תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    10.09.2015
    שמי איתמר הייתי מנהל פה ב1.6 , שמעתי שאתם מחליטים להחזיר את ה-CS1.6 לווגאמס.
    אתם באמת חושבים שה-1.6 יחזור לפה ? אתם באמת חושבים שאנשים יכנסו בחזרה אחרי שיום בהיר החלטתם שאתם סוגרים את הקהילה בלי שום הודעה מוקדמת,מה אתם חושבים אנחנו שכחנו כמה ביקשנו ממכם שתשקיעו קצת בקהילת ה1.6 לאחר שהשקעתם בכל הקהילות חוץ מאיתנו ? אפילו להכניס ספונסר שלא קשור אליכם לא נתתם לנו אז תגידו לי אתם למה שאנחנו נחזור אליכם לקהילה ובטח שעכשיו יש לנו קהילה שסוף סוף משקיעה בנו ובטח לאחר שהCS כמעט היה גמור בארץ? אז צר לי לאכזב אותכם הניסיון שלכם להחזיר את ה1.6 לווגאמס הוא כושל חבל לכם על הזמן ועל המשאבים.
    שלומי כינס אותנו אז לשיחה את כל המנהלים ביקש אז שנשקיע באתר אז השקענו, פתחנו אשכולות,רשמנו הודעות,הבאנו עוד שחקנים ואמר שיתחיל להשקיע אבל כלום לא קרה , אם הייתם מנסים לארגן לאנים, טורנירים עם פרסים משהו אני מבטיח לכם שה1.6 היה חוזר לחיים ומכניס לכם כסף אבל לא עשיתם את זה ובגלל זה הוא נפל, אז אל תבואו עכשיו לנסות להחזיר אותו כי חבל לכם על הזמן .
    הנה אשכול שפתחתי (שבו גם פרשתי) כמה חודשים לפני שהקהילה נסגרה, אם רק הייתם טורחים להתייחס אלינו אז ..
    https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1581628 ..

ג€‹ נ.ב - רשמתי כמו עילג כי אני עם הפלאפון בשעה שלוש וחצי בלילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    לא כל כך הבנתי, מה אתה רוצה להגיד באשכול הזה?
    עם כל הכבוד לשלומי הוא רק אחד מבין הרבה חברי צוות בVGames ולכן אם יש לך בעיה עם החלטה שהוא החליט בעבר אין סיבה שתוציא את זה על כל המערכת. כרגע אני החלטתי להחזיר את ה1.6 ועוד לא ברור אם לתחום הקלאבים או הגאטרים ולכן כל מה שאתה רושם כאן לא כל כך רלוונטי מעבר לעובדה שאני אבדוק אם כדאי להחזיר את קהילת הגאטרים לתמונה.
    קראתי את אשכול הפרישה שלך שרק מחזק את מה שאני אומר, המנהל שארביט כרגע לא בתמונה ואני באופן אישי לא מכיר אותו אפילו...
    בעיות הלאגים נגרמו בעקבות דידוסים על שרתי המשחק (זה היה עוד בזמן שפתחת את אשכול הפרישה) כבר יותר מ10 חודשים אנחנו עובדים עם מערכת הגנת DDOS שהוכיחה את עצמה מול התקפות של 20GB עם פחות מ10 שניות של לאגים וללא קריסה של השרתי משחק.
    בכל מקרה אם יש לך עוד שאלות בנושא אתה מוזמן להוסיף אותי לSTEAM:
    http://steamcommunity.com/id/SEXYDOGSEXYDOG/

כרגע אני נועל את האשכול כי עוד לא גיבשתי תוכנית ל1.6 ולכן אין טעם כל כך למה שהוצג באשכול.
    חג שמח, נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה