הנקודה הבאה שהצגת היא שאדמינים נ
    וקטים צעדים מוגזמים כמו אילתור של חוקים והשתקה מיידית של שחקנים ללא ערעור והריסה של דיון פורה תוך כדי, זה לא מכבד את השחקנים, הסרבר ככלל ואת העמדה של החברים כאדמינים.

אדמין לא חייב להזהיר לפני שהוא נותן עונש. ציטוט מחוקי כלל השרתים, זה לא רק בארנה ושיטת הטיפול לא קשוחה כלל, כיוון שאנו מלמדים את האדמינים להיות יותר חברותיים כלפי השחקנים בקהילה והם תמיד מזהירים, יותר מפעם אחת. לכן, שנוצר כאוס כזה בשרת, אני לא מצפה מאדמין להתחיל ולחלק אזהרות לכל עבר, גם כי לא ישמעו אותו וגם כי אין טעם באזהרה כיוון שהשחקנים עברו את גמול הטעם הטוב. לעבירות מוגזמות נדרש טיפול מוגזם.

בכל מקרה, בנוגע ל"טרור" שהולך בשרת- הנושא ייבדק

להבא להביא הוכחה שתבסס את דבריך (תזכור שזה רק לרשום record וstop בקונסול).

ננעל.
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 14.04.2018 בשעה 11:59.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הרשמה