תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    21.02.2011
    שלום, לאחר בירור עם crush לגבי הבאן שלי במשתמש STEAM_1:0:4190305 הוא הביא לי קישור לדמו שלפי המילים שלו "
    אכן שיש שימוש בצ'יטים ללא שום ספק!"
    - אבל הדמו לא מראה שום דבר אבל קרוב ללהיות חד משמעי, אפילו לא טיפה חשוד.
    וידיאו של הדמו - https://www.youtube.com/watch?v=kpf3...ature=youtu.be

נעבור לפי כל סוג צ'יט על הוידיאו בשביל להוכיח שאין שום דבר שנראה כמו צ'יטים "ללא ספק!".
    מבחינת WH:
    רואים היטב בכל הסיבובים שWH אין כי כל סיבוב אני מחפש קודם את השחקן השני ויש מספר פעמים שכאשר אני מאבד את המיקום של השחקן אני מכוון לאיזור לא נכון. סיבוב ראשון מכוון למרכז ולוקח זווית רחבה (כמו ברוב הסיבובים) ומתקן את הכוונת לכיוון השחקן השני כאשר אני רואה אותו.
    כאשר הוא נופל למים שוב פעם אני מנסה למצוא אותו ומכוון לא בכיוון שלו. סיבוב שלישי לוקח זווית רחבה ובודק את המרכז וצד ימין, למרות שלפי הXRAY רואים שהוא נמצא בצד שמאל, אין שום דבר שדומה לWH וככה שאר הסיבובים. לא היה פעם אחד שכיוונתי על שחקן מבלי שראיתי את המיקום שלו, ויש הרבה מאוד פעמים שאני מכוון בכיוון לא נכון לפי הXRAY.

מבחינת AIMBOT:
    סיבוב ראשון מפספס מיליון כדורים ואין משהו שנראה כמו תיקון לכיוון הראש, בSLOW MOTION רואים היטב עד כמה אני מפספס... סיבוב שני הפגיעה הכי טובה כנראה, פליק טוב לצד שמאל ופגיעה בכדור השני אבל לא כזה מיוחד ובטח אפשרי בלי צ'יטים. סיבוב שלישי מת באופן עלוב למרות שהיה לי מידע איפה שהשחקן נמצא, אין משהו שנראה כמו תיקון של AIMBOT מפספס ומת. סיבוב רביעי מכוון למרכז אחרי שמצאתי את השחקן והריגה יחסית פשוטה עם ריסוס רגיל. סיבוב חמישי פליק חמוד ימינה אבל בSLOW MOTION רואים שלא הייתי בכיוון בכלל, שוב פעם מפספס מיליון כדורים עד שאני פוגע סוף סוף. הרגישות שלי טיפה גבוהה במשחק הזה שמתי 800 DPI ו1.6 ככה שאם זה נראה טיפה מהיר זה בגלל זה.

בקיצור לא נראה כמו צ'יטים בכלל, הבעיה שכאשר מחפשים למצוא צ'יט אנשים רואים צ'יט בכל דבר מעפן. אין לי בעיה שתתנו באן לסמארפ ותגידו לי רק לשחק במיין, זכותכם, אבל למה סתם לבלבל תמוח ולהגיד צ'יטים? אז או שתורידו תבאן או שתתקנו תסיבה...

ואגב לא הבאתם באן לשחקן שדיווחתי עליו אתמול.
    נערך לאחרונה על ידי Pl4yed; 05.04.2018 בשעה 21:41.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2014
    שלום Pl4yed.
    אנשי צוות הגארד שלנו הם שחקנים ותיקים עם רמת ידע גבוהה במשחק וכאשר כמה הם מסכימים ב100% ולא פחות ששחקן מסויים אכן משתמש בתוכנות עזר למינהם, בדמו שנבדק על ידיהם, אנחנו בטוחים במילה שלהם ואותו שחקן מורחק. מאחר והורחקת, לא תוכל לשחק במשתמשים אחרים אחרת זה ייחשב כעקיפת באן.
    תוכל לערער רק בעוד 7 חודשים מאז מועד הבאן.
    הדמו ששלחת ייבדק על ידי צוות הגארד.

ננעל.
    נערך לאחרונה על ידי Crush-; 06.04.2018 בשעה 00:05.
    שתף ב-Google+

הרשמה