תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    בפאלס במירג
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Aionee
    http://steamcommunity.com/id/42aionee/

קישור של הבאן ב-SourceBan: זה בטיאס...

שם האדמין שנתן את הבאן: TinyTomato

סיבת הבאן: ''
    מתחכם''

התאריך שבו ניתן הבאן: 10.03.18

הערות נוספות:
    היום הייתי בטיאס מחכה לפיקאפ שמעתי שיר ואז הגיע הקטע של הפיזמון אז אמרתי משפט אחד ממנו ו''האדמין'' tinytomato החליט להביא לי מיוט. לא צרחתי, לא קיללתי, ובטח לא עשיתי משהו שמצריך את המיוט.
    אחרי שקיבלתי את המיוט ביקשתי 3 פעמים talk power כדי להסביר למי שהביא לי את המיוט שצריך לאזהיר לפני שעושים דבר כזה ובטח ובטח שהמיוט הזה לא היה צריך להיות.
    אני יודע שאולי 3 talk power נקרא כספאם אך המיוט והבאן הזה לא היה מוצדק כלל ורק אם הם היו מבקשים
    מלכתחילה
    להפסיק הכל היה נראה אחרת.
    האדמין הזה נטפל אליי כבר הרבה זמן תמיד מחפש אותי, וקורה לי ''בייטר'' בפיקאפים ומחכה שאגיב כדי להביא לי באן.
    באמת שכבר נמאס לי, כל אחד שעולה חושב שהוא יכול לעשות מה שהוא רוצה ומתי שהוא רוצה.

נ.ב
    לפני שמגיבים לי פה שהייתי אדמין ואני אמור לדעת שלא צריך לעשות את זה וכל השיט הזה, באמת שזה כבר נדוש ואתם סתם מחפשים תרוצים ודרכים עקיפות כדי להפנות את האשמה עליי.

יום וטוב.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2014
    צהריים טובים עיוני.
    כמו שעניתי לך בסטים, כמריץ לשעבר אתה אמור לדעת את החוקים ולשיר בקול במיוחד שיש 10 שחקנים בלובי זה לא מקובל על הדעת ואין שום תירוץ לזה. לכן קיבלת מיוט ישר ללא אזהרה, לאחר מכן אתה פשוט הספמת את הtalk request יותר מדי פעמים ובמקרה אני הייתי שם לשמוע את זה.
    במידה ואתה מרגיש שמריץ נטפל אליך מסיבה כלשהי, אתה יותר ממוזמן לפנות לסגן מנהל או מנהל הפיקאפים וזה יטופל כראוי.

ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה