תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    29.12.2016
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: PonyTrap
    http://steamcommunity.com/id/PonyTrap/

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=ponytrap#24980

שם האדמין שנתן את הבאן: Anticheat

סיבת הבאן: Bash2
    התאריך שבו ניתן הבאן:
    Bash2 Detection Bhop AntiCheat

הערות נוספות: אוקי איך נסביר את זה בדרך שתבינו אממ אין לי ציטים!!!!
    אה אין דרך שתבינו כי למה שתבינו ילד טוב בביהופ לא יכול להיות בטוח האקר פיבאן פיבאן
    מה הקטע שלכם מה באמת מה הקטע.
    ממה שאני הבנתי הבאן הוא לא מהאנטיציט של השרת הוא מה bash2 שהוא בטוח השרת שמזהה שחקנים חשודים (אם אני צודק כמובן)
    אז זה לא שאנטיציט דפוק זה ה bash2 שאתם לא הבנתם אותו נכון כנראה אני לא האקר אין לי מושג על מה זה מסתמך אבל אני לא השתמשתי בשום האקים בשום תוכנה בשום כלום ואתם פשוט נותנים לי באן כיאלו אני לא מבין תחשבו רגע למה שאני ירצה עדיין לשחק פה עם כל הבאנים האלה. אוקי אז אני יגיד לכם למה כי אני INNOCENT ואני רוצה להמשיך לשחק כי זאת קהילה שאני אוהב וכיף להיות בא. לפי מה שרשמתם בתגובות אני רשמתי שאני לא ישתמש בזה יותר ולא עמדתי במילה שלי , אוקי אממ אני לא זוכר שאמרתי את זה אבל אם כן אז זה מפני שזה מה שרציתם לשמוע כי אתם בחיים לא תכירו בעובדה שאני לא משתמש בשום האקים אז זה מה שרשמתי והמשכתי לשחק בלי שום האקים בלי כלום כי אני תמיד הייתי טוב, מוזר שמכל הביהופרים רק אליי אתם נתפלים ממש מרגיש שכולם שונאים אותי בחיים האלה.
    אשמח מאוד מאוד אבל מאוד אתם לא יודעים כמה באמת אתם לא יודעים כמה אם תחשבו קצת רק קצת זה מה שאני מבקש שתחשבו קצת אם אני האקר באמת
    ואז תורידו לי את הבאן, ואם אתם עדיין לא מאמינים אז מצדי תבואו אליי הביתה ותראו אותי משחק אני כבר לא יודע מה להגיד לכם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.12.2016
    אה ואם אתם אומרים לי משהו על ההיסטורית באנים שלי, אז אח שלי הייתי בן 12
    מה כבר ילד בן 12 יכול לעשות טוב ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2014
    עיר
    TLV
    שלום פוני.
    המערכת של הbash2 כמעט ב100 אחוז תמיד צודקת, אנחנו לא מביאים באן על פעם אחת שהיא בודקת שחקנים אנחנו מביאים את הבאן אחרי שהיא חושדת באותו שחקן כבר יותר מ5 פעמים, אז אפשר להגיד שאין פה שום חיפוש של שום שחקן לא באמת אכפת מהיסטוריית הבאנים שלך.

בנוגע לאיך שאתה מתנסח ואיך שרתה מדבר אתה צריך ללמוד שאף אחד פה לא עודה לך טובה, מציע לך להירגע בדיבור המתנשא לפעמים הבאות.
    הבאן לא יורד, ננעל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    למרות שהדיון הזה כבר נעול, אני אגיב כאן למקרה שלא הבנת את המשפטים האחרונים שניב רשם לך, ואני ארשום לך את זה בבירור כדי שתבין, כי למה שתבין?

עם הדיבור הזה אתה לא תשים רגל בקהילה הזאת, אז תתחיל לדבר בכבוד לאנשים שנותנים מהזמן היקר שלהם בשביל שלך יהיה איפה לשחק בנועם ובשלווה.
    אני אפילו לא הולך להתייחס לדיוק של bash2, אני רק אדגיש שוב פעם שבתלונה הבאה שתגיש (ואני מאוד ממליץ שתקח כמה חודשים להרגע כי שחקן כזה אני לא מחזיר לקהילה) כדאי מאוד שתדבר בכבוד להנהלת הקהילה.
    נערך לאחרונה על ידי yukki; 27.03.2018 בשעה 00:25.
    yukki, מנהל קהילת CS:GO

שתף ב-Google+

הרשמה