תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    16.03.2018
    תודה רבה על חוסר ההזדמנות להגיב.

לא הבנתי למה מנהל קהילה עונה לי ככה, עם כל הכבוד זה תירוץ כל כך עלוב ולא נכון שזה מעליב אפילו לקבל תגובה כזאת.

אף אחד מהאנשים בסקרינשוטים ששלחתי הם לא חברי צוות בטימספיק הראשי הם שחקנים רגילים בדיוק כמוני עם קצת חברים בתפקידים גבוהים בויגיימס. לא שום דבר אחר. אני יודע מי חבר צוות בטימספיק הראשי ואין לי שום תלונות אם מעבירים אותו בסיאסגו, אפילו לא דיברתי על זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    המנהל ענה לך בצורה מאוד ברורה וכיבד את מה שאמרת למה אתה לוקח את זה למקום שלילי?
    ההחלטה היא של הנהלת הקהילה והחדרים למעלה לא מיועדים לאנשים ללא גישות, עם זאת ההחלטה היא של הצוות אם להעלות מישהו למעלה או לא, אם מישהו ביקש שלא תהיה בחדרים למעלה מחבר צוות תחתיו עליו להקשיב וכל התלונות האלו חסרות טעם.
    תתרכז בעיקר ולא בתפל, שורה תחתונה הם לא אנשים שיושבים באופן קבוע בחדרים למעלה אלא במקרים מסוימים שפשוט צילמת (אלוהים מבין למה כי זה באמת לא עניינך בשום דרך שהיא).
    מתוך כל האנשים שצילמת יש מכנה משותף ברור מאוד:
    JERRY/BADMAN/HAVITUSH הם חברי צוות לשעבר.
    SHYVANA - BOT MUSIC
    וOsher שבכלל לא שחקנית וכל החיים התחברה אולי פעמיים לTS הזה. (בת זוג של חבר צוות)

להנהלת הקהילה, ממליץ לכם בחום לא להתייחס לתלונה זו כיוון שהיא הפכה מתלונה לבכיינות מטופשת ואסור לתת יד לאנשים שבמקום להעריך את העבודה של חברי הצוות בוחרים לחפש אותם על קטנות. בנוסף המשתמש שלו הוא סמארף שנפתח רק בשביל לפתוח את התלונה המיותרת הזאת...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.03.2017
    קיבלת תשובה, נא לא לפתוח אשכולות במידה וענו לך בעבר. נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה