תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: האם להחזיר את ה Deathrun?

מדרגים
28. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • כן

18 64.29%
  • לא7

10 35.71%
תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    31.12.2016
    שלום, לאחרונה אני שם לב שאנשים מבקשים להחזיר את מפות ה Deathrun לפאן.
    ולכן אני שואל אתכם היום : האם להחזיר את מפות ה Deathrun לשרת?

הצטרף בתאריך
    30.11.2010
    עיר
    נתניה
    אישית, אני נגד להחזיר את מפות ה DR.
    אני גם נגד כל מפות הקורס שקיימות בשרת.
    אני מאמין שצריך להכניס מפות שלא קשורות רק ל קורסים ומולטיגיימס.

הצטרף בתאריך
    18.11.2016
    עיר
    ashdod
    אני דווקא בעד אני אוהב את המוד הזה אבל צריך מפות חדשות לא אלו של פעם....
    "im the one dont weight a ton dont need a gun to get respect up on the street"
    Denzel Curry

הצטרף בתאריך
    19.05.2017
    השרת מתחלק לשני חלקים בעיקר:
    1.כאלו שאוהבים מפות course ומפות deathrun.
    2.כאלו שאוהבים את כל המשחקים למינהם כמו mini games, towers,hunger games וכו'.

אני אישית בעד להחזיר את המוד deathrun לשרת אך זה יפגע בשחקנים שבאים לשם בעיקר לכל המשחקים למינהם.
    בתור מישהו שבא משרת ה-Bhop ונהנה מלשחק במודים של course ו-deathrun אני חושב שצריך להבדיל בשרת עצמו בין המודים שקשורים לביהופ לבין שאר המודים.

פתרון טוב זה לפצל את השרת לשני שרתים. אחד שיכלול את כל המודים ה"כיפיים" כגון minigames וכו'.
    ואחת שיכלול את המודים course,deathrun ועוד במידה והם קשורים.

בפיצול זה השחקנים שאוהבים חלק מהמודים בשרת לא יצטרכו לשחק במוד שהם לא אוהבים ואף לצאת מהשרת, תהיה להם בחירה מלאה באיזה מוד הם רוצים לשחק וככה הם כם יהנו יותר.

לסיכום, אני בעד להחזיר את המוד deathrun לשרת אך במידה ויש אפשרות לפצל את שרת הפאן לשני שרתים שיכלול מודים שונים זה יהיה הרבה יותר אפקטיבי.

הצטרף בתאריך
    03.05.2017
    נכתב במקור על ידי GolDy1
    השרת מתחלק לשני חלקים בעיקר:
    1.כאלו שאוהבים מפות course ומפות deathrun.
    2.כאלו שאוהבים את כל המשחקים למינהם כמו mini games, towers,hunger games וכו'.

אני אישית בעד להחזיר את המוד deathrun לשרת אך זה יפגע בשחקנים שבאים לשם בעיקר לכל המשחקים למינהם.
    בתור מישהו שבא משרת ה-Bhop ונהנה מלשחק במודים של course ו-deathrun אני חושב שצריך להבדיל בשרת עצמו בין המודים שקשורים לביהופ לבין שאר המודים.

פתרון טוב זה לפצל את השרת לשני שרתים. אחד שיכלול את כל המודים ה"כיפיים" כגון minigames וכו'.
    ואחת שיכלול את המודים course,deathrun ועוד במידה והם קשורים.

בפיצול זה השחקנים שאוהבים חלק מהמודים בשרת לא יצטרכו לשחק במוד שהם לא אוהבים ואף לצאת מהשרת, תהיה להם בחירה מלאה באיזה מוד הם רוצים לשחק וככה הם כם יהנו יותר.

לסיכום, אני בעד להחזיר את המוד deathrun לשרת אך במידה ויש אפשרות לפצל את שרת הפאן לשני שרתים שיכלול מודים שונים זה יהיה הרבה יותר אפקטיבי.
    לא בהכרח, אני ממש אוהב course ושונא deathrun.
    לדעתי המוד הזה ממש משעממם וחסר תוכן המכשולים לא מהנים בכלל ולא מאתגרים,ולפעמים אלה שמפעילים את המלכודות עושים טרולים.

הצטרף בתאריך
    17.06.2017
    אישית גם אני מסכים אתך, קורסים הם דבר שאני ממש אוהב, אך אני לא יכול לסבול DEATHRUN. הסיבה שהכנו את הסקר הזה היא כי אנשים רבים ביקשו שנחזיר את ה- DEATHRUN, למרות שהוא אף פעם לא הצליח בפאן.
    אחראי אדמינים

הצטרף בתאריך
    15.11.2010
    עיר
    נג'יד פי אל מדרסה
    פתחו שרת רק לDEATHRUN אל תכניסו עם עוד מוד
    שיהיה כמו שרת BHOP רק שייהיה בו רק DEATHRUN

הרשמה