תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    זזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז
    המשך לתלונה הזאת : https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1589954
    תודה רבה על זה שנעלתם לי את התלונה הקודמת בלי אפשרות להגיב ובלי הסבר נורמאלי על הבאן.
    אז בתלונה הקודמת subwoofer כתב שההתנהגות שלי חוזרת על עצמה שאני זורק משחקים, מזלזל בקהילה, עושה צחוק בשרתי בפיקאפים, מחפש את האדמינים ומתגרה בהם.
    איך בדיוק התגרתי וחיפשתי את האדמינים בזה שכתבתי [ret?
    איך אני בדיוק התגרתי אם האדמין yuval מביא לי גאג ואז כותב לי ''חחחח אתה בגאג'' וצוחק לי בפנים בלי אפשרות להגיב לו?
    ובנוסף לכך היום ישבתי בטיאס דיברתי עם חברים והוא נכנס ללובי ואמר לי ''עיוני לא משעמם לך? מה אתה יושב פה?''.
    אני יודע שבעברי הייתי טרולר ועושה מלא בעיות.
    אך איך אני יכול לתקן זאת אם לפני המשחק שבעה אדמינים באו ללובי שרו, שמו הקלטות, אירייפים ואז שמים לשלושה השחקנים ''הרגילים'' מיוט בלי שעשו דבר?
    באמת ההתנהגות של האדמינים מתחת לכל רמה, מרשים לעצמם לעשות כל דבר ואז מפילים את זה על השחקנים.
    במקום להרים את הפיקאפים ולתת לשחקנים תחושה טובה לפני משחק האדמינים מרשים לעצמם לעשות מעשים שהשחקנים ללא הגישות היו מקבלים עליהם באן בלי לחשוב עליהם פעמיים.
    אשמח אם תיצרו איתי קשר בטימספיק על מנת לשוחח על הבאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר

.
    נערך לאחרונה על ידי *Barr*; 24.03.2018 בשעה 18:49.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    שלום Aionee,
    אתה כנראה חושב שקיבלת את הבאן רק על המשחק הספציפי הזה - ממש לא, המשחק הזה רק הוסיף וזה למעשה מה שגרם סופית לתת לך את הבאן.
    אתה קיבלת את הבאן שלך לאור ההתנהגות שלך בזמן האחרון ולאחר הרבה אזהרות שקיבלת על ההתנהגות שלך ושאתה נדרש לשנות אותה.
    עוד דבר שאני לא מבין ומצער אותי זה למה אתה מתנהג ככה בתור מריץ לשעבר שאמור לדעת איך מתנהלים בתור שחקן.
    בנוסף, אני לא מבין למה פתחת שוב אשכול שבו אתה מציג את אותם הדברים למרות שקיבלת תשובה באשכול הקודם + קיבלת תשובה ממני בסטים על המצב ושהעניין בבדיקה.

לגבי שבעת האדמינים שאתה טוען שהם שמו הקלטות ואירייפים : חבל מאוד שאתה מגזים ומקצין את המצב כי זה ממש לא מה שקרה.
    האדמין היחיד ששם הקלטה עבר שיחה והעניין טופל, מציע לך להתעסק באיך לשפר את ההתנהגות ואת ההתנהלות שלך, את ההתנהלות של האדמינים - תשאיר לנו.

מבקש ממך לא לפתוח אשכול נוסף בנושא מכיוון שקיבלת תשובה בשני אשכולות + בסטים שהעניין בבדיקה ואתה צריך להמתין.

ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה