תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    23.03.2018
    שם המשתמש המתלונן: ella

שם האדמין: unturned comedy

סיבת התלונה: סתם באן

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 28/02/2017) 30.03.2018

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר) קיבלתי מהאדמין מיוט ולאחר מכן הלכתי לבית שלו (הבית שלו מול הבית שלי) וראיתי שהוא מוני פרינטר. הייתי שם ואז הוא איים עליי ועל מי שהיה איתי אז מי שהיה איתי הרג אותו, לאחר מכן הוא חזר ופתח את הדלת אז הלכתי לשם נכנסתי פרצתי לו לבית ולקחתי את הכסף שלו, לאחר מכן שנכנסתי לטימספיק הוא לא היה מוכן לענות לי למה קיבלתי באן ולאחר מכן העביר אותי מהחדר. (בנוסף אמרו לי שאי אפשר 2 owner לחדר ובחדר יש 2 owner) אני לא מבינה למה בגלל שהוא אינספקטור הוא עושה הטבות לעצמו.

דמו: (אם יש)

שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: ella
    http://steamcommunity.com/id/Felixqc

קישור של הבאן ב-SourceBan: (אפשר למצוא את הבאן
    פה
    )
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#27371

שם האדמין שנתן את הבאן: unturned comedy

סיבת הבאן: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!) נטפלת ללא הפסקה לאחר מיוט

התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 28/02/2017) 30.3.2018

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר) קיבלתי מהאדמין מיוט ואחר כך פרצתי לו לבית וקיבלתי על זה באן, פירטטתי יותר למעלה. בנוסף אני חייבת להוסיף שחברה שלי קיבלה מיוט על אותה סיבה בדיוק, רק שבמקום 3 שעות הוא הביא לה פימיוט ולא הוריד לה במשך יום שלם, והיא הייתה סתם במיוט.
    הוא אומר שעברתי על החוק הזה:
    אסור לעשות טרגטינג, כלומר לקחת את המשחק למקום אישי או להציק/ לְהִיטָּפֵל לשחקן יחיד באופן מוגזם שלא לצורך מטרת המשחק. קרבות בין גנגנים התקבלו בברכה.
    אבל לא עשיתי עליו טרגט בצורה מוגזמת, ראיתי שהוא מוני פרינטר וידעתי שיש שם מוני פרינטר, הוא לא שחקן יחיד(יש לו גנג) ואלו מטרות המשחק, להשיג כסף, לי גנבו פעמים רבות מהבית ופרצו לי לבית, הם קיבלו באן על זה? לא! אז למה שאני פורצת לאינספקטור אני מקבלת על זה באן? כי הוא אינספקטור?
    נטפלת ללא הפסקה לאחר מיוט
    נערך לאחרונה על ידי thella; 31.03.2018 בשעה 00:51.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2016
    עיר
    ashdod
    שלום אלה אני נתתי לך את הבאן אז תני לי להבעיר לך כמה דברים
    א.מיד לאחר המיוט שקיבלת ממני את עקבת אחרי לבית שלי וללא הפסקה את ומי שהיה לידך נגעתם לי בדלת של הבית אז ביקשתי מכם להפסיק את זה (כי הייתי באמצע שיחה עם שחקן באדמין טוק) אחריי שביקשתי את זה ישר הלכת ולחצת עוד פעם כדי שאני יאיים עליך כדי שתוכלו להרוג אותי (בהתחשב בעובדה שאיימתי עליך ולא על השחקן לייד שהרג אותי שהבין את הטעות שלו לאחר שיחה בטים ספיק). בפעם השנייה את עוד פעם באת אליי הביתה ועוד לא נכנסתי לבית ואת נכנסת פנימה והרגת אותי.

ב. לגבי מה שקרה בטיאס אני ניסיתי להסביר לך למה ואת לא נתת לי לדבר והתעקשת שאני יוריד לך את הבאן אז הזזתי אותך מהחדר.

ג.המיוט של חברה היה באחריות קינגסמן (אופק מנהל השרת) והוא החליט שזה יהיה פימיוט ואז חברה שלך החליטה לנצל את זה שלא הייתי בשיחה איתם וסיפרה לי סיפור אחר (המיוט היה שלי אז חשבתי שזה בטעות כפי שהיא טענה) מה שאומר זה היה צריך להיות פימיוט.

השחקנית קיבלה תשובה אפשר לנעול !
    נערך לאחרונה על ידי unturnedcomedy; 31.03.2018 בשעה 01:43.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2018
    אמרת בכללי, תתרחקו מהדלת או שאני אהרוג אתכם, אנחנו לא יכולים ללחוץ e על הדלת ולפתוח אותה סתם ככה, אני גרה מולך אתה יכול לבדוק מורדכי בגנג שלי ככה שלא עקבתי אחרייך אני הלכתי לבית שלי, וראיתי שאתה נכנס ויוצא מהבית שלך אז הלכתי לשם וחיכיתי שתפתח, כשפתחת נכנסתי הרגתי אותך ולקחתי לך את הכסף והבאת לי באן? על מה על זה שלקחתי לך כסף? אני רוצה שקינגסמן יבוא ויגיד שהבאן מוצדק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.11.2016
    עיר
    ashdod
    אז יכול להיות שאת הלכת לבית של מורדכי אבל לעשות לי ביהופ על האוטו ? זה לא נראה לי הבית של מורדכי... ואת הרגת אותי עוד כשהייתי בחוץ (בדיוק כמוך ואז נכנסת אליי הביתה כשהרגת אותי בחוץ ) ולא הבאן לא על הכסף אלא על זה שאת התחלת להטפל אליי מיד אחרי המיוט שקיבלת.

את קיבלת את התשובה שלך כבר... אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.03.2017
    לאחר דיון שלי עם עידן ואופק הבאן שלך ירד,
    להבא, במידה ואדמין מבקש ממך לא להפריע לו כי הוא בשיחה עם שחקן אין סיבה להמשיך לנסות לפרוץ את הבית שלו.
    בנוסף, בפעם הבאה שאשמע שאת עושה טרגטינג על שחקן כלשהו ( לא משנה אם הוא שחקן רגיל או מנהל קהילה ) הבאן יהיה ארוך יותר.
    כל מי שנמצא בשרת נמצא במטרה לשחק ולא לריב עם שחקנים, במיוחד האדמינים שרוב תפקידם הוא לעזור לשחקני הקהילה, לכן אני מבקש לא להציק להם.

בנוסף, שמעתי כי את מזלזלת בחברי הצוות, אינני יודע אם זה נכון או לא, אך במידה ואשמע שזה קורה מעכשיו את תענשי בחומרה רבה, כי זה לא הגיוני שאת תזלזלי בחברי צוות שתורמים הרבה מזמנם לשרת.

ננעל, אינני רוצה לשמוע שמקרה זה חוזר על עצמו.
    נערך לאחרונה על ידי xFlane; 31.03.2018 בשעה 02:18.
    שתף ב-Google+

הרשמה