תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    19.05.2017
    שם המשתמש המתלונן: GolDy

שם האדמין: Melleh

סיבת התלונה: משתיק אנשים בלי סוף בשרת ללא סיבה עניינית ורצינית.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 14.3.18

הערות נוספות: כל פעמים שאני או אנשים ניסינו ליצור נושא שיחה בשרת MELLEH ישר אמר תהיו בשקט אין מה לדבר על זה פה.
    דיברו על נושאים רבים כמו פורניטט ופאבג וגם על עומר אדם ואפילו על פסיכומטרי.
    כל פעם שהזכרנו את אחד מהדברים האלו MELLEH ישר אמר תהיו בשקט לא מדברים על זה פה.
    לא זכור לי שאסור לדבר בשרת על דברים כללים ובנוסף יש לציין שלא חפרנו וכל אחד דיברו בתורו אחד אחד.
    בשרת היו אדמינים רבים(יותר מ6) ואף אחד מהם לא אמר מילה.
    לא מבין למה הוא בכלל מתערב בדברים שלא קשורים אליו ולא מביא לאדמינים להוציא מילה ולטפל בהם.
    *רק מציין אני לא כאן להתלונן על זה שהוא הביא לי מיוט אלה על זה שהוא משתיק סתם ככה שחקנים*
    **אני מצפה שלא תנעלו ישר את האשכול ותתנו לי להגיב אחרי התשובה שלו או ממישהו מעליו**

דמו: אין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    היי Golldy,

דיברת על נושאים שלא קשורים לשרת ולמה שהיה מדובר בשרת האותו הזמן.

העלת נושא דיבור (פסיכומטרי) פעם אחת, אף אחד לא ענה לך ושחקנים היו בשלהם.

לאחר כמה זמן העלת שוב את אותו הנושא שאחריו ענה לך אחד האדמינים והתחלתם לפתח שיחה. ברגע שהוא ענה לך תשובה לגבי השאלה שלך (כמה קיבלת) החלטת לא להאמין לו ולזרוק לו הערות (מה זה קשור שאתה 5 יח"ל וכדומה).

אני נכנסתי לתמונה וביקשתי ממך להפסיק להעלות נושאים סתם אם אתה לא מקבל תשובה וכם כשאתה מקבל אותה, אתה מערער על התשובה ונוגד את דברי המשוחח איתך (אני לא יודע אם בכוונה או לא) בקישתי ממך להפסיק כי אירוע זה סתם גורם לתסיסה בשרת, במיוחד שרק 2 שחקנים מדברים ביניהם, ועוד כשהשרת מלא.

החלטת להרים את הקול, להתחצף ברמה חמורה ולהשתיק אותי. חשוב לציין שאדמינים לפני זה אכן הזהירו אותך וגם בזמן המקרה פנו אליך, ואתה בשלך (או שפשוט החלטת לשמוע מה שאתה רוצה).

קיבלת ממני מיוט לגיטימי ביותר שאחריו באת לרשום משהו בשרת, כנראה קללה, אך קיבלת KICK מהמערכת האוטומטית של השרת לזיהוי מילים פוגעניות.

לאחר מכן נכנסת שוב לשרת והתחלת לרשום לי (בעברית-אנגלית, כדי שלא תקבל KICK מהמערכת) "חנון מסריח"\"תן גאג יחתיכת חנון" וכדומה.

נתתי לך גאג ארוך כמגיע לך שאחריו יצאת מהשרת.

מכיוון שאין לך דמו שיוכיח אחרת, אין טעם להגיב שוב על תגובתי כי לא אענה לך.

23. אסור לדבר באופן שלילי על צוות הקהילה בשרתי המשחק, בשביל זה יש פורום.

18. אסור להגיד לאדמין מה לעשות בשום דרך שהיא.

15. אסור להתגרות בשום שחקן בקהילה בשום דרך שהיא , ואין להתחכם לגבי כך.

7. אסור להתווכח עם אדמין על פעולה שעשה בשרת אלא להתלונן בתת פורום תלונות בדרך מסודרת.

1. אסור להעליב שחקנים בשרת בשום דרך שהיא או לריב עם שחקנים בשרת.
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 14.03.2018 בשעה 18:05.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2017
    נכתב במקור על ידי -MELEH-
    היי Golldy,

דיברת על נושאים שלא קשורים לשרת ולמה שהיה מדובר בשרת האותו הזמן.

העלת נושא דיבור (פסיכומטרי) פעם אחת, אף אחד לא ענה לך ושחקנים היו בשלהם.

לאחר כמה זמן העלת שוב את אותו הנושא שאחריו ענה לך אחד האדמינים והתחלתם לפתח שיחה. ברגע שהוא ענה לך תשובה לגבי השאלה שלך (כמה קיבלת) החלטת לא להאמין לו ולזרוק לו הערות (מה זה קשור שאתה 5 יח"ל וכדומה).

אני נכנסתי לתמונה וביקשתי ממך להפסיק להעלות נושאים סתם אם אתה לא מקבל תשובה וכם כשאתה מקבל אותה, אתה מערער על התשובה ונוגד את דברי המשוחח איתך (אני לא יודע אם בכוונה או לא) בקישתי ממך להפסיק כי אירוע זה סתם גורם לתסיסה בשרת, במיוחד שרק 2 שחקנים מדברים ביניהם, ועוד כשהשרת מלא.

החלטת להרים את הקול, להתחצף ברמה חמורה ולהשתיק אותי. חשוב לציין שאדמינים לפני זה אכן הזהירו אותך וגם בזמן המקרה פנו אליך, ואתה בשלך (או שפשוט החלטת לשמוע מה שאתה רוצה).

קיבלת ממני מיוט לגיטימי ביותר שאחריו באת לרשום משהו בשרת, כנראה קללה, אך קיבלת KICK מהמערכת האוטומטית של השרת לזיהוי מילים פוגעניות.

לאחר מכן נכנסת שוב לשרת והתחלת לרשום לי (בעברית-אנגלית, כדי שלא תקבל KICK מהמערכת) "חנון מסריח"\"תן גאג יחתיכת חנון" וכדומה.

נתתי לך גאג ארוך כמגיע לך שאחריו יצאת מהשרת.

מכיוון שאין לך דמו שיוכיח אחרת, אין טעם להגיב שוב על תגובתי כי לא אענה לך.

23. אסור לדבר באופן שלילי על צוות הקהילה בשרתי המשחק, בשביל זה יש פורום.

18. אסור להגיד לאדמין מה לעשות בשום דרך שהיא.

15. אסור להתגרות בשום שחקן בקהילה בשום דרך שהיא , ואין להתחכם לגבי כך.

7. אסור להתווכח עם אדמין על פעולה שעשה בשרת אלא להתלונן בתת פורום תלונות בדרך מסודרת.

1. אסור להעליב שחקנים בשרת בשום דרך שהיא או לריב עם שחקנים בשרת.

תשובה טיפוסית של חבר צוות : "מכיוון שאין לך דמו שיוכיח אחרת, אין טעם להגיב שוב על תגובתי כי לא אענה לך."
    לא צריך שום דמו למקרה הזה מפני שאנחנו שנינו יודעים מה קרה.

אני אענה לך לפי הפסקאות שרשמתה ואני מצפה לתגובה ממך או מההנהלה הגבוה.
    1.
    "דיברת על נושאים שלא קשורים לשרת ולמה שהיה מדובר בשרת האותו הזמן."

דיברנו על נושאים שלא קשורים לשרת? מה הכוונה שלך? אסור לנו לדבר על דבר שלא קשור ספציפית לשרת שאנחנו משחקים בו.די מוזר לא?
    לא קשור למה שהיה מדובר?אף אחד לא דיבר בשרת כנראה מפני שאתה משתיק כל אחד כל שניה.

2.
    "העלת נושא דיבור (פסיכומטרי) פעם אחת, אף אחד לא ענה לך ושחקנים היו בשלהם."

מישהו שם ענה לי אך הייתי צריך לעשות ריסטאט לקונטר ובגלל זה חזרתי ושאלתי את אותה שאלה.

3.
    "לאחר כמה זמן העלת שוב את אותו הנושא שאחריו ענה לך אחד האדמינים והתחלתם לפתח שיחה. ברגע שהוא ענה לך תשובה לגבי השאלה שלך (כמה קיבלת) החלטת לא להאמין לו ולזרוק לו הערות (מה זה קשור שאתה 5 יח"ל וכדומה)."

אכן התחלתי לדבר איתו והוא דיבר אל יחידות וכדומה ואני לא מבין איך אתה רואה את זה כזריקת הערות.בסך הכל משפט שקשור לנושא ולא קשוא אל האדמין ספציפית.

4.
    "אני נכנסתי לתמונה וביקשתי ממך להפסיק להעלות נושאים סתם אם אתה לא מקבל תשובה וכם כשאתה מקבל אותה, אתה מערער על התשובה ונוגד את דברי המשוחח איתך (אני לא יודע אם בכוונה או לא) בקישתי ממך להפסיק כי אירוע זה סתם גורם לתסיסה בשרת, במיוחד שרק 2 שחקנים מדברים ביניהם, ועוד כשהשרת מלא."

אני דיברתי עם בן אדם אז אין בדיוק אני לא מקבל תשובה. היה לנו דיבור רגיל עם כמה חילוקי דעות.
    איך גורם לתסיסה בשרת אם רק שני אנשים מדברים על זה במיוחד שאחד אדמין.

5-9
    "החלטת להרים את הקול, להתחצף ברמה חמורה ולהשתיק אותי. חשוב לציין שאדמינים לפני זה אכן הזהירו אותך וגם בזמן המקרה פנו אליך, ואתה בשלך (או שפשוט החלטת לשמוע מה שאתה רוצה).

נתתי לך גאג ארוך כמגיע לך שאחריו יצאת מהשרת."שים לב כי רשמתי שלא התלוננתי על המיוט או הגאג שקיבלתי אלה על זה שאתם משתיק אנשים בלי סוף בלי סיבה.
    נערך לאחרונה על ידי GolDy1; 14.03.2018 בשעה 18:23.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    נכתב במקור על ידי GolDy1
    תשובה טיפוסית של חבר צוות : "מכיוון שאין לך דמו שיוכיח אחרת, אין טעם להגיב שוב על תגובתי כי לא אענה לך."
    לא צריך שום דמו למקרה הזה מפני שאנחנו שנינו יודעים מה קרה.

אני אענה לך לפי הפסקאות שרשמתה ואני מצפה לתגובה ממך או מההנהלה הגבוה.
    1.
    "דיברת על נושאים שלא קשורים לשרת ולמה שהיה מדובר בשרת האותו הזמן."

דיברנו על נושאים שלא קשורים לשרת? מה הכוונה שלך? אסור לנו לדבר על דבר שלא קשור ספציפית לשרת שאנחנו משחקים בו.די מוזר לא?
    לא קשור למה שהיה מדובר?אף אחד לא דיבר בשרת כנראה מפני שאתה משתיק כל אחד כל שניה.

2.
    "העלת נושא דיבור (פסיכומטרי) פעם אחת, אף אחד לא ענה לך ושחקנים היו בשלהם."

מישהו שם ענה לי אך הייתי צריך לעשות ריסטאט לקונטר ובגלל זה חזרתי ושאלתי את אותה שאלה.

3.
    "לאחר כמה זמן העלת שוב את אותו הנושא שאחריו ענה לך אחד האדמינים והתחלתם לפתח שיחה. ברגע שהוא ענה לך תשובה לגבי השאלה שלך (כמה קיבלת) החלטת לא להאמין לו ולזרוק לו הערות (מה זה קשור שאתה 5 יח"ל וכדומה)."

אכן התחלתי לדבר איתו והוא דיבר אל יחידות וכדומה ואני לא מבין איך אתה רואה את זה כזריקת הערות.בסך הכל משפט שקשור לנושא ולא קשוא אל האדמין ספציפית.

4.
    "אני נכנסתי לתמונה וביקשתי ממך להפסיק להעלות נושאים סתם אם אתה לא מקבל תשובה וכם כשאתה מקבל אותה, אתה מערער על התשובה ונוגד את דברי המשוחח איתך (אני לא יודע אם בכוונה או לא) בקישתי ממך להפסיק כי אירוע זה סתם גורם לתסיסה בשרת, במיוחד שרק 2 שחקנים מדברים ביניהם, ועוד כשהשרת מלא."

אני דיברתי עם בן אדם אז אין בדיוק אני לא מקבל תשובה. היה לנו דיבור רגיל עם כמה חילוקי דעות.
    איך גורם לתסיסה בשרת אם רק שני אנשים מדברים על זה במיוחד שאחד אדמין.

5-9
    "החלטת להרים את הקול, להתחצף ברמה חמורה ולהשתיק אותי. חשוב לציין שאדמינים לפני זה אכן הזהירו אותך וגם בזמן המקרה פנו אליך, ואתה בשלך (או שפשוט החלטת לשמוע מה שאתה רוצה).

נתתי לך גאג ארוך כמגיע לך שאחריו יצאת מהשרת."שים לב כי רשמתי שלא התלוננתי על המיוט או הגאג שקיבלתי אלה על זה שאתם משתיק אנשים בלי סוף בלי סיבה.
    +1
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2017
    עיר
    חדרה
    היי גולדי תפנה אלי בפרטי ונטפל בנושא שם.
    ננעל.
    UltiMaTix
    מפתח קהילות
    ההוא עם הSawed-off

שתף ב-Google+

הרשמה