תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  02.07.2016
  עיר
  חיפה
  הודעות
  225
  שלום רב לכל חברי קהילת csgo vgamers, היום אסקר את העדכון החדש שיצא למשחק:


  VALVE שוב משתעשעים עם הNEGEV. אמנם, השינויים הם קטנים יחסית לקודמים אך אני עדיין מוקסם מהעובדה שהמשחק (יותר נכון כותרת המשחק- CS) מצליח לשמור על צורתו פחות או יותר כבר כמעט 19 שנים ועדיין, מפתחי המשחק ממשיכים להשתעשע עם "הדברים הקטנים". סמואל הורטי התרגש מאוד כאשר העבודה הראשונית על הNEGEV, בשנת 2017 הפכה אותו מ"Meme Gun" למכונת ירייה רצחנית שיורה "קרן לייזר של כדורים" שתפקידה לכסות שטחים רבים ולמנוע מאויבים להגיע אליהם (מעין Support Gun). אך מפתחי המשחק כנראה לא שמחים כל כך מה"אש התומכת" שהנשק מספק. לכן, שינויים בפתח.


  שינויי הנגב בשנה שעברה גרמו לנשק שהיה בעל דיוק חסר תועלת בBurst Fire, אך לאחר פרץ פראי ראשוני של כדורים יתמקדו הכדורים ב"קרן כדורים הדוקה ומדויקת". זה היה גורע יחסית אם אתה נקלע לתוך מאבק בטווח קרוב, אבל נהדר עבור החזקה של אזור באמצעות יריות ממושכות (Support Gun) הממקדות את האש לאויבים הרחוקים יחסית על מנת להרחיק אותם מאזורים מסוימים תוך צעקות "RRRAAAAAHHHHHHH".
  או, אם אתם מסתבכים ומסובכים (כמו סמואל) אולי תוכלו לפעמים לתפוס אנשים שלא מרוכזים במשחק ו"לרסס להם את הצורה" עד שימותו. אך עם השינויים שחלו לאחרונה, אפקט ההפתעה הזה נעלם מכיוון ששחקנים שמים יותר לב והם מודעים, בזכות העדכונים החדשים לנשק, ליתרונות ולחסרונות של הנשק - דבר שהפך את הנשק לעוד יותר חסר תועלת.


  מפתחי המשחק עדיין מנסים למצוא את התפקיד המושלם לNEGEV, כפי שציינו בפוסט לא מזמן:

  “At this point it’s clear that the upside of the weapon isn’t enough to compensate for its downsides, so we’re making additional adjustments. The goal hasn’t changed, but the implementation is a little different.
  “First, the good news: the Negev is now a little cheaper, a burst of several bullets is now more useful (at short and medium range, at least), and the ‘beam’ starts a little sooner.
  “The bad news: the Negev now has lower armor penetration (no longer lethal to a helmet) and movement speed has been cut in half while firing; no more moving turrets.”

  לסיכום, השינויים שחלו הם:
  1. "חדשות טובות"- הנשק עכשיו זול יותר (עולה 1700- כמו SCOUT).
  2. קל יותר לירות בנשק בצרורות קצרים ומדוייקים (למרחקים קצרים ובינוניים לפחות).
  3. אפקט "קרן הלייזר" קורה מוקדם יותר, דבר שעוזר ותורם רבות למשחקיות עם הנשק.
  4. "חדשות רעות"- לנשק עכשיו יש פחות חדירה לשריון (בנוסף גם פחות קטלני לשחקנים בעלי קסדה)
  5. מהירות התזוזה עם הנשק ירדה משמעותית (בחצי ליתר דיוק), מה שאומר, אין יותר "מכונות ירייה זזות"

  בכל מקרה, אני חושב שדי סיכמתי את כל השינויים שהיו ראויים לציין בכתבה. ככל הנראה, עם כמות השינויים ובדיקות יהיו שינויים רבים בהמשך. אתם מוזמנים להגיב כאן למטה איזה מהשינויים הכי הפתיע אתכם ואת דעתכם בנוגע לשינויים אלו. בנוסף, אם פספסתי דבר או שניים אשמח להתעדכן בתגובות. שיהיה דיון פורה, מבית משפחת Vgames.

  נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 28.03.2018 בשעה 20:18.  "I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  21.02.2014
  עיר
  TLV
  הודעות
  365
  נחמד לשמוע

  F is for friends who do stuff together
  U is for you and me
  N is for anywhere and anytime at all

הרשמה