תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    בפאלס במירג
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Aionee
    http://steamcommunity.com/id/42aionee

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#26599

שם האדמין שנתן את הבאן: Sam

סיבת הבאן: ה
    ספים מספר פעמים את השאלה "אפשר סאב יש לי ויגיימס קנסר" למרות שהיה פה מריץ ויודע את החוקים בעל פה ולאחר שאמרתי לו להפסיק הוא המשיך ונכנסתי להגיד לו שהוא בבאן והוא קילל אותי בחזרה כתגובה.

התאריך שבו ניתן הבאן: 12.03.18

הערות נוספות:
    היום התחלתי פיקאפ וישר קיבלתי סרטן ויגיימס (מי ששיחק בפיקאפים יודע מזה), בהתחלה לא כזה הפריע אז המשכתי לשחק אך עם הזמן זה רק המשיך והחמיר עד לרגע שכבר לא יכולתי לשחק וביקשתי סאב באדמין צאט.
    בבקשה הראשונה האדמין לא ענה לי ואחרי הבקשה השניה הוא עשה פאוס, בא לרום שלנו ואמר לי ''עיוני אתה בבאן''. שאלתי אותו על מה והוא התחיל להתווכח איתי על זה שהוא כתב לי שאי אפשר לקבל על זה סאב באדמין צאט, אסור לכתוב בכלל באדמין צאט וגם שעליתי לו על העצבים ופרנסיפ הואלא רוצה להקשיב, עד לכאן לא קיללתי אותו ורק שאלתי על מה הבאן והוא תמיד ניסה להשתיק אותי בזה שאני מסביר לו שלא ראיתי את ההודעה ושעל זה לא מביאים באן.
    קודם כל, אם אדמין כותב באדמין צאט, שחקנים רגילים לא יכולים לראות את זה, איך אסור להשתמש באדמין צאט? למה זה נועד?
    בכלל לא קיללתי שם ורק ביקשתי סאב על זה שיש לי סרטן ויגיימס.
    לא מקבלים על זה סאב? לפני כמה ימים הייתי בשיחה עם מנהל הפיקאפים bwr והוא אמר לי שכן מקבלים על זה סאב כי זה פאשלה שלהם ופעם הבאה שזה קורה לי לבקש מהאדמין והוא יביא לי סאב בלי בעיות.
    אני יודע שגם אני לא יצאתי בסדר בזה שקיללתי אותו בטיאס חצי שניה לפני שהוא הביא לי את הבאן אך זה היה בגלל שהוא לא מקשיב לי ובזה הוא אומר לי ''עלית לי על העצבים ופרנסיפ אני לא אקשיב לך ואתן לך באן''.
    אחרי כמה דקות אני נכנס לSourceBans ואני רואה שיש לי גם שם פיבאן!
    לא אפשרי שאדמין יביא באן על זה שהוא לא יודע את החוקים ודברים בסיסיים שכל אדמין צריך לדעת.
    נ.ב
    בזמן שהתווכחנו הוא אמר לי במילים הבאות :''עכשיו אתה תרגיש איך זה שאני קיבלתי באנים ממך''.
    וגם העלו לי את הבאן לשבוע בגלל שקיללתי אותו בווצאף ובסטים.
    אשמח לראות איפה כתוב שאסור לקלל אדמין בסטים או בווצאפ??
    תעשו טובה אדמינים, תקראו קודם את החוקים ותדעו בסיס ואז תתנו באנים.

תודה ויום טוב.
    נערך לאחרונה על ידי Aionee; 12.03.2018 בשעה 17:58.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2014
    ערב טוב עיוני,
    אשמח שתיצור איתי קשר בשרת הדיבור(ts - ts.vgames.co.il:9601) לבירור נוסף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה