תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    08.09.2016
    עיר
    נהריה
    לפני שאני מתחיל אני מבקש שתתייחסו ברצינות למה שאני מציע ועל ההתלוננות
    הדבר הראשון הוא : ההוגנות בשרת.
    לאחר שבעצם בגייל החדש לעומת הגייל ישן הוציאו את הגיימס מהווט סיטי או את ההוט פוטטו מהאלאר אני רוצה לשאול אתכם משהו, האם גם לעשות רייס שבעצם סיטי לא נמצא ליד השחקן או לעשות נייף דיואל שנגיד השחקן לא יודע לעשות ביופ גם הוגן? או שבכלל הרונים שכביכול עוזרים או בעצם ישר הורגים את אותו השחקן שלא נמצא בגאנג או שיש לו רונים זה גם נחשב הוגן? האם זה שהאדמינים נותנים גג למישהו ישן שמאחל סרטן או התאבדות לשחקן והוא מקבל רק גג לשעה? נחשב הוגן? האם גם ששחקן רושם פרי קיל סתם בלי סוף מתעלמים ולא נותנים לו פרי קיל בלוק
    ההצעה שלי פה היא : להחזיר את ההוט פוטטו ואת הגיימס לווט סיטי ואז באמת יהיה יותר הוגן
    הדבר השני הוא : הוצאת חלק מהמפות.
    למה בעצם הוציאו את המפות ושמו חוק שבעצם אסור לעשות ציינג' מאפ לרבל וללגו, נכון אתם מעודדים הרבה שחקנים להיכנס לשרת ונגיד בלגו וברבל יש הרבה שחקנים אך למה אתם באותה מידה לא מעודדים לשחק עוד מפות והשארתם באותה מידה גם מפות שהם לא משוחקות הוצאתם באותה מידה את דובאי וטרופיקל שכן היו משוחקות
    ההצעה שלי פה היא : שברבל ובלגו לעשות ציינג מאפ אחרי שעתיים (כדי שמפה לא תגיע ל8 שעות וקרו מקרים)
    הדבר השלישי והאחרון הוא : מצב האביוזים בשרת.
    כל פעם שנכנסים לגייל האדמינים ישר מתחילים בסלאפים או בסלאי סתם בלי שום סיבה רק כדי לעשות אביוזים
    מקווה שתתייחסו פה להכל ברצינות
    תודה לכם : Hazizi
    סקריפטרים 4
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    שלום חזיזי,
    אני אנסה להתייחס לכל מה שרשמת פה ברצינות ולענות לך באמת כדיי שתבין הכל מהכל.

1- הוצאת הגיימס מהווט סיטי נותן הזדמנות לשחקנים חדשים שנכנסים לשרת ולתת להם סיכוי שווה באותה מידה לשאר השחקנים שמשחקים בשרת.

2- אני אתייחס פה גם למה שכתבת על הרונים ועל האלארים: ההוט פוטטו יצא בלי סיבה כל שהיא (אולי יוסיפו את האלאר הזה בהמשך).
    הרונים - הרונים בג'ייל החדש מהווים חלק מאוד חשוב שאסיבר לך אותו ואני אומר לך מנסיון בתור חבר צוות וגם בתור שחקן במוד החדש, אתה רוצה רונים טובים תשקיע שבוע-שבועיים על השרת, וגם לך יהיו רונים חזקים (כל השחקנים שכרגע עם רונים חזקים בשרת הם השקיעו כדיי להשיג אותם).
    החוקים באלאר- אתייחס לדוגמה שנתת:"לעשות נייף דיואל שנגיד השחקן לא יודע לעשות ביופ גם הוגן?" זה הוגן כי אף אחד לא מונע ממך לעשות ביהופ (ואתה יכול להתאמן על הביהופ שלך) ועם אתה בטוח שאתה לא טוב בביהופ (כמוני) אז אתה יכול לנצח אלארים גם בלי ביהופ ואני אומר לך שאני כן מצליח לנצח אנשים בלי ביהופ.

3- נושא הגאגים והמיוטים וכו' - זה נושא שאני לא יודע מאיפה המצאת אותו. כרגע השרת מיועד לשרת שכיף לדבר בו לשחק ולהינות (בלי ששום שחקן עובר על שום חוק של הקהילה). שחקן שיש לו היסטוריה של עונשים יקבל עונשים ארוכים יותר מאשר שחקן חדש בלי היסטוריה של עונשים. מן הסתם שלשחקן ישן כנראה יש היסטורייה גדולה יותר מאשר שחקן חדש.

4- נושא הפריקיל בלוק- דבר ראשון אתה לא תחליט מתיי שחקן צריך לקבל פריקיל בלוק כי אתה לא אדמין, דבר שני אדמינים לא מחפשים לתת עונשים.

5- הוצאה\הוספה של מפות- לאחרונה הורדנו הרבה מפות לא משוחקות שום מפה שהוצאנו לא הייתה משוחקת ברמה של המפות שכרגע יש בשרת.
    בקרוב אנחנו מוסיפים כמה מפות חדשות כדיי לרענן קצת את השרת.

6- החלפת מפות- אני בתור מנהל שרת שיניתי את החוק שכל 60 דקות תתחלף מפה כי אני רוצה בתור מנהל שרת שהשחקנים יהנו ואם הם נהנים 8 שעות בלגו ולא מדברים על להחליף מפה חוץ משחקן אחד (בדרך כלל זה אתה) אז לא תתחלף מפה. אם יש מפה שיש בה 7-10 איש בשעה 16:00 שעה שבדרך כלל השרת פול אז משהו פה לא בסדר ומחליפים למפה משוחקת בדרך כלל.

7- מצב האביוזים- דבר ראשון אני מבקש סליחה בשם כל צוות השרת. אעדכן את כל הצוות לגביי אביוזים אבל במידה והסלאפים אולי כן מוסיפים אווירה לשרת אני כן יאפשר כמה סלאפים קטנים ונגמר.

אני מקווה שעניתי לך על הכל. לגביי ההוט פוטטו אשמח אם תפתח אשכול שיפור וייעול השרת ותרשום שם מה שחשבת. חג שמח!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.09.2009
    אני אתייחס רק לאביוזים ול"הוגנות בשרת" מכיוון שעמית כבר ענה לך.
    אם יש אביוזים תהיה בטוח שהדרג העליון לא מודע לכך. נודה לך אם תעזור לנו להפסיק את התופעה ע"י דיווח בפורום.
    בקשר לכל הטענות של ה"הוגנות בשרת". ההשוואות מגוחכות.
    נגיד השחקן לא יודע לעשות ביופ גם הוגן?
    שילמד.. זה כמו שתגיד לי למה יש אנשים שהם Global Elite ואנשים שהם Silver.
    הרונים שכביכול עוזרים או בעצם ישר הורגים את אותו השחקן שלא נמצא בגאנג או שיש לו רונים זה גם נחשב הוגן?
    זה סוג השרת. השרת הוא RPG. זה הוגן לגמרי. אתה יכול להשיג את הרונים בדיוק כמו שהבחור השני עם הרונים השיג אותם. זה כמו שאני אעבוד עשר שנים ואקנה פרארי, אתה תעבוד שנה ותקנה מאזדה, ואז תגיד לי היי זה לא פייר למה יש לך פרארי ולי יש מאדה?
    כי השקעתי יותר. מעבר לכך זה שיש לו רונים יותר טובים משלך לא מונע ממך להשיג להשיג רונים טובים בעצמך. זה לא שהוא לוקח את כל הרונים בשרת ושאתה לא יכול להגיע ל-LR או להשיג CASH. יש לך אפילו מרקט שאתה יכול לקנות בו רונים ממש טובים בזול מאוד. בקיצור מקווה שהבנת את הנקודה.
    נערך לאחרונה על ידי f0rce; 29.03.2018 בשעה 18:29.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2014
    קיבלת תשובה,

ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה