תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    27.11.2017
    עיר
    רחובות-עיר הפשע
    אני מצטער שאני כותב את זה כאן אין לי מקום אחר אבל הינה התלונה שלי הם מוחקים לי ולצוות הישן את ההודעות יותר מ13 אנשים ושחקנים בשרתים מתלוננים עליהם והם רק מטרלים אותנו יש לי עוד הוכחות אם צריך זה בנתיים

ראשית אני אתחיל שאדון דדשוט ערך לי את התגובות בפוסט הפרישה שלי ושל טל וזאת מכיוון שהוא לא יודע להתמודד עם האמת ולא נותן לי להביע את דעתי (למרות שהכל אמת)כגון:

אופייני למנהל קהילה?לא חושב הראי מנהל קהילה אמור להיות הכי בוגר בקהילה הזאת להראות דוגמא לכל השחקנים לתת השראה וכו...
    בהמשך הנושא אני רוצה לדבר על אווירת הפרוטקציות כאן בקהילה כן אני מדבר על פלאש שעלה בשבוע ממוד בשרת הגייל למפקח הקהילה כי הוא "התחבב" על דדשוט כי הבן אדם בן 17,ובהמשך העלה אותו למנהל הפורום שבקושי יש לו 20 הודעות בפורום הזה בכלל....אם כבר דיברתי על המנהל קהילה אני אזכיר גם את הסגן שלו אלמוג עליו לצערי אין לי הוכוחות אבל כל בן אדם יודע שהוא טרולר,הורס שיחות צוות,מוחק חדרים להנאתו,אבל אחרי 100000 תלונות ברור שדדוט לא יוריד אותו מהתפקיד,למה?,כמו שאמרתי פרוטקציו, אלא מילים גם של יעקב וגם של פלאש פשוט אין להם את האומץ להגיד את הדברים הללו (אני רוצה לציין ברגע שדדשוט הבין "שיש לי דברים עליו" הוא מיד מחק אותי מהחברים שלו כנל גם אל יעקב )וכמובן איך אפשר שלא להגיד על כל המצאות החוקים שהוא ממציא באמצע המפות שנוגדות את חוקיי הפורום ושהוא מפעיל FF כשיש מורד ומתעלם מזה לחלוטין כי הוא מנהל קהילה הוא יכול לעשות הכל הראי,לפני שאני יעבור לנושא הבא אני לא חושב שזה הגיוני שבן אדם שהיה סקאמר גדול לשעבר חזר לקהילה וגם מתכנת גם מנהל שרת וגם מנהל דיסקורד,אבל העיקר כשדיברתי איתו הוא אמר לי שצריך לתת הזדמניות לכולם לא?אז למה אתה תופס כלכך הרבה תפקידים ולא מביא לאנשים שבאמת מגיע להם אני אציין גם את סנייפר גוסט שכבר כמעט 5 חודשים אדמין אבל לאף אחד לא באמת אכפת ממנו למה?כי הוא לא מ"החבורה"של ההנהלה הגבוה הוא לא מעלה שמתחברים אליהם כמו רדור ועוד כמה שכנראה ישארו לתפקיד שלהם לנצח בגלל שלהם הכי מגיע לעלות אבל בדרך יש את הפרוטקציות של אדון שמואל,דבר שני אני אדבר על יעקב "מנהל שרת,מתכנת,אחראי דיסקורד"הבן אדם שקרן ורמאי אני אסביר-כאשר פרשתי מהקהילה השרתים התדרדו מממוצע של 15-20 השרת ירד ל4-10 אז הוא החליט לעלות "כמעט"את כל מי שהגיש בקשה כולל אנשים כמו בראל(עבר של יותר מ10 באנים בחודשיים האחרונים,סקאמים על נקודות,ניסיות חבלה בשרת,פתיחת קהילה)דיפי(בן אדם בעייתי שעשה מלא FK בשרת ברח מעונשים שיקר לגבי הגיל שלו ועוד מלא בעיות) ארז(ילד בן 11 כשהדרישות הם 14 ומעלה גם עבר בעייתי הכולל מספר רב של באנים)אבל ליעקב ולשמואל לא באמת אכפת מהשחקנים רק שהשרת יהיה ממולא,ופלאש המפקח?אין לו בכלל מילה בשום דבר כאן
    כמובן שדדשוט ימחק לי את הפוסט אבל הכל יצולם
    הוכחות:

זה אחרי שאמרתי לו שהוא מחפש שחקנים ומעלה סתם את כולם בתמונות למטה מופיע חברי צוות בכירים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    הנושא בטיפול
    שתף ב-Google+

הרשמה