תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    23.03.2018
    שם המשתמש המתלונן: ella

שם האדמין: סלוטר גנזילה אטיופ ועוד אבל הם במיוחד

סיבת התלונה: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!) קיבלתי סיילנס לשבוע לאחר שהתווכחתי עם האדמינים שהם לא עוזרים. האדמינים יודעים להעניש על מה שאומרים במיק ועל מה שכותבים בצאט אבל לעזור הם לא יכולים. מתוך 10 מקרים הם יעזרו ב4 וכשאומרים להם דברים על זה הם מענישים. אדמינים לא צריכים להתנהג בצורה הזו. הם אומרים שהם עוזרים אבל הם לא. (הסיבה של הסיילנס זה עושה בעיות. אני לא מבינה ממתי מביאים מיוט וגאג לפני שעשיתי משהו.)

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 28/02/2017) הרוב היה היום 23.03.2018

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר) אני לא חושבת שמגיע לי סיילנס ועוד כשאני משחקת בשרת שהקומיוניקיישן זה דבר חשוב. תארו לעצמכם להיות במציאות בלי יכולת להעביר מסרים או לדבר עם אנשים בכלל. מביאים סיילנס ואומרים שאני עושה בעיות כשכל מה שעשיתי היה להגיד לאדמין שאני לא מכבדת אותו. אני לא מסוגלת לכבד אדמין שלא מסוגל לכבד שחקנים. בנוסף האדמינים נכנסים לשרת ומשעמם להם אז הם עושים נוקליפ וספיד. אני לא מאמינה שמותר לאדמין לעשות נוקליפ וספיד כי משעמם לו ולעוף במפה ולעשות מה שבא לו.

דמו: (אם יש)
    נערך לאחרונה על ידי thella; 24.03.2018 בשעה 01:49.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2016
    שלום thella,
    בשרת יש הרבה תלונות על freekills,nlr ועוד, האדמינים מטפלים בזה ככל שהם יכולים אבל קורים מצבים שהם באמצע שיחה ולא יכולים להתפנות באותו רגע לבקשה של שחקנים אחרים אז שאת אומרת שאדמינים לא מתייחסים אלייך זה בזמן שהם מטפלים במקרה אחר.
    הסיבה שקיבלת סיילנס היא בגלל הגישה המזלזלת של בשרת כלפי האדמינים.

אופק אדמין בשרת ה-JailBreak
    ומנהל שרת ה-RolePlay לשעבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    היי,
    ה Silence הוא לשבוע?

ella,
    זילזול באדמינים או בשרת הינו דבר אשר אינו מקובל.
    אבקש ממך לשנות את התנהגותך כך תוכלי להנות והשרת יוכל להנות ממך.

מכיוון שאמצעי הדיבור הינו מרכיב חשוב בשרת,
    אאשר הורדת ה GAG וקיצור המיוט (לפי החלטת סגן מנהל השרת מבחינת זמן).

מצפה להבנתך ושינוי התנהגותך באופן מיידי.
    בהצלחה.
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה