תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    16.03.2018
    אהלן, אני לא פותח תלונה לפני הטופס כי אין אף טופס שמתאים ואני לא מתלונן על משתמש ספציפי. מצפה להתייחסות בכל מקרה.

אז ככה, הייתי פה חבר צוות לא מזמן(מנהל שרת אם זה משנה, פרשתי קצת לפני צח) ואני עדיין מדבר עם אנשים מהצוות שחלקם היו אדמינים שלי והיום בדרגות קצת יותר גבוהות וקורה הרבה פעמים שהם מעבירים אותי לחדרים של הצוות לדבר שם וקורה הרבה פעמים שבא איזה חבר צוות גבוה ואומר לי בטון מזלזל, זה חדר של חברי צוות מה הוא עושה פה(בחלק מהמקרים אפילו לא מדברים אליי ישירות פשוט לחברי הצוות האחרים ושואלים מה הוא עושה בחדר).

בגדול התלונה שלי היא לא על זה שמעיפים אותי מהחדרים האלה,לגיטימי, חדרים שלכם בסופו של דבר. למרות שאני לא רואה שום חוק, לא בפורום ולא בחוקי הטימספיק שאוסר על שחקנים רגילים להיות בחדרים של הצוות, סביר להניח שזה חוק מומצא או לא כתוב.

מה שאני לא אוהב זה שיש אנשים מסוימים שלהם מותר להיות בחדרים האלה וגם הם לא צוות, למה? כנראה בגלל שיש להם דיבור עם חברי צוות יותר גבוהים מאלה שלי יש דיבור איתם, או במילים אחרות, פרוטקציות.

https://prnt.sc/iryrly
    https://prnt.sc/ir3shy
    https://prnt.sc/irz2vk

אגב אלה רק המקרים המתועדים, זה קרה עוד המון פעמים לפני פשוט רק לאחרונה התחלתי לצלם.

לצערי אין לי רקורד על זה שמעיפים אותי מהחדרים האלה אבל בכל אחת מהתמונות ששלחתי נמצא לפחות חבר צוות אחד שהעיף אותי(בצורה ישירה או עקיפה, כלומר שלח מישהו אחר להעביר אותי) מחדרי הצוות, כמובן שאתם יכולים להכחיש כי אין לי שום הוכחות אבל אני מקווה שזה לא יקרה. אגב חשוב לציין שיש חברי צוות גבוהים שלא מפריע להם שאני בחדרים של הצוות(כאלה שגם יותר גבוהים מכאלה שמעיפים אותי) אז יש לכם חוסר תיאום רציני בנוגע להתנהלות שלכם בנושא הזה.

עזבו שקורים עוד כמה דברים לא לעניין לדעתי בשרתי הטימספיק אבל אני לא מעוניין לפתוח תפה בנושא הזה כי שורה תחתונה אני מדבר הרבה בטימספיק שלכם(גם בראשי) ולא ממש בא לי לקבל באן,אחת הסיבות שפתחתי משתמש חדש לזה למרות שחלק יזהו מי אני בכל מקרה.
    נערך לאחרונה על ידי Russel; 16.03.2018 בשעה 12:47.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    היי,
    ישנם אנשי צוות בטיימספיק הראשי של וייגימס אשר אינם מקבלים גישות בטיימספיק של וייגימס סיאסגו.
    לפעמים, יש לנו צורך לדבר איתם על דברים כללים בקהילה. לכן, אין לך סיבה להשוות את עצמך לשחקנים אחרים אלא להסתכל על עצמך כרגע.

באופן כללי, יש חדרים פרטים, שם חברי צוות יכולים לדבר בחופשיות עם שחקנים בקהילה ולהפך.
    החדרים למעלה נועדו עבור הצוות - והצוות בלבד.
    אסור לחברי צוות להעביר אותך או כל שחקן אחר ללא גישות לחדרים הגבוהים מהרבה סיבות.

אין לך מה להעלב מכך שלא פונים אליך ישירות אלא פונים לאדמין שהעביר אותך בשאלה "למה הוא בחדר?" .
    אתה לא בצוות הקהילה, לכן המנהלים אינם יכולים לפנות אליך בדרישות.
    לאותו האדמין, יש את האפשרות להסביר מדוע העביר אותך לחדר אם זה עבור בירור, צפייה ברקורד, ערעור וכו" .

לתלונתך: אנשים שאינם אמורים להיות בחדרים הגבוהים לא יהיו בהם, אילו אנשים שיש לנו צורך לדבר איתם עבור סוגיות שונות יהיו בהם.
    אעשה שיחת רענון בנושא החוקים כך שלא אראה שחקנים ללא גישות בחדרים הגבוהים כשאין בכך צורך.

אין אדמין או מנהל אשר צריך לתת לך דין וחשבון בנושא העברת שחקנים לחדרים הגבוהים.
    ולמרות זאת, התלונה שלך לגיטימית מכיוון שהרגשת חוסר שוויון במצב.

מקווה שהכל ברור.
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה