תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    21.03.2018
    תכף יוערך אני כרגע בפייסאיט כמה זמן מה, https://www.faceit.com/en/csgo/room/...9-d8aeebb9cd6f

<21:32:00> You were banned permanently from the server by "xFlash" (מנסה לעשות סקאמים לאנשים בטים ספיק מתחזה)
    xflash פשוט העביר אותי וטען שאני התחזתי לאדמין בגלל שילד בן 12 בשם עמית אמר לו, ואני פשוט אמרתי לו חכה רגע אני במשחק.
    חחחחחחחחחחח די אני מת פה נו באמת תגיד לי מה אתה גנוב אני באמצע משחק ואתה מעביר אותי ואומר לי שהתחזתי לאדמין כשאני באמצע משחק ואני לא משחק בשרתים של VGAMES כי אני בבאן נו באמת........
    אני יערוך את זה ואסיים ואשמח לדבר איתך אחרי המשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2018
    זה יכול להיות אמיתי? שאני באמצע משחק ו XFLASH מעביר אותי ואומר לי שהתחזתי לאדמין.. ואני אומר לו תחכה רגע אני באמצע פיסטול ראונד והוא אמר לי דבר איתי בפורום משהו כזה והביא לי באן.... וכל זה בגלל שילד בשם עמית בן 14\13 אומר לו שהתחזתי לאדמין ושאני מבקש סקינים, כמה זה אמיתי נו באמת...... וגם כשיש לי נייף.. ובדקתי תסטים של הילד שאמרת לי והדבר הכי יקר שיש לו זה GRAFITI של 0.3$ על מה בידיוק הייתי עושה לו סקאם? על 0.3$? ובחיים שלי לא דיברתי איתו. זה פשוט לא אמיתי. שיהיה המשך יום מעולה VGAMES. חחחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    גרמת מספיק רע לקהילה ולאנשים בתוך הקהילה, אתה מורחק מהקהילה לצמיתות כי אין פה מקום לאנשים כמוך.
    אתה כבר לא חלק מהקהילה, ולכן אין סיבה שתמשיך להסתובב בטימספיק ולעשות בעיות.
    הבאן נשאר ולא יירד אף פעם.

ננעל.
    נערך לאחרונה על ידי -Subwoofer; 11.04.2018 בשעה 11:18.

שתף ב-Google+

הרשמה