תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    11.03.2018
    היי, יש כמה באגים בשרת של הרולפליי לאחר העדכון
    1. כשגאנג אחד מאשר איוונט (/ja) אבל אין עוד גאנגים אחרים שנכנסו והאיוונט מתבטל זה משגר את הגאנג שאישר לאיזור הקרבות והורג את כולם ואז עושה ריספאון. (זה גם גורם לדמויות של אותם אנשים להיות בצבע מסויים עד שאדמין עושה פריז ואנפריז כדי שהצבע ירד)
    2. צ'אט הגאנג לא עובד
    3. משתמש רגיל בגאנג לא יכול לתרום (יש את האפשרות של התרומה אבל בזמן שזה מבקש להזין את הסכום שאני רוצה לתרום זה פשוט רושם את זה רגיל בצאט כאילו אני סתם רושם מספר בצ'אט וזה לא מוסיף את זה לכסף של הגאנג)
    4.באג בתפריט הגאנג - מוצג מספר לא הגיוני של משתמשי גאנג מחוברים (כנראה מציג את מספרם של המשתמשים המחוברים מכל הגאנגים)
    5. ליד ה NPC שקונה סמים ליד הבית סטודיו באיזור הג'אנקים (הבית הקודם של OLOF והגאנג של PARADOX) הוסיפו דלת רשת כזאת וברגע שפותחים אותה לצד הדלת של הבית וגם הדלת של הבית פתוחה שתי הדלתות נשארות תקועות ואי אפשר לסגור אף לא אחת מהם (רציתי לקנות את הבית אבל וויתרתי רק בגלל הבאג הזה כי הבאג יכול להיות מנוצל המון פעמים אם מישהו רוצה להציק לי)

אם אתקל בעוד באגים אני ארשום אותם פה באשכול
    נערך לאחרונה על ידי Floki; 16.03.2018 בשעה 17:28.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    תודה רבה פלוקי!
    אשמח אם תוסיף אותי בסטים: http://steamcommunity.com/profiles/76561198008376850/

השרת יהיה סגור כרגע כדי לעבוד על הבאג שגורם לקריסת השרת בכל כמה זמן אבל ברגע שהשרת יחזור אשמח שתעדכן אותי בכל באג שאתה מוצא בפרטי כי כשאתה רושם פה בפורום כולם רואים את הבאג וינסו לנצל אותו בעצמם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.03.2017
    תודה רבה על הדיווח, טופל.
    שתף ב-Google+

הרשמה