תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    20.10.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Danster
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198252945403/

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#26415
    שם האדמין שנתן את הבאן: Diego

סיבת הבאן: האדמין טוען שאני באה ועושה בעיות

התאריך שבו ניתן הבאן: 7.3.18

הערות נוספות: הייתי רוצה להגיד שירדתי לפני הרבה זמן וגם אני לא רבים אני יחיד ובנוסף איך אני וספלש באים ועוים בעיות לאדמין אין אפילו הוכחה שעשינו בעיות זה שפרצתי לבית זה בעיה? עם כן אז סליחה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2017
    עכשיו אני רואה שבאן הוא לשבוע מה הקטע אין לכם אפילו רקורד שלי משקר כימעט לא דיברתי בשרת אם אתה תביא לי רקורד שאני משקר בו אז תביא לי באן לחודש אם לא אז תוריד תבאן ותגיד סליחה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2017
    שלום דן, הבאן היה ליומיים אבל אני החלטתי להאריך אותו.
    אתה ודספלאש הייתם אדמינים לא מזמן וידעתם את החוקים ואת דרך המשחק בשרת, לא חדש לכם כי כמעט ולא השתנתה שום דבר בינתיים, אבל אתם בחרתם לעשות טרולים, לעבור על חוקי השרת (מספר פעמים) למרות שידעתם שדברים אלה אסורים ולאחר שנלקחתם לשיחה עם אדמין בחרתם לשקר לו בפרצוף.
    במידה ואתם תחזרו לשרת בשביל לעשות בעיות אתם תורחקו מהקהילה לזמן ארוך יותר ואפילו אדאג לכך שתורחקו לצמיתות אם העניין הזה ימשיך, אני לא מוכן לסבול משחקנים וותיקים ובמיוחד כאלה שהיו אדמינים אצלי שהשקעתי בהם המון, בשביל שיעשו צרות בשרת שלי למרות שהם יודעים שיש לאדמינים ולי מספיק צרות בשרת.
    מקווה שאתם לא תעשו זאת שוב, אשמח לראות אתכם משחקים בשרת אך הפעם עוזרים לשחקנים חדשים מכם, משחקים יחד ונותנים דוגמא טובה ולא שלילית.
    אם התשובה לא מספקת אותך/ חברך אתם מוזמנים לפנות אליי בטימספיק של הקהילה (ts.vgames.co.il:9601) לא בסטים.
    בהצלחה לך!
    אפשר לנעול
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2017
    עיר
    חדרה
    קובלת תשובה.
    ננעל.
    UltiMaTix
    מפתח קהילות
    ההוא עם הSawed-off