תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    08.09.2016
    עיר
    נהריה
    השחקן שמתלונן : Hazizi
    שם האדמין : Akiro
    סיבת התלונה : עכשיו יש שחקן בשם אוראל (גזור) ששונא אותי ממשם קיבלתי פרי קיל בלוק על משהו שלא הבנתי ואז אותו שחקן כותב לי סוף סוף הוא קיבל אמרתי לו תירגע ואל תתערב בעניינים שלא שלך ואקירו אומר לי תירגע ואחר כך אני אומר לו שהוא מתגרה והוא לא אומר לו כלום ולי אומר שאני מתגרה בו ( מאיפה דבר כזה נשמע) לאחר מכן אני מקבל גג מוצדק לאחר שאני ממשיך ואחר כך מפה אקירו מתחיל להגיד לי להירגע בטון טיפה יותר חזק לאחר כך מכן אני מדבר איתו באדמין צאט ואני אומר איזה אדמין טוב הוא בציניות מכיוון שלאוראל לא נתן לו כלום אחר כך אוראל משנה לידו את הקול בצורה חזקה ואקירו שוב כרגיל לא אומר כלום ואז אני מפסיק לכתוב ואז אני הייתי שנייה AFK ואז אני חוזר ואני רואה שאני בבאן ל3 שעות אני עכשיו הולך לפרטי ומדבר איתו על הבאן אומר לו מה אוראל עשה והוא עונה בצורה מזלזלת שלילה טוב ואני לא יכולתי להתאפק וקיללתי אותו (סליחה על הקללות) פשוט אי אפשר עם היחס המזלזל הזה ועם הפרוטקציות לאותו שחקן גזור
    התאריך שבו התרחשה הסיטואציה : 6.4.18
    הערות נוספות : פשוט אי אפשר עם היחס המזלזל הזה ועם הפרוטקציות לאותו שחקן גזור
    סקריפטרים 4
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2015
    היי חזיזי תודה שפתחת תלונה מסודרת בפורום.

אז ככה, לאחר בירור עם האדמין שעליו התלוננת התברר כי לשניכם יש גרסאות תואמות.
    דבר שני, לגבי הפריקיל בלוק שקיבלת לטענת האדמין, האדמין הסביר לך למה קיבלת פריקיל בלוק ואתה המשכת לשאול באדמין צ'אט (שאותו אסור להספים).
    דבר שלישי, לאחר שאתה מקבל פריקיל בלוק ואזהרות מצד האדמין למה אתה ממשיך להספים את הצ'אט?
    דבר רביעי, ברגע שאתה מזלזל באדמין ואומר לו "איזה אדמין טוב אתה" (בציניות), למה אתה חושב שמגיע לך יחס מצד האדמין? זה לא מובן מאליו שאם תדבר למישהו בזלזול הוא לא יתייחס אליך?
    דבר חמישי ואחרון, לגבי העניין של ה"פרוטקציות", בשרת שלנו אין פרוטקציות, במקרה שלך שניכם קיבלתם אזהרה ומי שהמשיך קיבל את העונש (שזה אתה), ואחרי שקיבלת את העונש אתה גם דיברת על הנושא במיקרופון למרות שהאדמין אמר לך לא לעשות זאת.

מקווה שהתגובה שלי עזרה לך אם אתה רוצה אתה יכול לפנות אליי בסטים.

תודה ושבת שלום!
    נערך לאחרונה על ידי -Wolfy-; 07.04.2018 בשעה 12:38.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    קיבלת תשובה מסגן מנהל השרת, במידה והתשובה שלו לא הספיקה אתה מוזמן לפנות אליו בסטים.

ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה