תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    04.07.2017
    אני זוכר זוכר שקיבלתי באן בחופש הגדול מכיוון שאמרתי שקיבלתי וואק מכמה משתמשים, ואחרי שקיבלתי את הבאן מויגיימס, העלתי תלונה שהמטרה שלה זה להחזיר לי את הבאן. בתלגובות של אותו הפוסט אדמין רשם לי שאחרי שנה אפשר להתלונן שוב ולקבל אנבאן. רציתי לדעת אם אפשר לעשות את עכשיו. אני נשארתי עם משתמש אחד, בלי האקים, ואני לא טוקסיק. הרוב הכירו אותי בקהילה, ואני לא בטוח אם מאה אחוז זה אשמתי, בכל זאת לאדמינים אחרים לא הייתה עם זה בעייה כל כך כל עוד אני לא יעשה משהו נגד החוקים. אז בקיצור, אני מצטער על זה ששמתי ציטים במשחק וזאת אשמתי שקיבלתי באן. אני רק רוצה לדעת עם אפשר לקצר את הזמן ולתת לי אנבאן עכשיו. בכל זאת חופש ורוב הזמן אני לא עושה כלום אז... תודה מראש.

סטים:
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198378910580

נב: אני יודע שאני לא אמור לכתוב פה את התלונה אבל אני לא מאתי איפה אני כן צריך, אשמח אם תעבירו את הפוסט הזה למקום המתאים, תודה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    תפתח את האשכול מחדש בתת פורום 'תלונות ועזרה' על פי הטופס המתאים שבאשכול הנעוץ.

בהצלחה, ננעל.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.09.2009
    אני רואה שפתחת כבר שתי אשכולות אז כנראה לא הבנת..
    זה הטופס:
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: (לדוגמא: X)

קישור של הבאן ב-SourceBan: (אפשר למצוא את הבאן
    פה
    )

שם האדמין שנתן את הבאן: (לדוגמא:Y)

סיבת הבאן: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!)

התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 28/02/2017)

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר)
    שתף ב-Google+

הרשמה