תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  14.08.2017
  הודעות
  395


  שלום לכל קהילת Vgames CSGO !

  שלום לכולם אני KingsMan, מנהל שרת ה-RP ואני מתכבד להזמין אתכם למפה המחודשת והמעודכנת של השרת שלנו!

  קודם כל תודה ל- xflane שבזכותו השרת הזה קיים ומשתדרג מפעם לפעם עם דברים חדשים שהוא מתכנת, דברים ממש לא פשוטים לתכנת אבל הוא מצליח כל פעם מחדש. ול-Dave תרם הרבה והשקיע המון מזמנו כדי לשדרג את המפה של ה-RP ותודה ל- 1Slot שהשקיע מזמנו לטובת השרת.

  אז אחרי התודות אראה ואספר לכם קצת על המפה החדשה שגדלה מאוד והדברים חדשים אשר יצאו, המפה מאוד גדלה מאוד ונוספו אליה כמה דברים חדשים כמו חנויות נוספות (בנק, נשקים ואוכל שמעלה את כמות ה-HP) ו-NPC כמו מוכר סמים סמים וקונה סמים. התמונות של המפה החדשה:


  מפה מתחילים את החלק החדש שנוסף למפה הרגילה:


  המירוץ מכוניות (שייצא בעתיד)  האזור של הבתים והחנויות:
  NPC חדש שנוסף לאזור של הרכבת התחתית (מוזמנים לקנות זרעי סמים שם)  לאחר שראיתם את הדברים החדשים שנוספו לשרת ישנם כמה שינויים שאפרט עליהם עכשיו:  איפוס תפקיד הגנב ושינויו (אפרט בהמשך)- תפקיד הגנב עבר איפוס אצל כולם כיוון שהיה בו באג שאפשר לשחקנים ששיחקו בתפקיד לקבל XP גם כשהשחקן היה רחוק ולא היה ניתן לנסות לגנוב לשחקן.

  כסף-

  כמות הכסף של כולם אופסה והוחזר להם 10% מהסכום שהיה להם לפני (לדוגמה היה לך 1,000,000 ועשינו את המחיקה, אז עכשיו יהיה לך 100,000).

  החלטנו לעשות "מהלך" זה ולהשאיר לשחקנים רק 10% בגלל שהיו שחקנים שהשיגו את הכסף שלהם בצורה "לא חוקית" (ניצול באגים) בנוסף לתת איזון לשרת כדי לתת ערך לכסף בשרת וכמובן ששחקנים חדשים יקבלו הזדמנות שווה לוותיקים יותר (לא לדאוג, שחקנים וותיקים שהיו עם סכומים גבוהים תהיה להם התחלה טובה יותר מאשר השחקנים החדשים)המהלך הזה רק לטובתכם ואני מבטיח שאתם תיהנו יותר בזכות המהלך הזה!

  בנוסף הוספנו לשרת מערכת מיסים שתיקח 10% מהכסף שאתם תרוויחו בקרבות בזירה (1VS1) או כאשר תעבירו כסף לשחקן.

  גנגים-

  כל הגנגים נמחקו כך שכולם יתחילו בצורה שווה באיוונט שיפורט למטה.

  איוונטים-

  ישנם איוונטים חדשים ומגניבים שייצאו בהמשך לשרת כמו כדורגל, זירות נוספות וכו'. אבל עכשיו נדבר קצת על מה שכן יצא לשרת.
  זירת הגנגים:
  חשבנו על דרכים חדשות ליצור דברים שווים לגנגים, מלבד איוונט פריצת הכספות וחוקי הגנג. חשבנו על זירה ענקית ובה גנגים נלחמים אחד נגד השני והיא תתנהל כך שהגנג הזוכה יקבל סכום כסף בהתאם לכמות הגנגים שיהיו בזירה. כלומר ככל שיש יותר גנגים שמשתתפים באיוונט כך סכום הכסף שהגנג המנצח יזכה יהיה יותר גבוה. בכל פעם תהיה אפשרות להכנס לאיוונט בעזרת הפקודה ja/ ולאחר כמה שניות האיוונט יתחיל כשכל חברי הגנג בצבע תואם (כל גנג בצבע שונה) ולאחר מכן יילחמו לפי סוג הנשק שנקבע מראש (באקראי), כמות ה-HP, ואם זה יהיה עם HS (הד שוט) או בלי. (לדוגמא AWP, 1hp ,only hs)

  לקריאת החוקים של השרת: כאן
  להסבר על המשחק בשרת: כאן
  לתמונות נוספות לחצו: כאן
  לפירוט על התפקידים בשרת לחצו: כאן

  תעשו הרבה סמים ובהצלחה לכולם!

  נערך לאחרונה על ידי KingsMan; 26.03.2018 בשעה 02:49.
  קינגסמן, מנהל הקלאבים לשעבר

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  07.04.2017
  הודעות
  1,129
  נראה מגניב, כל הכבוד !


 3. #3
  הצטרף בתאריך
  24.09.2016
  הודעות
  112
  כל הכבוד!!!
  לכל בעיה אפשר לפנות אלי בפרטי

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  30.04.2017
  הודעות
  4
  יופי של עבודה !!
  כל הכבוד !!!


הרשמה