תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    12.08.2017
    שם: H2K
    קישור לפרופיל:http://steamcommunity.com/profiles/76561198293468696/
    תיאור המקרה: נכנסתי לי לשרת והייתי סיטי בכל תחילת ראונד אמרתי טרור שיפתח מיק ימות לפחות 3 פעמים כדי שהטרור לא יפתחו את המיק גם אם הם לא מדברים (השם שלהם מופיע בצד ולי אישית זה מפריע) ואמרתי שאם יפתחו ימותו כמובן שחלק מהטרור לא הקשיבו לי והרגתי 3 אנשים על זה אחד מהם היה NUr אז הרגתי אותו כשעמדנו אותם על הקיר האדמין נתן לו וואן אפ ואמר לי לא לתפוס על קטנות אמרתי לו שכבר הרגתי על זה ושאסור לי לא להרוג את השלישי (NUR) מכיוון שזה יחשב לפרוטקציות האדמין לא הקשיב והמשיך לתת וואן אפ ולהזהיר אותי שאם ההרוג אותו אקבל פרי קיל הרגתי אותו כמובן כי זה מה שצריך להיעשות וקיבלתי פרי קיל לשעתיים שאלתי את האדמין על מה? הוא אמר לי שאסור לי לתפוס על קטנות ממתי אסור לתפוס על קטנות??? זה כתוב בחוקים? לפי מה שאני יודע מה שלא רשום בחוקים הוא לא חוק ומותר לי לעשות אותו ובנוסף לכך יש חוק שאומר שאם הטרור לא הקשיבו לי מותר לי להרוג אותם מה שאומר שלא רק שנתנו לי פרי קיל על חוק מומצא אלה גם על זה שביצעתי משהו שרשום אותו בחוקים ושאני חייב לעשות אותו דבר עם החוק של הפורטקציה לאחר דקה בערך כתבתי למנהל השרת FOREVER על המיקרה והוא דאג שיקצרו לי אותו לחצי שעה ושאלתי אותו למה חצי שעה פרי קיל (עונש) על משהו שלא עשיתי או אפילו על משהו שצריך לעשות: לא לאפשר פרוטקציה בשרת.

המקרה הזה מראה על שאין הוגנות בשרת ושאם האדמינים רוצים הם יעשו מה שבא להם בלי קשר לחוקים ובלי קשר לשום דבר!
    הפרי קיל כבר ירד ולא אכפת לי מחצי שעה פרי קיל אכפת לי מזה שאין הוגנות בשרת הזה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2015
    שלום H2K תודה שפתחת תלונה מסודרת בפורום.
    לאחר בירור עם האדמין שניכם דוברי אמת בעלי אותה גרסה של המקרה, אז דבר ראשון אתה צודק, לא היית אמור לקבל פריקיליסט ועל זה אנחנו נשוחח עם האדמין, אבל יחד עם זאת אנחנו לא מחפשים סיטי שיתפסו שחקנים על קטנות ויהיו רובוטים, מטרת השרת היא להעלות את האווירה וליהנות מהשרת, יחד עם זאת יש חוקים בשרת והם קיימים מסיבה מסוימת (לשמור על הסדר בשרת). אנחנו מקווים שמקרים כאלו לא יחזרו על עצמם. בנוסף לכך הפריקיליסט נגמר.

תודה והמשך יום טוב!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.08.2017
    מבחינתי פתיחת מיק זה לא משהו קטן זה מפריע לי לדבר ולי אני לא יודע מדוע זה קורה אבל זה מפריע לי לראות שטרוריסט פותח תמיקרופון בין אם הוא מדבר ובין אם לא ומפריע לחוקים של הסיטי כאשר אומרים לו במשך 3 פעמים להפסיק לפתוח מיק ולסתום תפה לכן צריך ללמד אותו בדרך הקשה ולהרוג אותו עד שילמד לא לפתוח מיקרופון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    קיבלת תשובה מסגן מנהל השרת, אתה לא תחפש שחקנים על קטנות! ולפי האדמין הוא פתח את המיק שלו לשניה ואפילו לא דיבר (לא משהו שמפריע לך).
    במידה והוא פותח תמיק ומדבר מותר לך להרוג אותו כנראה שלא הבנת אותנו נכון...
    בכל זאת לא להגיב פה יותר זה סתם גורם לספאם והמקרה כבר טופל.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.08.2017
    אני לא מחפש שחקנים ואני לא חושב שהבנתם למה פתחתי תתלונה.
    פתחתי תתלונה בשביל להתלוננן על הפרי קיל שקיבלתי סתם וכתבתי שם בפירוש שזה מפריע לי ושמבחינתי זה לא קטנה לי מפריע ששחקנים פותחים מיקרופון אני לא יודע למה אבל זה מציק לי בעין אבל במחינתי זה לא קטנה ואני אמשיך להרוג על זה (אני לא מחפש אותם זה בעיה שלהם שהם פותחים תמיק אחרי 20 פעם שאני אומר להם לא לפתוח)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    הפריקיל אכן לא היה מוצדק וירד,
    אך:

פתיחת מיק ללא דיבור היא אכן דבר שלא אמור לקרות מתי שסיטי אומר "טרור פותח מיק מת", אבל זה נראה בעין רעה של "תפיסה על קטנות" בגלל שבתכלית הדבר זה מה שזה - השחקן לא הפריע למהלך הראונד, זו סך הכל אנוכיות שלך ורצון להרוג את הטרור בצורה לא כיפית.
    אני לא אומר לך להפסיק לעשות את זה, אבל אני ממליץ לך להפסיק כי זה רק ישפר את האווירה בשרת והריגה "על סתם" היא סך הכל הורסת את המטרה שבגללה כולנו משחקים - אנחנו משחקים בשביל להנות.
    אז בבקשה, תשחק בכיף ולא בצורה שהורסת את הכיף. ואני לא אומר לך את זה בתור סגן מנהל קהילת CSGO, אלא בתור מנהל שרת הJail לשעבר, אז קח את זה בצורה יפה בבקשה.

הדיון הפך לטחינת מים, אם אתה מעוניין בלשוחח עוד בנושא הזה (או עוד דברים..) אתה מוזמן להוסיף אותי בסטים.
    ננעל.
    yukki, מנהל קהילת CSGO

שתף ב-Google+

הרשמה