תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    27.10.2017
    חרא קהילה תראו מה נהיה מהקהילה הזאת זה לא הגיוני שהמנהל קהילה + עוזר מנהל קהילה פה בקהילה הזאת בשביל המימים יעקב העלה סתם מודים כדי שהקהילה כביכול "תגדל" אבל לא רק פח נהיה מימנה אני לא מאמין שהייתי פה עוזר מנהל שרת הגייל שבמילא קורס עם ההנהלה הגבוהה הזאת יש יותר אדמינים משחקנים אין פלא חצי מהאדמינים פרשו טפי חרא של קהילה וכל מי שבקהילה הזאת מההנהלה הגבוהה חתיכת חסר חיים במיוחד יעקב יכול להפקיר חברים בשביל ה"שרת המצליח שלו" למה יעקב נשאר בקהילה? כי הוא מקבל פרוטקציות מדדשוט למה פלאש נשאר? כי גם הוא מקבל פרוטקציות מדדשוט כמו שדניאל אמר פלאש עלה בשבוע ממוד לפקח זה לא נשמע לכם פרוטקציות? יעקב עשה SCAM דדשוט העיף אותו אחרי שבוע החזיר אותו למתכנת זה לא נשמע לכם פרוטקציה? בואו נקצר את זה כל הקהילה הזאת פרוטקציה אחת גדולה והאדמינים לא מבינים את זה כי אם הם יבינו את זה כולם יפרשו והקהילה תקרוס עוד יותר.

ראשית אני אתחיל שאדון דדשוט ערך לי את התגובות בפוסט הפרישה שלי ושל טל וזאת מכיוון שהוא לא יודע להתמודד עם האמת ולא נותן לי להביע את דעתי (למרות שהכל אמת)כגון:

אופייני למנהל קהילה?לא חושב הראי מנהל קהילה אמור להיות הכי בוגר בקהילה הזאת להראות דוגמא לכל השחקנים לתת השראה וכו...
    בהמשך הנושא אני רוצה לדבר על אווירת הפרוטקציות כאן בקהילה כן אני מדבר על פלאש שעלה בשבוע ממוד בשרת הגייל למפקח הקהילה כי הוא "התחבב" על דדשוט כי הבן אדם בן 17,ובהמשך העלה אותו למנהל הפורום שבקושי יש לו 20 הודעות בפורום הזה בכלל....אם כבר דיברתי על המנהל קהילה אני אזכיר גם את הסגן שלו אלמוג עליו לצערי אין לי הוכוחות אבל כל בן אדם יודע שהוא טרולר,הורס שיחות צוות,מוחק חדרים להנאתו,אבל אחרי 100000 תלונות ברור שדדוט לא יוריד אותו מהתפקיד,למה?,כמו שאמרתי פרוטקציו, אלא מילים גם של יעקב וגם של פלאש פשוט אין להם את האומץ להגיד את הדברים הללו (אני רוצה לציין ברגע שדדשוט הבין "שיש לי דברים עליו" הוא מיד מחק אותי מהחברים שלו כנל גם אל יעקב )וכמובן איך אפשר שלא להגיד על כל המצאות החוקים שהוא ממציא באמצע המפות שנוגדות את חוקיי הפורום ושהוא מפעיל FF כשיש מורד ומתעלם מזה לחלוטין כי הוא מנהל קהילה הוא יכול לעשות הכל הראי,לפני שאני יעבור לנושא הבא אני לא חושב שזה הגיוני שבן אדם שהיה סקאמר גדול לשעבר חזר לקהילה וגם מתכנת גם מנהל שרת וגם מנהל דיסקורד,אבל העיקר כשדיברתי איתו הוא אמר לי שצריך לתת הזדמניות לכולם לא?אז למה אתה תופס כלכך הרבה תפקידים ולא מביא לאנשים שבאמת מגיע להם אני אציין גם את סנייפר גוסט שכבר כמעט 5 חודשים אדמין אבל לאף אחד לא באמת אכפת ממנו למה?כי הוא לא מ"החבורה"של ההנהלה הגבוה הוא לא מעלה שמתחברים אליהם כמו רדור ועוד כמה שכנראה ישארו לתפקיד שלהם לנצח בגלל שלהם הכי מגיע לעלות אבל בדרך יש את הפרוטקציות של אדון שמואל,דבר שני אני אדבר על יעקב "מנהל שרת,מתכנת,אחראי דיסקורד"הבן אדם שקרן ורמאי אני אסביר-כאשר פרשתי מהקהילה השרתים התדרדו מממוצע של 15-20 השרת ירד ל4-10 אז הוא החליט לעלות "כמעט"את כל מי שהגיש בקשה כולל אנשים כמו בראל(עבר של יותר מ10 באנים בחודשיים האחרונים,סקאמים על נקודות,ניסיות חבלה בשרת,פתיחת קהילה)דיפי(בן אדם בעייתי שעשה מלא FK בשרת ברח מעונשים שיקר לגבי הגיל שלו ועוד מלא בעיות) ארז(ילד בן 11 כשהדרישות הם 14 ומעלה גם עבר בעייתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2017
    עיר
    רחובות-עיר הפשע
    .
    נערך לאחרונה על ידי DeadSh0t13; 24.03.2018 בשעה 19:54.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.08.2017
    למה אתה לא מראה את הצד שלך בסיפור? אה נכון כי רק אנחנו חרא
    נערך לאחרונה על ידי Yakov21; 24.03.2018 בשעה 18:43.
    בברכה יעקב,
    מפקח
    ומתכנת בקהילת TF2.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.11.2016
    אתם יכולים להמשיך להספים את ההודעות האלו בפורום, אני יכול להגיד לך שההוכחות שדניאל נתן כן הינן שקריות ולהספים אותן בפורום לא יעזור...
    אתה יכול להגיד לכולם כאן שאתה ודניאל פרשתם ללא סיבה מוצדקת ואתה מקלל בפרטי חברי צוות, למה את זה אתה לא אומר?

נ.ב
    כשאתה היית סגן מנהל שרת הגייל לא היוות שום דוגמא לאחרים, להוות דוגמא לאחרים אומרת גם להיות רציני ולהראות אחריות, את זה לא הראת שהיית בתפקיד...
    נערך לאחרונה על ידי DeadSh0t13; 24.03.2018 בשעה 19:58.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2017
    עיר
    רחובות-עיר הפשע
    נכתב במקור על ידי DeadSh0t13
    אתם יכולים להמשיך להספים את ההודעות האלו בפורום, אני יכול להגיד לך שההוכחות שדניאל נתן כן הינן שקריות ולהספים אותן בפורום לא יעזור...
    אתה יכול להגיד לכולם כאן שאתה ודניאל פרשתם ללא סיבה מוצדקת ואתה מקלל בפרטי חברי צוות, למה את זה אתה לא אומר?

נ.ב
    כשאתה היית סגן מנהל שרת הגייל לא היוות שום דוגמא לאחרים, להוות דוגמא לאחרים אומרת גם להיות רציני ולהראות אחריות, את זה לא הראת שהיית בתפקיד...
    הוכחות שקריות?בוא ותסביר

- - - Updated - - -

אני יכול לשלוח עוד 20 הוכחות שלך,תפסיק להכחיש בוא ותגיד מה שקרי כאן
    נערך לאחרונה על ידי ifeneTixz123; 24.03.2018 בשעה 21:07.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.10.2017
    .
    נערך לאחרונה על ידי DeadSh0t13; 25.03.2018 בשעה 09:44.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.11.2016
    נכתב במקור על ידי Tal124711
    .
    כל מה שרשמת כרגע הייתה הוצאת דיבה וזה מעשה פלילי, מציע לך להירגע ומהר.

- - - Updated - - -

נכתב במקור על ידי ifeneTixz123
    הוכחות שקריות?בוא ותסביר

- - - Updated - - -

אני יכול לשלוח עוד 20 הוכחות שלך,תפסיק להכחיש בוא ותגיד מה שקרי כאן
    הפורום הוא לא המקום לוויכוח כאן, אתה מוזמן להגיע לשרת הדיסקורד שלנו ואסביר לך כל פרט ופרט על ההוכחות שרשמת.

- - - Updated - - -

הדיון ננעל. מציע לשניכם להפסיק להספים בפורום את כל תגובות השנאה שאתם כותבים על הקהילה.
    שתף ב-Google+

הרשמה