תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    13.02.2018
    טוב אז כנראה לא רשמתי את זה בפורום הנכון, מקווה שהפעם צדקתי.
    הפוסט הבא אינו מיועד להתלונן על בעיית משמעת אצל מנהל\מנהלים, הוא מיועד שתקראו.

שלום,
    רציתי לדבר איתכם היום על האדמינים ב-CSGO.
    יוצא לי לשחק הרבה בזמן הפנוי שלי בשרת CASUAL, לרוב אני נהנה שם, יש אחלה חברה סה"כ.
    התלונה שלי מופנית כלפי האדמינים, שמות אני לא אומר כל אחד יודע מי הוא.
    בזמן האחרון אני שם לב להרבה מיוטים, קיקים וגאגים שלא מוצדקים, לרוב כל שחקן יאמר טוב נו אני אחכה עד שייגמר במקום להתלונן.
    היום אני מתלונן בשבילי ובשביל כולם.
    נמאסתם! ברגע שקיבלתם מעט כוח אתם משתמשים בו לרעה!
    רוב הקיקים באנים מיוטים וגאגים מופיעים בלי סיבה, למה? שאלה טובה, חצי שניה נוספת להוסיף את הסיבה כמו שלדעתי אמור להיות.
    שיהיה רשום ב-LOG משהו ולא סתם ריק.
    לפי הבנתי גם אמור להיות צוות שמפקח על אדמינים.
    איך זה עוזר כשהאדמינים יודעים מי אותם אנשים? תתחילו להכניס סמויים לשרתים ולראות מה האדמינים שלכם עושים.
    אנשים באים לשרת להנות, וכל חצי שניה שומעים תסתום, פחות מיק, תקבל מיוט...
    נראה מה אותם אדמינים יעשו ברגע שלא ידעו מי מסתכל עליהם, כרגע כולם בחברותה ומעלימים עין.
    תשחררו כבר!
    זה גם נורא עצוב שאנשים לא יודעים מה ההגדרה של גזענות. כשאני שומע מישהו אומר "שיש הרבה יהודים בטבריה" ישר אדמין קופץ ואומר סתום תפה!
    ממליץ לכם לחפש מה ההגדרה בגוגל זה מאוד פשוט.

דבר נוסף, בתור מישהו שמשחק בשרת מלא באנשים ומנסה לתקשר עם אדמין כשאני במיוט, ו10 דקות הוא לא מוכן לענות לי... בושה!
    אדמין אחר שואל מה אני רוצה, אני אומר לו.. וגם שקט פתאום כאילו אני לא קיים.
    ועוד אחרי זה מזהירים אותי לא להספים את הצאט, שכל מה שרשמתי זה את שמו של האדמין שלא ענה לי או שאני רוצה לדעת את הסיבה למיוט בפרק זמן נורמלי ולא כל שניה, ובסופו של דבר עוד באים אלי בטענות שאני יודע למה קיבלתי ורומזים לי לסתום את הפה.
    גם כן חברים מנסים לתקשר איתו בשבילי ומקבלים חצי תשובות וסיפורי סבתא.

לכל אדמין שקורא את זה, אני לא ממציא את הדברים האלה ובטוח שאם תחשבו קצת אחורה תראו שהייתם אשמים באחד מן הדברים האלו, ובכלל כל שאר הדברים שאתם אשמים בהם שלא רשמתי, לא אומר שאף אחד מכם מושלם, וזה גם אומר שאף אחד מאיתנו לא מושלם.

תנסו לחשוב קצת מעבר לפני שאתם שמים את האצבע על ההדק.

אה דבר נוסף, הפוסט הזה מיועד שתקראו ותפנימו, מוזמנים להשאיר תגובה עליה אני לא יענה.
    יום טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    ערב טוב Camel.
    להגיד לך את האמת מכל מה שקראתי.
    אין בסיס ל90אחוז ממה שנאמר.
    שחקן שמקבל קיק או באן, תמיד מקבל אותה עם סיבה, הצוות של הקהילה עובר בכללי כל יום על הבאנים של הקהילה, כדי לראות שהכל תקין מבחינת הבאנים או זמנים.
    קיקים בדרך כלל אנשים מודעים לדברים שהם עושים ואין ספק שלפעמיים יש סיטוצאיות, שהקיק בא מהר מידי כי אותו אדמין באמצע ראונד אז הוא מביא לו את הקיק בלי סיבה,(אחדד את העיניין עם ההנהלה של שהשרת לגבי זה).
    **כמעט ולא קורה.

צוות השרת מודע לזה, שמי שמשתמש בגישות שלו לרעה מקבל עונש יותר חמור מהרגיל, אז כל עוד לא התלוננת עם בסיס(הוכחות אין יותר מידי מה לעשות)
    **אין מה להפנים כי אין הוכחות ואין בסיס לעיניין.**

אם אדמין לא עונה לך בשרת, אתה מוזמן להוסיף אותו לחברים ולשאול אותו.
    אם זה לא עוזר, תפנה לפורום עם תלונה מסודרת לפי הטופס.
    ותקבל מענה.

לפעמיים אין לנו את הכוח אדם הזה(סמויים) בשביל להכניס לכל השרתים,
    אם השרת כל כך חשוב לך,ואתה נהנה לשחק ואתה חושב שמישהו הורס את החווית משחק, אתה יותר ממוזמן לעשות ריקורד על אותו אדמין/שחקן, ולעזור לקהילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    דעתך חשובה אך אינה מבוססת, כל הבאנים מיוטים וגאגים מתקבלים עם סיבה.
    כמו ש xMiisha ענה לך, אנחנו כן בודקים את האדמינים שלנו והאדמינים עצמם מודעים לכך שענישה ללא אזהרה או ניצול כוחם הוא מעשה חמור.

אם ברצונך להתלונן על משהו, אתה מוזמן להגיע לתת פורום תלונות ועזרה שם נעזור לך.
    אם יש לך רקורד אשמח לראות אותו כדי לטפל באדמינים שלא עונים לשחקנים בצ'אט לאחר שקיבלו מיוט.

ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה