תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    04.04.2018
    [COLOR=rgba(255, 255, 255, 0.7)]שם המשתמש המתלונן: Aelitram[COLOR=rgba(255, 255, 255, 0.7)]שם האדמין: [/COLOR]«ג˜…KingsMna[COLOR=rgba(255, 255, 255, 0.7)]סיבת התלונה: מנהל שרת עושה פרותקציות נותן אדמים לאנשים שלא יודעים חוקים לאח שלו ולחבר של אח שלו והם עושים מה שהם רוצים חבר של אח שלו עשה לי fk והרג אותי בתור נקמה שם האדמין too reexהתאריך שבו הסיטואציה התרחשה: לא זוכר בערך חודש מהיום תאריך היום 04/04/2018
    [/COLOR]AelitAelitram: יש רקוד על אדמיו fk
    Aelitram: לי
    «ג˜…KingsManג˜…» is now Online.
    Aelitram: זוכר שאמרתי לך על טוט רקס
    Aelitram: ןעוד נקמה
    Aelitram: כנס בבקשהה לדיסקורד שלי
    Aelitram: https://discord.gg/A5Qhj7

ram: לי
    «ג˜…KingsManג˜…» is now Online.
    Aelitram: זוכר שאמרתי לך על טוט רקס
    Aelitram: ןעוד נקמה
    Aelitram: כנס בבקשהה לדיסקורד שלי
    Aelitram: https://discord.gg/A5Qhj7

file:///C:/Users/ariel/Videos/Counter-strike%20%20Global%20Offensive/Counter-strike%20%20Global%20Offensive%202018.03.27%20-%2012.09.40.02Trim.mp4
    [/COLOR]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    שלום לך אליטרם.
    אני אענה לך על החלק הראשון של האדמינים.
    אז ככה האדמינים שאני מעלה הם קודם בהחלטה שלי ושל הסגן שלי ולא של אף אחד אחר (יש יוצאים מן הכלל).
    החלטתי לעלות את אח שלי וחבר שלו מכיוון שאני מכיר אותם, יודע למה הם מסוגלים, פעילים מאוד בשרת, עוזרים לאנשים ועוד כמה תנאים חשובים לשחקנים שמתאימים להיות בתפקיד, (החבר שלו היה גם אדמין בסארפ קומבט ובג'ייל של הקהילה) ככה שיש סיבה שהעלית אותם ולא כי ככה בא לי.
    מי שמכיר אותי יודע שאני אעלה רק אדמינים שאני סומך עליהם שיעשו את העבודה הטובה ביותר על מנת שהשרת שלי יצליח וכולם יאהבו אותו.
    אבל כנראה ששכחת שכולנו בני אדם וכולנו עושים טעויות, אבל אם אתה חושב שמה שקרה היה מוגזם ולא טעות אתה יכול לפנות אליי ואם אני לא עונה / פנוי יש לך את הפורום כי אני לא חייב לקבל את מה שאתה רושם לי בפרטי (אני עונה לזה כשיש לי זמן וכוח).

דבר שני כל בעיה, עברה על החוקים או כל דבר שקשור לשרת והאדמינים אתה אמור לפנות לפורום ולהתלונן שם.
    נכון אני כמעט תמיד מקבל פניות בפרטי ומטפל בהם במקום אבל שאין לי זמן אני לא יכול להתעסק בזה. בנוסף לכך שמתי לב שרשמת שהם עשו פריקיל לפני חודש, למה לא פנית או הגשת תלונה בפורום בזמן שזה קרה ונזכרת להוסיף את זה עכשיו לתלונה, כי אני לא חושב שהדבר הזה קשור לתלונה שלך.

אני אוסיף ואומר שאומר שאני לא חושב שבגלל שלא לקחתי אותך לאדמין זו סיבה לנסות להפיל בכוח אדמינים אחרים.
    אני מקווה שתשובתי מספקת אותך והכל מובן לך.
    אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2018
    לצערי לא כי גם אמרתי לך באותו יום על זה והיתלמה היום בדקתי כול רקוד שיש לי וגיליתי שזה היה מוקלט וביום שהיתלוננתי לך על זה לא עשיתה כלום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2014
    קיבלת תשובה,

ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה