תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    11.01.2018
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: שם המשתמש : Sy
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198003459584/

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=sy#27255

שם האדמין שנתן את הבאן: Or.A

סיבת הבאן:
    מקלל את הקהילה ויורד על שאר הקהילות בויגיימס

התאריך שבו ניתן הבאן:
    28-03-18 19:43

הערות נוספות: מאז שהגבתי על אשכול שהיה בעבר האדמין הזה תמיד מנסה רק לגרום לי רע הוא תמיד מנסה לתפוס אותי על כל דבר קטן ואפילו באשכול ההוא הוא דיבר בצורה לא יפה. נכנסתי לסרבר הבהופ וחבר שאל אותי למה אין שרת HNS אמרתי שיש פשוט הוא סגור הוא שאל אותי למה הוא סגור אמרתי שזה לא מעניין אותי כי אני שם $ין על הקהילה אני מודה שלא הייתי צריך לגיד את זה אבל זה לא היה בקטע של לרדת על הקהילה או משהו בסיגנון פשוט נפלט לי וזה היה בצורה של לא ממש מעניין אותי מה קורה עם השרת הזה. לא היה שום דיבור אל קהילות אחרות בויגיימס אך ורק על שרת הHNS. אני מבין שזו הייתה טעות אבל לפי דעתי העונש שהוא נתן לי לא צודק לתת גאג ומיוט ל 3 שנים ולתת pban לא צודק. אני מוכן לקבל את העונש אבל מה שהוא נתן לי מוגזם מדי. אם צריך אשמח אפילו לדבר עם אחד המנהלים על הנושא הזה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2010
    עיר
    נתניה
    היי Sylcf

עד כמה שהייתי רוצה שכל השחקנים בקהילה יבואו ויהנו בשרת שלי, יש מספר של שחקנים בעייתים.
    אתה, כיביכול לאחר שקיבלת עונש על כך שירדת על הקהילה, פשוט החלטת להתעלם שוב ולרדת על הקהילה שלנו.
    העובדה שאתה לא מעריך את המאמץ שאנחנו עושים כדי להחזיק את הקהילה הזאת באוויר היא פשוט עצובה.
    אז לא קיבלת את השרת שביקשת, במקום לנסות להמשיך לייעל את המצב, החלטת לבוא ולרדת על הקהילה.
    אתה כבר מזמן היית אמור לקבל פיבאן, פשוט כל פעם וויתרו לך, גם אני פעמיים.
    אשמח אם תסביר לי למה כדי לתת לשחקן שמנסה להרוס את הקהילה שאני משקיע בה כבר הרבה זמן לחזור לשחק אצלנו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.01.2018
    אני בחיים לא נכנסתי לשרת בשביל לרדת על הקהילה בחיים לא קרה שנכנסתי לשרת והתחלתי לקלל את הקהילה. תמיד שאני נמצא לאף אחד אין בעיה איתי אני מצטער שבשני הפעמים האלו אני צחקתי והכל היה בהומור אני יודע שאולי בשבילך זה לא משצחיק אבל לפי הסיטואציה זה היה בצחוק אני לא רואה סיבה למה אני צריך לקבל עונש שציטרים מקבלים למה תמיד שאתה נמצא בסרבר יש לך בעיה איתי וכאשר אדמינים אחרים נמצאים הכל בסדר גם שצוחקים ושאני מגזים הם אומרים לי אין לי סיבה לבוא "להרוס" את הקהילה כי אני משחק בה דיי הרבה. בסופו של יום אתם המנהלים ואתם מחליטים פה ואני רק בא לשחק. אני חושב שלא מגיע לי לקבל pban בגלל דבר כזה. אני מבקש הזדמנות אחרונה לתקן את כל מה שעשיתי ולהמשיך לשחק בקהילה אחרי עונש שאתם תחליטו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    היי,
    אבדוק את הנושא ואחזיר תשובה בהקדם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2014
    עיר
    TLV
    היי הבאן שונה לשבוע, מצפה ממך לא לעשות את אותם טעויות.
    פעם הבאה הבאן פשוט יחזור.
    ננעל.

F is for friends who do stuff together
    U is for you and me
    N is for anywhere and anytime at all
    שתף ב-Google+

הרשמה