תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    03.02.2018
    שם המתלונן: BoopyDoopy-קישור לפרופיל (http://steamcommunity.com/id/ohadadi21/)
    שם האדמין: Tomer The Knifer

סיבת התלונה:אז היינו בשרת בסביבות 29 איש כאשר שש סיטי מעכבים כל ראונד לשתי דקות האחרונות...
    ביקשתי מהאדמינים שיבקשו מהם לזרז או להוציא אותם מהסיטי האדמין התעלם מהבקשה והתגרה בי ואמר אין מה לעשות תתאפק...
    התעלמתי ואחר כך בראונד השני המון ילדים צעקו ברגע שירד לטרור המיוט ואני עם כאבי ראש וביקשתי שירגעו תומר נתן לי מיוט לשעתיים על כך ובנוסף המשיך להתגרות בי בPM בהודעה תירגע עכשיו אדמין וותיק היה מבין שאני צודק והיה שם להם מיוט טרור ומבקש שירגעו במקום שאני יתפוצץ ואחר כך גם להתגרות בי בPM בנוסף לכך הוא נתן לי אחר כך באן ליום כיוון שמרוב העצבים שלי רשמתי לו בחזרה בPM ''לא רוצה'' האדמין לא יודע להשתלט על השחקנים ובנוסף ממשיך להתגרות בי וגם הבאנים שלו לא מוצדקים בגלל שאתמול קיבלתי באן לשעתיים מאותו אדמין על מקלל בPM ושלא קיללתי בכלל דיברתי עם הבנאדם ואמרתי לו בPM ''תפסיק להציק ימפגר'' לפי דעתי זה לא באן מוצדק בכלל ואני מבקש שתטפלו בעניין.

דמו:אין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    שלום BoopyDoopy,
    פורום זה אינו המקום הנכון לפתיחת תלונה הקשורה לקהילת CS:GO.
    אתה מוזמן לפתוח אשכול חדש בתת פורום "תלונות ועזרה CS:GO".

לפני פתיחת אשכול קרא את הדיון הנעוץ אשר מסביר איך פותחים אשכול תלונה בצורה נכונה ותזכה לתשובה מהירה.
    המשך משחק מהנה.
    ננעל.

שתף ב-Google+

תגיות עבור דיון הזה

הרשמה