תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    01.11.2016
    שם המשתמש המתלונן: Handair

שם האדמין: Shlomi

סיבת התלונה: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!): באן וגאג לא מוצדק
    התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 28/02/2017) 12.3.2018

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר): נתחיל ככה, אני קיללתי בשרת למרות שיש לי טורט ואנשים עדיין לא מתייחסים לזה, אולי האדמין לא יודע אבל אני ניסיתי להסביר לו ואז רשמתי בצאט תעיפו אותו בבקשה (kick him please)בציניות אז הוא הביא לי על זה גאג ישר מבלי להזהיר או משהו כזה. עכשיו האדמין לקח אותי לשיחה באדמין טוק כי רציתי להבין למה הוא הביא לי גאג. הוא דיבר איתי ואמר לי שאני לא יכול לכתוב שיעיפו אותו מאדמין ואני לא הבנתי אותו בכלל על מה הוא מדברת אחר כך הוא החזיר לי מיוט של 15 דקות למרות שאמיר (אדמין אחר שהיה בשרת) העיף חזרה ל10 דקות כי השיחה הייתה 10 דקות. אחר כך לשלומי היו בעיות עם להחזיר לי את המיוט אז לקח לו עוד 5 דקות להחזיר לי את המיוט (אין לי מושג למה הוא עו פעם נתן לי מיוט אחרי שאמיר סידר את זה ) והחזיר ל10 למרות שזה היה אמור להיות 5. לא אכפת לי לחכות אפילו שעה בשביל לדבר אבל ההתנהלות של אותו אדמין פשוט לא מתאימה לתפקיד הזה. (לפי דעתית אל תכחו אותי פה במילים האלה)

עריכה: עכשיו בדקתי שוב את הסורס באן ובהתחלה הוא נתן לי באן ל15 דקות ועכשיו ל30 דקות. פשוט בושה מה שהולך בשרתת ניסיתי להסביר לו שהוא צריך להוריד לי את הזמן של המיוט ואז הוא אמר שאני מספים את האדמין צאט ונתן לי באן. פשוט ביזיון

דמו: (אם יש) אין
    נערך לאחרונה על ידי Handair; 12.03.2018 בשעה 21:08.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2018
    שלום handir בוא נתחיל מי זה שאתה התחלת לקלל אדמין ולהביא לו פקדוות לכן קיבלת מיוט. בגאג אתה המשכחת לדבר על הנושא לאחר מספר הזהרות קיבלת גאג ומיוט רק 15 דקות.אחרי זה התחלת לדבר על זה באדמין ציאט ואמרתי לך להפסיק ואז לקחתי אותך לשיחה כפי שרצית.דיברנו אמרת שאתה לא מבין למה הסברתי לך אמרת טוב. אמיר ביקש לשים לך את המיוט לעשר דקות לאחר ששמתי לך שוב 15 ולקח לשתינו קצת זמן על זה אני מצטער. הבאנו לך לבסוף 10 דקות והמשכת לדבר על זה באדמין ציאט לכן קיבלת לאחר פקדוה באן עם סיבה שלא קשורה ואז תיקנתי את זה בסורס באן. עם אתה רוצה אתה יכול לפנות עלי בסטים נדבר על זה:http://steamcommunity.com/profiles/76561198210919047/ או בטים ספיק ts.vgames.co.il:9601 יום טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    אדמין לא חייב להזהיר אותך לפני שהוא מעניש אותך, במיוחד שאתה שחקן ותיק בקהילה, אתה אמור לדעת את זה.
    בנוסף פעם הבא שתקלל אדמין בקהילה תהיה מורחק, אל תשכח את העיניין שירד לך פיבאן לא ממזמן, מציע לך לתפוס את עצמך בידיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    קיבלת תשובה, ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה