תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    25.03.2018
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש:

.pall

קישור של הבאן ב-SourceBan:

https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=.pall#27037

שם האדמין שנתן את הבאן:

Figsy

סיבת הבאן: cheats

התאריך שבו ניתן הבאן: 25/3/2018

הערות נוספות: יש עבר עם האדמין הזה הוא שונא אותי.. אין שום צ'יטים ואם יש איפה הרקורד.. שנייה לפני הבאן הייתה לנו שיחה על איך יש לי את ה-Pins של ה Genuine הסברתי לו שזה מהסקין ציינגר וקבלתי באן. מכיר המון אנשים בקהילה שמתמשים (גם אדמינים) אז אני מניח שזאת לא הסיבה. באמת שזה נהיה מאוס שכל פעם שאני נתקל באדמין הזה בשרתים אני מקבל באן סתמי. רק ירד לי הבאן ועוד פעם זה מתחיל.. לטיפולכם. תודה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.09.2016
    הבאן הראשון שקיבלת ממני היה על צ'יטים. גם קיבלת וואק באן באותו משתמש שמאשר שאתה משתמש בצ'יטים.
    עוד לא עברה שנה ואתה חוזר עם צ'יטים לשרת. אני באמת לא מבין מה הבעיה שלך לשחק במשחק כמו שחקן רגיל בלי צ'יטים, ואם אתה לא נהנה לשחק בו כבר אז אני ממליץ שתנסה משחקים חדשים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.03.2018
    נכון קבלתי ואק וקבלתי על זה באן ועברו 7 חודשים מאז אותו הבאן פתחתי אשכול והורידו לי את הבאן.
    כמו שאמרתי באשכול אני כבר לא נוגע בצ'יטים.. וחבל שאתה מסתכל על העבר אפילו לא ראית אותי משחק רק ראית שיש לי Genuine pin וניסית לנצל את זה כדי לתת לי באן ואם אתה טוען שאני עדיין משתמש בצ'יטים אתה יותר ממוזמן להביא רקורד.
    הבאן הזה הוא לא יותר מהשנאה שלך אלי. אין לו שום הצדקה נורמלית. ד"א לפי מה שהבנתי צריך לצרף רקורד לבאן על צ'יטים.
    עריכה: ברור שאחרי שאני מתלונן אתה משנה את סיבת הבאן מcheats ל Vac Banned.. כי הבאן היה מתוך שנאה בלי סיבה מיוחדת.
    כמו שאמרתי את הבאן שלי על השחקן בVac כבר קבלתי והפנמתי..
    נערך לאחרונה על ידי pall; 25.03.2018 בשעה 17:32.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    העניין נמצא בבדיקה, תשובה בהמשך היום.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2014
    לאחר בדיקת העניין, הוחלט שהבאן ירד.
    בהצלחה.

ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה